Calvin Klein, Reveal Men EDT

Calvin Klein, Reveal Men EDT

Reveal Men marki Calvin Klein to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy Reveal Men zostały wydane w 2015 roku. Reveal Men stworzyli Ann Gottlieb, Marypierre Julien, Olivier Gillotin i Rodrigo Flores-Roux.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, brandy, imbir, mastyks i melon;
nuta serca: zamsz, szałwia muszkatołowa, agawa i sól;
nuta bazy: fasolka tonka, wetyweria i ambra.

50 - 100ml
Nuty
morskie

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Cudowny zapach

Jakiś czas temu zakupiłam ową perfumę na promocji. Zapach ma świeży, słodki i długotrwały. Bardzo podobał się mojemu mężczyźnie i chętnie używa tej perfumy. Mnie samej przypadł on do gustu. ponieważ posiada słodką nutę zapachową, ale delikatną.

Słodko, lecz z klasą

Pierwsze moje spotkanie z tym zapachem nie należało do udanych. Szukałem perfum drzewnych/przyprawowych z lekko słodką nutą. Zanim zakupiłem flakon podchodziłem do tego zapachu kilkukrotnie. W jednej z perfumerii konsultantka na siłę spsikała mi rękę tymi perfumami mówiąc coś w stylu "będzie pan pachniał tym, to bardzo ładny zapach". Zachęcony pozytywnymi recenzjami i opiniami, iż Calvin Klein wychodzi na prostą jeśli chodzi o jakość kompozycji postanowiłem dać tym perfumom szansę. Na początku Reveal wydał mi się bardzo słodki, wręcz przesłodzony. To jednak było złudne wrażenie. Zapach słodkiej gruszki bowiem przełamany jest bardzo gorzką nutą, która bardzo ładnie wyważa kompozycję. Reveal niewątpliwie skierowany jest do klienteli pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Pomimo podobnego targetu wiekowego uważam, iż nie jest to zapach w stylu współczesnych słodkich wymiataczy parkietu, myślę więc, że posiadaczom 1million, czy 212 VIP men nie przypadnie za bardzo do gustu.
Jeśli jednak szukacie słodkiego zapachu z odrobiną klasy i dyskretnej, lecz współczesnej elegancji powinniście dać temu zapachowi szansę.

Ilość zużytych opakowań: 100ml

Słodka gruszka...

Bardzo przyjemne.

Pierwsze męskie perfumy od dłuższego czasu, które są nieszablonowe, coś naprawdę ciekawego - gdyby nie marka CK, to mógłbym pomyśleć, że to perfumy niszowe! :)

Przez cały czas te perfumy są bardzo słodkie, ale pozostają w męskiej nucie. Na początku czuję imbir i gruszkę, później imbir ucieka, a gruszka w cudowny sposób łączy się z brandy i ten zapach trwa i trwa, i trwa... Naprawdę długo! :)
Perfumy spokojnie wytrzymują 8 godzin. Projekcja dość umiarkowana.

Naprawdę bardzo ciekawy zapach, warty wypróbowania - jeśli ktoś nie lubi klasycznych męskich, drzewnych perfum, to właśnie Reveal powinien trafić w jego gust.

Używam tego produktu od: sierpien 2015 próbki, styczeń 2016 butelka 100 ml
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml