Clinique, Beyond Perfecting, Powder Foundation + Concealer (Podkład w pudrze i korektor 2 w 1)

Beyond Perfecting Powder Podkład w pudrze i Korektor 2 w 1, zapewnia krycie i naturalny rezultat. Lekka konsystencja daje naturalne wykończenie makijażu i nie zatyka porów. Długotrwały efekt: 8 godzin, odporny na wysoką temperaturę i wilgoć. Dwustronna gąbka w kształcie kropli zapewnia precyzyjną aplikację i krycie. Formuła odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nieperfumowana i testowana okulistycznie.
Aby uzyskać średni poziom krycia i wykończenie „nude”, należy stosować gruboziarnistą stronę gąbki, a dla wyższego poziomu krycia - stronę gładką i aksamitną. Wąskie zakończenie gąbki umożliwia aplikację przy skrzydełkach nosa, w wewnętrznym kąciku oka lub punktowo, aby ukryć niedoskonałości.
W Polsce dostępny w 5-ciu odcieniach.

Cudo

Zazwyczaj kiedy znajdę dobry kosmetyk nie mam ochoty zmienić go na "lepszy" ale nie byłabym kobietą, bez nieodpartej potrzeby wypróbowania czegoś nowego. Od lat (z przerwami) używam Almost Powder i kocham go strasznie. Wcześniej był Superpowder Double Face i też byłam zadowolona. Nic dziwnego, że tak mi się zaświeciły oczka do nowego wynalazku od Clinique.

Beyond Perfecting niewiele różni się od Almost. Jest równie aksamitny, delikatny i przyjemny. Kolor (nr 2) jest równie naturalny i tak samo świetnie wtapia się w cerę. W pudełku wydaje się dość ciemny ale to tylko złudzenie. Pudry różnią się aplikatorem, w przypadku Beyond jest to dwustronna gąbeczka. Gąbeczka jest świetna. Jej "zwykła" strona nadaje się idealnie do nakładania pudru na podkład, nie nabiera zbyt dużo produktu i tylko lekko matowi. Druga strona gąbki jest bardzo gładka i służy do nakładania pudru zamiast podkładu, uzyskując lepsze krycie. A krycie jest naprawdę zaskakująco dobre. Mam cerę naczynkową, więc jest to duży atut.
To, co ostatecznie przekonało mnie do wypróbowania Beyond zamiast Almost to gramatura: 14,5 g vs 9 g. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na wydajność.

Plusy:
- kolor
- krycie
- mat
- gramatura

Minusy
- cena drogeryjna to jakieś nieporozumienie
- zapach
- delikatne plastikowe opakowanie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze