Batiste, Dry Shampoo Eden (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Dry Shampoo Eden (Suchy szampon do włosów)

Batiste Eden o zapachu mandarynki, grejpfruta, rabarbaru i bambusa. Orientalne rozwinięcie z kwiatem lotosu, wodą kokosową oraz liczi łagodnie przechodzi w kremowe nuty mleka kokosowego, wanilii, drzewa sandałowego oraz piżma.

100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

jest ok

Suchy szampon nie raz ratował mi życie, gdy musiałam szybko wyjść na uczelnie. Suchy szampon posiadam od dosyć dawna, na razie wypróbowałam ten zapach, eden sugar melon&honey suckle bardziej przypadł mi do gustu nawet ze względu na wzór na opakowaniu. Gdy skończę ten suchy szampon z pewnością wypróbuje inne rodzaje z tej firmy.

Ulubiony spośród suchych szamponów

Suchego szamponu używam tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę, w sytuacjach awaryjnych np. zaspałam, albo jestem w długiej podróży. Używałam kilka rodzajów suchych szamponów Batiste i każdy zadziałał na mnie tak samo, ale zapach tego konkretnego podoba mi się najbardziej. Używałam też innych marek, ale kompletnie się nie sprawdziły. Nie przeszkadza mi delikatny biały nalot, ale jestem blondynką. Przy ciemnych włosach rzeczywiście może się nie sprawdzić.

Skutecznie przedłuża świeżość

Bardzo lubię szampony Batiste. W kwestii odświeżania są najskuteczniejsze ze wszystkich, których do tej pory używałam.

Szamponu najczęściej używam zaraz po umyciu włosów kiedy jeszcze są czyste, żeby przedłużyć ich świeżość. W takiej formie sprawdza się najlepiej, bo włosy nie mają okazji mocno się przetłuścić i cały czas czuję komfort. Parę razy zdarzyło mi się ratować nim nieświeże włosy i sprawdził się całkiem nieźle - dobrze absorbuje, a przy tym jest lekki.

Nie obciąża włosów, nadaje im super miękkość i śliczny zapach (jest z czego wybierać). Duży plus za to, że nie czuć go na głowie, jest lekki, delikatnie unosi włosy u nasady, włosy są sypkie i nieprzesuszone. Zostawia delikatnie białą warstwę, którą bez problemu mogę wyczesać - na moich blond włosach jest niewidoczny po użyciu.

Zapach Eden jest słodki, kwiatowo-owocowy, czuć w nim mandarynkę. Jeden z moich ulubionych.

Bez szału

Produkt ma ładne wesołe, kolorowe opakowanie, które zachęca do zakupu. Przypomina coś na kształt lakieru do włosów i tak też się go rozpyla. Trochę matuje włosy ale ich nie myje (a taka jest definicja szamponu) . Nie czułam aby włosy były odświeżone. Owszem wizualnie fryzura wyglądała lepiej bo włosy się nie błyszczały ale były jeszcze bardziej ciężkie niż przed użyciem. Na drugi dzień obowiązkowo musiałam umyć włosy ponieważ ten suchy szampon zaczynał się na nich "kruszyć" co wyglądało naprawdę koszmarnie.
Warto go mieć w nagłych przypadkach ale chyba lepiej myć włosy zwykłym szamponem na bieżąco.

duszący zapach

Po wszystkich tych zachwytach w internecie, spróbowałam i ja. Fajnie odświeża włosy, niesamowicie je unosi, proszek wyczesuje się średnio. Niestety mógłby działać na dłużej, moim zdaniem to jest taka opcja na bardzo awaryjne szybkie wyjście, 3-4 godziny maksymalnie. Nie jestem zadowolona do końca, ale też nie wyobrażam sobie go nie mieć. Działa dokładnie tak samo jak każda inna wersja zapachowa. Akurat za tą wyjątkowo nie przepadam, jest okropnie dusząca. Używam bardzo sporadycznie, 2-3 razy w miesiącu maksymalnie.

I tak i nie..

Moje włosy chyba nie lubią suchych szamponów.
Produkt mimo pięknego zapachu , to jedyny dla mnie plus.
Owszem matował tłuste włosy, ale tylko zapobiegał świeceniu ,
Kondycja włosów została taka sama, ciężka i posklejana.

Szampon w razie w

Ten suchy szampon ratował mnie nie Ra, kiedy musiałam odświeżyć włosy a strasznie mi się nie chciało lub nie miałam czasu :)
Bardzo przydatny w nagłych przypadkach
Unosi włosy
Odświeża
Ładnie pachnie

Niestety jak dla mnie efekt jest dobry w nagłych przypadkach ale na drugi dzień Mac muszę umyć włosy bo czuje, że są naprawdę brudne :)

Jest ze mną od dawna.

Suchy szampon Batiste ratował mnie już nie raz, gdy czas mnie gonił. Bardzo dobrze odświeża włosy, pięknie pachnie i ma wiele wariantów zapachowych do wyboru.

Ratuje, kiedy czas staje się wrogiem

Szampon jest mega trwały i naprawdę odświeża włosy.
Super cena.
Unosi włosy u nasady.
Prosty w użyciu.
Nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia.
Stosowany zgodnie z zaleceniami producenta nie zostawia wcale białego osadu.

Mój ulubiony zapach Batiste

Nie używam zbyt często tego typu produktów, ale zdarza mi się po nie sięgać w sytuacjach awaryjnych. Zawsze wybieram Batiste, gdyż moim zdaniem jest to najlepszy suchy szampon, który możemy kupić praktycznie w każdej drogerii. Zmieniam jedynie wersje zapachowe. Wersja Eden to zapach łączący nuty mandarynki, grejpfruta, rabarbaru i bambusa. Orientalne rozwinięcie z kwiatem lotosu, wodą kokosową oraz liczi łagodnie przechodzi w kremowe nuty mleka kokosowego, wanilii, drzewa sandałowego oraz piżma. Zapach Eden zdecydowanie jest moim ulubionym! Ma w sobie nutę mojego ukochanego wiciokrzewu, który pięknie pachnie, zwłaszcza w perfumach.

Ulubiony, najlepszy suchy szampon!

Testowałam już kilka suchych szamponów Batiste, jak i innych firm i przyznaje ten w szczególności "Eden" spisuję mi się najlepiej :) Suchy szampon ma cudowny, słodki, dziewczęcy zapach którego długo czuć na włosach. Odświeża i dodaje objętości. Wygodna buteleczka z atomizerem i nie wysoka cena to kolejne plusy tego kosmetyku. Jestem na tak!

Dla mnie bomba!

Batiste jest najlepszy na rynku! Polecam każdej wizażance, na bank się nie zawiedziesz :) Zapach cudowny, z tych kwiatowo słodkich. Doskonale sprawdza się na jasnych włosach - ciemne trzeba troszkę wytrzepać. Polecam!