Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 2,4 ml

Domowy zestaw do makijażu brwi Studio Eyebrow Kit.
Krok 1: Nałóż wosk by podkreślić brwi. Krok 2: Nałóż puder. Krok 3: Zakończ makijaż rozczesując brwi szczoteczką aplikatora.

Może być

Kolor może być dla blondynek, troszkę rudawy. Niestety, po miesiącu używania cień się rozsypał bez powodu. Pomada jest okropna, konsystencja jest tragiczna a kolor rudy. Używałam tylko cienia, dawał ładny delikatny efekt.

polecam

Kolejny kosmetyk Miss Sporty który jest absolutnym hitem. Bardzo dobre kolory ,mocna trwałość. Pomada spisuje się rewelacyjnie , ładnie można nią pracować . Cień również spoko. Dość trwała ,nie rozmazuje się .Tania a bardzo dobra.

Średniak

Trudno było mi dobrać odpowiedni kolor, wosk jest jak najbardziej w porządku lecz druga część paletki czyli cień jest zbyt rudy.
Z woskiem bardzo dobrze się pracuje, pędzelek również jest dobry.
Lecz na pewno nie kupię tej paletki ponownie.

Dobry produkt

Jest to dość dobry produkt do malowania brwi w niskiej cenie. W środku oprócz dwóch odcieni można znaleźć pędzelek do malowania, który dość dobrze się sprawuje oraz malutka szczoteczkę. Niestety drugi odcien z zestawu jest dla mnie za ciemny dlatego pierwszy odcien zużyłam do zera a drugi pozostał na czarna godzinę - być może do czegoś się przyda. Opakowanie solidne, cena bardzo dobra. Trwałość ok. Polecam

Średni

Pomadą z tej paletkę pracuje się bardzo dobrze, nie jest twarda i nie twardnieje z czasem, ma przyjemną konsystencję. Plusem jest też puder, całkiem fajny, którym można utrwalić pomadę. Niestety, kolor 01 jest strasznie rudy i trwałość mogłaby być lepsza. Myślę, że nada się dla młodych osób, do których właśnie marka miss sporty kieruje swoje produkty.

Kompletny zestaw do stylizacji brwi za niską cenę

Lubię podkreślać swoje brwi, ale do tego celu używałam tylko kredek, aż wpadła mi w ręce ta paletka. Przyznam, że kupiłam ją pod wpływem pozytywnych opinii na KWC i powiem szczerze – zgadzam się z nimi. Warto wypróbować ten produkt. Swoją kupiłam na promocji -55%, więc cena była bardzo niska, ale cena regularna również nie należy do najwyższych.

OPAKOWANIE

Opakowanie wykonano z twardego czarnego plastiku i wyposażono w przezroczyste wieczko z nazwa marki i produktu wypisane srebrną czcionką. Dzięki przezroczystej przekładce widzimy dokładnie kolor produktów i zawartość opakowania. W środku znajdziemy pędzelek do aplikacji cienia i wosku z podwójną końcówką oraz szczoteczkę do brwi. Pędzelek jest zbity i płaski, idealnie podkreśla kształt brwi i łatwo nabrać nim produkty. Szczoteczka pozwala na finalne nadanie kształtu i przeczesanie brwi.To świetny pomysł, bo w tym maleńkim zestawie mamy wszystko czego nam potrzeba, a dzięki kompaktowemu rozmiarowi możemy zabrać go wszędzie ze sobą. Na etykietce z tyłu znajdziemy wszystkie potrzebne informacje oraz sposób użycia krok po kroku, to przydatne dla początkujących.

PALETKA

Jak już wcześniej wspomniałam ten produkt to kompletna paletka do stylizacji brwi zawierająca nie tylko kosmetyki ale i przydatne akcesoria. Posiadam paletkę w odcieniu 001 Medium i dla mnie jako ciemnej blondynki zestaw zawiera idealne, chłodne odcienie brązu, które świetnie komponują się z naturalną kolorystyką moich brwi. Na początku myślałam, że to produkt nie dla mnie, kredki są przecież o wiele wygodniejsze, ale przekonałam się do niego. Mamy tutaj wosk i cień. Wosk przed otwarciem zabezpieczony jest foliową przekładką, która odklejamy podczas pierwszego użycia. Jest dosyć twardy i zbity, ale przy pomocy dołączonego pędzelka łatwo zaaplikować go na brwi. Nadaje im kształt i dyscyplinuje. Podobnie jest z cieniem, który jest nieco jaśniejszy niż kolor wosku. Pędzel pozwala na precyzyjną aplikację cienia w miejscach gdzie nasze brwi potrzebują wypełnienia. Po aplikacji wystarczy przejechać szczoteczką i gotowe. Efekt jaki możemy uzyskać jest naturalny, choć jeśli wolimy bardziej podkreślone brwi również możemy takie mieć. Produkt jest niezwykle wydajny, używam i nie widzę praktycznie zużycia. Ważność to 24 miesiące od otwarcia, co mi się podoba, bo większość kosmetyków jakie miałam miała o wiele krótszy. Jestem zadowolona z tego produktu i kupie ponownie.

PLUSY:
+ kompletny zestaw do stylizacji: wosk, cień, pędzelek, szczoteczka
+ dobra kolorystyka, odcienie są chłodne
+ wosk i cień pozwalają wykreować brwi idealne
+ efekt można stopniować
+ małe, poręczne opakowanie
+ wydajność
+ korzystna cena

Super

Malutkie i poręczne opakowanie które zmieści się do każdej torebki lub kosmetyczki.Cień oraz wosk idealnie podkreślają brwi,nie dają sztucznego efektu.Pędzelki małe ale wygodne w użyciu.

Tani i dobry!

Już sama cena kusi by to wsadzić do koszyka ! Tak też zrobiłam, I nie żałuję. Muszę przyznać że bardzo fajnie podkreśla brwi. Delokatnie je uzupełnia nadając naturalny kolor. Muszę przyznać że pędzelek którym aplikujemy cienie jest bardzo precyzyjny i pomaga nam w aplikacji. Warto kupić! Dodatkowo pragnę zauważyć że jest bardzo wydajny

Fajny produkt

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości już jakiś czas temu i okazał się on jednym z moich ulubionych produktów :-)
Używam tylko tego ciemniejszego koloru bo akurat on mi pasuje. Rozprowadza się super, brwi mają ładny kolor i nie wyglądają jak "pomalowane" a są naturalne.
Może nie jest to efekt "insta brow" ale codzienny look tworzą idealnie :-)

Mieszane uczucia

Zestaw do stylizacji brwi kupiłam na wyprzedażach w rossmanie. Byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego produktu. Wosk okazał się dla mnie za ciemny przez co moje brwi nie wyglądały zbyt naturalnie. Obecnie używam tylko załączonego pudru.

przeciętny

zakupiłam za grosze, ponieważ nie było mojej ulubionej kredki, a nie miałam czym podkreślać brwi. No może trochę z ciekawości, gdyż zawsze byłam wierna kredce catrice. Używam tylko cienia, ponieważ w moim przypadku wosk niepotrzebnie przyciemnia brwi. Pędzelek i szczoteczka są wogóle nie poręczne. Ciężko nimi operować. plus za w miarę naturalny efekt.

Przyzwoity produkt

Produkt zgodny z opisem.
Małe, poręczne opakowanie. Nie uważam go za wadę- jak na produkt, który można używać w zastępstwie kredek itp., powinien być mały i łatwo chować się w torebce.