Szampon Jedwabiście Aksamitny

Szampon Jedwabiście Aksamitny

Dzięki starannie opracowanej recepturze z olejkiem z dzikiej róży i witaminami zapewnia włosom intensywną pielęgnację. Zawarta w niej prowitamina B5 wzmacnia i nawilża włosy, a witamina E chroni je przed uszkodzeniami. Olejek z dzikiej róży pielęgnuje włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Po użyciu Schaumy matowe i trudne do ułożenia włosy stają się mocniejsze, miękkie i bardziej elastyczne, a ich powierzchnia gładsza. Dzięki temu zyskują piękny połysk, łatwo się rozczesują i dobrze układają. Dodatek olejku z dzikiej róży sprawia, że włosy mają piękny zapach.
Do włosów matowych i trudnych do ułożenia.

BOSKO

Jaka piaaana ... wow xD normalnie smigac mozna z takim fryzem zrobionym z piany xD Konczy sie juz ale go kupie!! Jest idealem ! Kupialam go jako dodatek do farby mamy ! I ... cudasny sliczny zapaszek + ekstra dzialanie ! Polecam ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

uniwersalny?

Niestety, do moich niefarbowanych włosów w ogóle się nie nadaje :

- myłam 2 razy (dla pewności) - a i tak miałam wrażenie nie do końca umytych włosów
- po wyschnięciu- czuć, że są wygładzone, mają lekki blask.. ALE
- po kilku godzinach widać efekt obciążenia!
- fryzura klapnięta, robią się strąki
- na drugi dzień trzeba znowu myć włosy.

Ja podziękuję, nie polecam. Być może szampon będzie bardziej odpowiedni dla farbowanych głów...

Używam tego produktu od:miesiaca

Warto kupic

Kupilam go kierujac sie recenzjami na KWC i nie zawiodlam sie. Szampon spelnia obietnice producenta i bardzo dobrze nadaje sie do wlosow suchych, pierzastych, wymagajacych wygladzenia, zdyscyplinowania i nawilzenia. Jednoczesnie nie czyni z wlosow ulizanego, plaskiego czepka, tylko pozostawia je puszyste. Sklad tez niczego sobie (substancje nawilzajace dosc wysoko). Pieni sie obficie, wystarcza wiec niewielka jego ilosc, aby umyc glowe. Daje ladny blysk, nawet bez odzywki. W ogole spisuje sie nadzwyczaj dobrze BEZ nakladania po nim odzywki i jesli ktos nie ma ochoty moze go wlasnie tak stosowac a efekt jest. Wlosy po nim sa sliskie i miekkie. Na dodatek jest w przystepnej cenie, jednak coraz trudniej mi go upolowac w supermarketach.
Cztery gwiazdki za silne detergenty. Gdyby firma udoskonalila baze myjaca byloby 5.
3.12.07 - jest to moj ulubiony szampon ostatnich czasow :). Niestety juz nigdzie nie mozna go dostac! Znow trzeba bedzie szukac nastepcy ...
Używam tego produktu od: dluzszego czasu z przerwami

O botoksie mity

Świetny!

Moje ostatnie odkrycie:). Właściwie mogłabym się po prostu podpisać pod poprzednią recenzją. Najlepszy z trzech szamponów Schaumy, które ostatnio testowałam, (ale tamte niewiele mu ustępują...). Spokojnie mogę używać go bez odżywki - i tak łatwo rozczesać włosy, są miękkie i pięknie lśnią. No i ten upojny zapach róży... Szkoda, że nie jest zbyt wydajny, ale za to niedrogi.

Używam tego produktu od:miesiąca

Wooooow

Minusy:
-brak:):):):):):)

Plusy:
-slicznie pachnie
-duza pojemnosc
-niska cena
-wlosy pieknie pachna
-sa takie miekkie w dotyku
-ladnie sie blyszcza

polecam

Używam tego produktu od:niedawna

super

dobry szampon za niska cene, ladnie nablyszcza wlosy, ulatwia ich rozczesywanie, nie placze, dobrze sie pieni, i ma piekny zapach.. czego chciec wiecej?:)

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

supcio szampon KWC

szampon naprawde cudenko...ma sliczny zapach...wlosy sa miekkie, pachnace, dobrze sie ukladaja...jest wydajny...kosztuje tak troszke ponad 5 zl ale ta cena jest jego dodatkowym plusem:) KWC

Używam tego produktu od:miesiaca

Wszystko, co obiecał producent

Według mnie to najlepszy szampon, poszukiwałam takiego od kilku miesięcy i znalazłam! Tak jak to obiecywał producent włosy są jedwabiście gładkie, pięknie pachną, nie elektryzują się. Mam włosy przetłuszczające się więc bałam się i po nałożeniu szamponu dodałam kilka kropel niezawodnego w walce z łupieżem i tłuszczem Head&Shoulders. Mam płaskie włosy więc użyłam też odżywki Garnier Fructis Objętoś&Energia czy coś takiego. Ale ten szampon spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ponadto jest dość tani i wydajny. Przerzucę się na Schaumę :)
Teraz rada dla Pań, które narzekają na przetłuszczające się po nim włosy: ponowne umycie razem z Head&Shoulders powinno zadziałać. Jeśli nie wybierzcie coś skutezniejszego jak Nizoral czy Dercos.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: mam jedno niemalże całe

godny polecenia

Szampon kupiony przez moją mamę - wypróbowałam bo akurat skończył mi się mój własny.
Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem szmponu - włosy po nim są gładziutkie ale nie obciązone, fryzurka jest puszysta, świeża, błyszcząca, spodziewałam się gorszych efektów
Poręczna buteleczka, cudny choć dość intensywny zapach.
Napewno kiedyś kupię jeszcze dla siebie :)

Używam tego produktu od:roku

może być

Taki sobie szampon. Spodziewalam sie czegos bardziej skutecznego i niestety troche sie zawiodlam.
W polaczeniu razem z odzywka z tej serii, szampon daje efekt gladszych wlosow, ale sprawia, ze gorzej sie ukladaja i szybko przetluszczaja.
Po umyciu na wlosach zostaje jakby sliska warstwa.
Nie jest taki zly, ale sa lepsze szampony. Za taka cene -moze byc

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

fajniutki

szamponik jest bardzo fajny po żadnym szamponie nie miałam takich mięcutkich włosków :] szampon wygladza ujarzmia ale nie przetłuszcza przynajmniej moich włosów włoski slicznie błyszcza i sa jakby zdrowsze polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca

jeden z lepszych

Jest to jeden z niewielu szamponów,po którym moje włosy sa w stanie sie rozczesac nawet bez uzycia odzywki.Jest idealny do przesuszonych włosów,bo naprawde juz po spłukaniu czuc,ze sa miekkie.Poza tym dobrze sie pieni,konsystencja tez Ok, no i cena przystepna. ...