Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Pojemność 2,4 ml

Domowy zestaw do makijażu brwi Studio Eyebrow Kit.
Krok 1: Nałóż wosk by podkreślić brwi. Krok 2: Nałóż puder. Krok 3: Zakończ makijaż rozczesując brwi szczoteczką aplikatora.

mieszane uczucia

Posiadam kolor 001 medium brown i dla mnie wydaje mi się za jasny dlatego nie stosuje tylko tej palety do makijązu brwi. Razem z tą paletą stosuje kredkę do brwi golden rose co daje zadowalający efekt. Cienie świetnie wypełniają ubytki po kredce rozcierają równomiernie kolor i dodatkowo szczoteczka pięknie je rozczesuje. Cena w moim przypadku była niska bo kupiłam w promocji w rossmannie 50%

średniak

Z racji dość jasnych naturalnie brwi sięgnęłam po kolor 001 medium brown i o ile jeżeli nie mam pofarbowanych brwi henną wosk sprawdza się super to cień tragedia moje brwi są po prostu rude. Super sprawdza się przy pofarbowanych brwiach,ale są wtedy bardzo ciemne, więc przez to nie widać tej rudości. Generalnie wosk zużyje cały,a większość cienia wyląduje pewnie w koszu. Zestaw maleńki, posiada 2 pędzelki. Oceniam na plus, na pewno wrócę, może wybiorę inny kolor lub wrócę do używania samego wosku.

bardzo przyzwoity

produkt jest bardzo fajny. Miał bardzo dobry pigment, był poręczny i malutki. Opakowanie całkiem w porządku, pędzelek również. Utrzymywał się bez problemu cały dzień. Nie osypywał się i wytrzymał do ostatniego użycia. Jest bardzo wydajny

Red lipstick monster na gali KWC

fajne

Szukając kredki do brwi natknęłam się na ten produkt. Jestem zadowolona. Bardzo łatwo się go aplikuje, plus za dwustronny pędzelek oraz szczoteczkę - wszystko czego nam trzeba jest w zestawie:) jestem ciemną blondynką i kolor wychodzi bardzo bardzo naturalny. Bałam się efektu sztuczności, ale nic takiego nie miało miejsca: moje brwi są ładnie podkreślone, wyraźne, "mięsiste", ale jednocześnie ich wygląd pozostaje naturalny.

Fajny produkt

Mój obecny zestaw jest trochę za ciemny i muszę uważać przy malowaniu żeby nie przesadzić i nie wyglądać sztucznie. Dlatego kupiłam sobie coś w jaśniejszych odcieniach i mój wybór padł właśnie na ten produkt. W opakowaniu znajduje się brązowy cień i trochę ciemniejszy również brązowy wosk, dwustronny pędzelek do ich nakładania oraz szczoteczka do wyczesywania brwi. Łatwo się używa tego zestawu a brwi wyglądają naturalnie. Kolor nie jest jeszcze dla mnie idealny ale przy odpowiedniej aplikacji wygląda całkiem fajnie. Pędzelek jest maleńki ale trzyma się go wygodnie. Bardzo fajnie, że dołączona jest szczoteczka. Można dzięki temu nadać ładny kształt brwiom, ujarzmić i uczesać odstające włoski

Używa produktu od: próbka

Takie sobie

Dzisiaj zaopatrzyłam się w ten właśnie produkt. Moje brwi są bardzo rzadkie, dlatego też zwróciłam uwagę na ten zestaw. Moje włosy są koloru ciemnego brązu, co niestety jest minusem w tej sytuacji, ponieważ jest dostępny tylko jeden wariant kolorystyczny, który ( jak dla mnie) jest za jasny. Na moich brwiach daje odcień rudego, co według mnie wygląda niekorzystnie. Puder, jak i wosk nakłada się bardzo lekko i przyjemnie. Cena jest przyzwoita.

Nie dla mnie

Jestem blondynką dlatego zdecydowałam się na odcień 001 medium brown i to był bardzo zły pomysł. Zarówno wosk jak i puder wyglądają na mojej twarzy rudo...
Próbowałam malować brwi samym woskiem i samym pudrem, niestety efekt ten sam. Może ciemniejszy odcień byłby dobry, ponieważ ogólnie produkt nakłada się bardzo dobrze i jestem pewna że gdyby nie ten rudy odcień stosowałabym go bardzo chętnie! :)

mega mega mega

kupilam ostatnio sztuke. ten produkt ma swietny koloryt i ogolnie jest w taniej cenie. polecam. kolor medium brown dobrze wyglada na brwiach i nie wyglada rudo. jest bardzo trwaly i wydajny. w zestawie ma takie cos do nakladania i szczoteczke do rozczesywania brwi

Dobry produkt w ekonomicznej cenie

Trafiłam na te duo przypadkiem eksperymentując ze stylizacją brwi. Po kredce i samym cieniu chciałam spróbować pomady. Nie wiedząc czy wogóle mi się to spodoba trafiło na tanie Miss Sporty i... Strzał w dziesiątkę, mimo koloru 001 pasuje do mnie idealnie a jestem brunetką, może to kwestia karnacji? Ale pomada ma idealny kolor, nawet cień, który w opakowaniu wydaje się jasny ładnie wpasowuje się w moje włoski. W moim przypadku nie rudzieje, trwa cały dzień w nienaruszonym stanie. Pomada ma przyjemną konsystencję, jest odpowiednio napigmentowana, cień również.
Plus za dołączony pędzelek i proste, wygodne opakowanie

Dla początkujących i niewymagających

Zestaw zwrócił moją uwagę w trakcie promocji. Skusiła mnie nie tylko cena, ale połączenie cienia i pomady w jednym. Ma swoje plusy, ale nie spełnia ona moich oczekiwań.

plusy:
+opakowanie: lekkie i poręczne, a mimo wszystko dość wytrzymałe
+wydajność: starcza na bardzo długo, nie jestem w stanie stwierdzić na ile czasu starcza, bo używałam go raczej mało regularnie
+dość niska cena regularna i promocyjna

minusy:
-kolorystyka: do tej pory znalazłam jedynie zestaw medium brown, w którym pomada ma bardzo ciepły odcień, a cień jest zdecydowanie zbyt ciemny i według mnie nie współgra z pomadą
-aplikatory: dobrze przemyślane wersje mini, niestety są mało poręczne i szybko się ich pozbyłam
-trwałość: pomada praktycznie nie zastyga, więc bardzo szybko się ściera
-aplikacja: dobry efekt dają jedynie stemplujące ruchy, pomada tworzy smugi

Zestaw nie przypadł mi do gustu.

Fajny zestaw

Nie wiem czy istnieje jaks inna gama kolorystyczna niż Medium Brown? Chętnie wypróbowałabym Dark, ponieważ kolor Medium jest dla mnie zbyt jasny. Używam właściwie tylko wosku, którym można wyczarować fajny kształt brwi. Szczoteczka dobrze rozczesuje, a pędzelek długo wytrzymuje (po jakimś czasie jednak włosie się "rozjeżdża" przez co ciężej narysować cienką kreskę). Ważne aby wosk pokryć jakimś innym cieniem, ponieważ wpada w rudość pod słońce i łatwo się rozmazuje.

001 Medium Brown

Lubię go. Pasuje do mnie. Definitywnie się zakumplujemy :D

Wbrew temu, co piszą moje poprzedniczki moim zdaniem na ciemnych brwiach wchodzi w rude tony. Szczególnie wosk. Jestem osobą z farbowanymi na rudo włosami i idealnie do nich pasuje (to jest taki sprany rudy).

Trwałość jak dla mnie jest ok. Ale w sumie w ciągu dnia nie czochram się po brwiach :D

Wosk ładnie też ujarzmia włoski, które zdecydowanie łatwiej ułożyć dołączoną szczoteczką.

Jedyny minus dla mnie to ta malutka szczoteczka dla mnie. Słabo mi w ręce leży, ale to nie powód do mniejszej oceny. To gadżet na plus, a do jej rozmiaru pewnie się przyzwyczaję.