Szampon z odżywką 2 w 1 zielone jabłuszko

Szampon z odżywką 2 w 1 zielone jabłuszko

Dzięki specjalnej formule działa wzmacniająco na włosy jednocześnie je pielęgnując. Zawiera aktywny ekstrakt jabłkowy i witaminy, dzięki czemu wzmacnia włosy, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie. Szampon nadaje się do codziennej pielęgnacji włosów.

Cena: 7 zł / 250 ml

wielka pomyłka

Kupiłam ponad rok temu w imię oszczędności mieszkając w Niemczech. Chytry dwa razy traci - po kilku dniach musiałam kupiłć droższy, porządny szampon.
Lubię owocowe zapachy i to, oprócz ceny, skusiło mnie do zakupu. Niestety plusy na, i tak ulotnym, zapachu się kończą.
Szampon prawie w ogóle nie wypłukuje z włosów produktów do stylizacji. Po umyciu, mimo obfitego spłukania, nadal czułam pod palcami resztki pianki do włosów - musiałam myć dwa razy. Włosy ponadto puszyły się, gdy schły same (bez uzycia suszarki), stały się sianowate i suchawe, ciężko się rozczesywały.
Do tego przy czesaniu po myciu zostawało mi tyle włosów na szczotce, że aż się przeraziłam - do tego ten efekt siana na głowie - myślałam, że skończę jak osoby w filmie "Miś" używające szamponu Samson ;P A włosy mam gęste i mocne i wypadają pojedynczo, wręcz niezauważalnie.
Nigdy nie kupię już szamponu Schaumy. Ostatnio w gazecie była próbka 1-minutowej odżywki, która okazała się być rewelacyjna ale szampony nadal omijam szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: nie dokończone 1

gorszy od pozostałych

Dostalam w prezencie od siosty, ktora wrocila z Niemiec, prawie litrowa butle tego szamponu.
Szybko mi sie znudzil i niestety okazal sie nieco gorszy od pozostalych (a bardzo lubie szampony Schauma).
Jest delikatny w dzialaniu, ladnie pachnie, placze wlosy, ale nie jest tak zle. Mialam jednak wrazenie, ze wlosy nie sa wystarczajaco dobrze oczyszczone. No i zastosowanie odzywki bylo niezbedne.

Ten szampon wyszedł juz dawno i pamiętam, że strasznie mi się wtedy spodobał zapach.
Plusy:
- przepięknie pachnie
- bardzo dobrze się pieni
- jest wydajny
Minusy:
- niezbyt dobrze oczyszcza
- splątuje włosy i dlatego go już nie kupie.

Niewidoczna kreska na powiece

Ładnie pachnie i..to tyle

Ja także kupiłam ten szampon ze względu na jego jabłkowy zapach, jest prześliczny :) Już od dawna się na niego czaiłam...co do mycia to pieni się dobrze, podczas mycia już tak intensywnie i pięknie nie pachnie...no i jest za rzadki przez co jest bardzo niewydajny...już dawno nie używałam szamponów shauma ale nie wiedziałam, że aż tak rzadkie są...od razu kojarza mi sie te całe litrowe szampony familijne :/ Co do działania odżywki w niej zawartej to nie wiem, bo używam maseczki po umyciu włosków tym szamponoem. Jedyne co wiem to to, że dobrze się po niej rozczesują przed nałożneiem maseczki :D Cena ok, bardzo niska a więc wrazie co jakby nie było stać na lepszy szamponik to moża kupić, posłuży na jakiś czas:)

a mogło być tak pieknie

Kupiłam go ze względu na ten zapach, przypominający mi dawne czasy, kiedy szampon Zielone Jabłuszko był szczytem luksusu...Ten owszem doskonale się pieni, jest wydajny, taki treściwy i może właśnie za bardzo. Mam uczucie, że nie chce się do końca spłukać, pozostawia na włosach jakąś nieprzyjemną warstewkę, a tego nie lubię. Włosy po nim są jakieś takie nieprzyjemne w dotyku, jakby szorstkie i przez to mam uczucie, że nie domyte. Nie wymaga nakładania odżywki. Mam włosy raczej delikatne i cienkie więc może do mocnych i grubych będzie w sam raz; dla mnie niestety nie.