Batiste, Dry Shampoo Eden (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Dry Shampoo Eden (Suchy szampon do włosów)

Batiste Eden o zapachu mandarynki, grejpfruta, rabarbaru i bambusa. Orientalne rozwinięcie z kwiatem lotosu, wodą kokosową oraz liczi łagodnie przechodzi w kremowe nuty mleka kokosowego, wanilii, drzewa sandałowego oraz piżma.

oczyszczające
w spray'u
100 – 250ml

Ulubiony, najlepszy suchy szampon!

Testowałam już kilka suchych szamponów Batiste, jak i innych firm i przyznaje ten w szczególności "Eden" spisuję mi się najlepiej :) Suchy szampon ma cudowny, słodki, dziewczęcy zapach którego długo czuć na włosach. Odświeża i dodaje objętości. Wygodna buteleczka z atomizerem i nie wysoka cena to kolejne plusy tego kosmetyku. Jestem na tak!

Dla mnie bomba!

Batiste jest najlepszy na rynku! Polecam każdej wizażance, na bank się nie zawiedziesz :) Zapach cudowny, z tych kwiatowo słodkich. Doskonale sprawdza się na jasnych włosach - ciemne trzeba troszkę wytrzepać. Polecam!

Dobrze odświeża

Kosmetyk, który idealnie sprawdzi się w sytuacji kiedy nie mamy czasu a chcemy szybko odświeżyć włosy. Był to mój pierwszy szampon tej firmy ale jak najbardziej trafiony. Co ważne, nie bieli włosów (a mam brązowe). Do tego ładnie pachnie, nie szkodzi skórze głowy i niweluje tłuste włosy u nasady. Must have

Dobry

Skuszona dobrymi recenzjami suchych szamponów tej marki postanowiłam zakupić tego delikwenta.Wchodząc do Hebe zobaczyłam ogromny wybór,ale zapach padł na niego.
Mam włosy przetłuszczające się u nasady i suche przy ich końcach.Nienawidzę ich myć codziennie,a wieczorami stają się oklapnięte i tłuste.
Ten szampon zasługuje na nobla w tej kategorii.Ratuje mnie w wielu sytuacjach kryzysowych i odświeża oraz podnosi u nasady moje oklapnięte włosy.

super

Moim zdaniem bardzo dobry suchy szampon. Szybko niweluje sebum na włosach, które po użyciu znowu wyglądają na świeże. Łatwy w zastosowaniu, ciężko jest zrobić sobie nim krzywdę. Cena też jest zadowalająca, szczególnie na promocjo :D a jest wydajny. Dodatkowo ma bardzo ładny zapach!

Kolejny świetny w całej szamponowej rodzince

Podobnie jak inne używane przeze mnie szampony Batiste, ten także przypadł mi do gustu.
Efekt działania jest praktycznie taki sam jak przy innych z serii, nie będę się więc rozpisywać: świetnie odświeża włosy, lekko dodaje objętości, efekt jest dość trwały i nie będziemy mieć po chwili klapniętej fryzury, jak ma to miejsce przy niektórych szamponach konkurencji. Włosy nie są sztywne, a jeśli nawet nałożymy nadmiar, bez szkody można wyczesać. Spokojnie mogę stosować go kilkakrotnie w ciągu dnia i nie wysusza ani nie niszczy mi włosów.
U mnie nie pozostawia białego nalotu - ale też mam włosy blond, więc nie wiem, czy w przypadku ciemniejszych włosów tak by się nie stało.

Bardzo ładny jest zapach - kwiatowy, ale świeży, lekki, nie duszący. Pozostaje na włosach przez jakiś czas po użyciu.

Opakowanie: dozownik się nie zacina, trwałe.
Wydajny.

Będę do niego wracać, na co dzień używam wersji do włosów blond, ale lubię od czasu do czasu kupić perfumowaną wersję ot tak, dla przyjemności :)
Polecam tak samo jak większość wariantów z serii :) Batiste jak dla mnie są najlepsze.

(moje włosy: cienkie, delikatne, suche).

Fajnie odświeża

Szampon spełnia swoją funkcję, fajnie odświeża włosy, Zapach jest delikatny i przyjemny. Opakowanie jest pojemne więc nie zużywa się bardzo szybko. Włosy ładnie pachną przez cały dzień. :)

Tak!

Mój pierwszy z tej firmy i jestem zachwycona. Nie bieli włosów (a mam ciemny brąz), przyjemnie pachnie, niweluje tłuste włosy u nasady, nie uczula. Dla mnie są to cechy jakie powinien mieć suchy szampon, więcej mi nie potrzeba :)

4/5

Używam go w nagłych wypadkach. Podoba mi się jego zapach. Nie szkodzi skórze mojej głowy. Włosy wyglądają tak jak po umyciu a także łatwo można je wystylizować.

Pudrowe koło ratunkowe w awaryjnych sytuacjach

Jak każdy suchy szampon Batiste jakościowo do produkt genialny. Ta akurat wersja występuje w pudrowym zapachu nazwanym Eden. Baaardzo przyjenmnie się go nosi :)

+odświeża włosy
+odbija od nasady, dodaje objętości
+utrwala
+teksturyzuje
+pomaga w stylizacji
+nie szkodzi włosom ani skórze głowy
+przedłuża świeżość włosów
+nie bieli, idzie go łatwo wyczesać
+pomaga mi okiełznać sypkie włosy zaraz po mycie, które są nie do ułożenia
+w moim przypadku przedluża trwałość fryzury po prostowaniu włosów
+formuła suchego szamponu pomaga ograniczyć częstotliwości mycia włosów co w moim przypadku wpłynęło bardzo pozytywnie na ich kondycję
+pudrowy Eden to naprawdę boski zapach. Długotrwały i dobrze wyczuwalny

Świetny

Używam go sporadycznie. Pachnie ładnie, odświeża włosy. Nadaje im objętości. Uwielbiam wszystkie rodzaje tych szamponów, poza zapachem nie widzę żądnych różnic.
Czyli w skrócie robi to co powinien robić dobry suchy szampon :)

PLUSY:
+Nadaje objętość
+Odświeża włosy
+Ładnie pachnie

W porządku

Jest to mój pierwszy suchy szampon, wcześniej nie miałam zaufania do tego typu produktów, ale postanowiłam jednak go wypróbować.

Design opakowania bardzo na plus- niewątpliwie ta śliczna buteleczka stanowi fajną ozdobę łazienki :) No i zapach! Ładny, świeży i delikatny, ale mimo tego lekko wyczuwalny na włosach.

Jeśli chodzi o działanie to muszę przyznać, że faktycznie ten szampon potrafi przedłużyć świeżość moich włosów o jeden dzień, a to dla mnie naprawdę niezły wynik. Przy tym włosy nie są jakoś dodatkowo obciążone i układają się całkiem okej.

Jedyne na co narzekam to biały proszek, który niby dobrze wmasowuje się we włosy, ale jednak zawsze pozostaje na nich delikatna pudrowa warstwa, przy jasnych włosach na pewno nie jest to widoczne, ale dla mnie i innych brunetek może to być dość problematyczne. Generalnie na ciemnych włosach im mniej suchego szamponu, tym lepiej. Myślę, że następnym razem zaopatrzę się w wersję dla brunetek.