Isana, Young, Krem matujacy do skóry mieszanej

Isana, Young, Krem matujacy do skóry mieszanej

Matujący krem Isana Young zmniejsza tłusty połysk skóry i nadaje jej równomierny wygląd.
Skóra mieszana i ze skłonnością do zanieczyszczeń wymaga specjalnej, dopasowanej do swoich potrzeb pielęgnacji. Cynk reguluje wytwarzanie sebum i zmniejsza tłusty połysk skóry, a specjalna formuła z pantenolem dostarcza skórze brakującej wilgoci dzięki czemu cera wygląda równomiernie, czysto i świeżo.

na dzień
nawilżające, matujące
Struktura
lekkie
krem
w tubce
50 – 100ml

Ujdzie

Mam cerę mieszaną. Krem nakładałam tylko na dzień, na noc wydawał mi się za mało odżywczy. Konsystencja ma bardzo "tępą". W miarę szybko się wchłaniał. Matował moja skórę, ale po paru godzinach zaczynała się świecić. Trzeba było ratować się pudrem. Używałam go jako codzienny krem, gdy moja cera nie miała jakiś wygórowanych potrzeb. Dość przeciętny produkt. Więcej go nie kupię, jestem w trakcie szukania innego, lepszego specyfiku.

Świetnie matuje

Kupiłam go na szybko podczas jednych z zakupów w R., nie spodziewałam się po nim wiele. Kiedyś miałam już jakiś produkty z tej serii, ale jakoś nie zapadły mi szczególnie w pamięć. Ten krem jest jednak wart uwagi, bo naprawdę dobrze matuje i uważam, że spełnia obietnice producenta.

OPAKOWANIE

Krem znajdziemy w kartonowym opakowaniu o prostej kolorystyce i grafice. Mamy tutaj różnokolorowe koła i półkola w kolorze zielonym, różowym oraz wszechobecną biel królująca nad tymi barwami. Na górze widnieje logo marki, w środkowej części nazwa produktu oraz jego główne cechy. Sam krem zamknięty jest w małej tubce o takiej samej kolorystyce co kartonik. Tubka zamykana jest na seledynową zakrętkę dopełniająca całość. Przed otwarciem zabezpieczony jest foliową naklejką. Tubkę wykonano z miękkiego materiału, dzięki czemu wyciskanie produktu jest szybkie i wygodne a pod koniec możemy po prostu rozciąć opakowanie.

KREM

Krem ma białą barwę i dosyć lekką konsystencję. Posiada przyjemny zapach, jakby lekko cytrusowy. Przypomina mi inne produkty z tej serii. Jest orzeźwiający i świetnie sprawdza się o pranku, kiedy potrzebujemy więcej energii. Krem dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Po chwili znika i pozostawia matowe wykończenie. Kiedy stosuję go solo mat wytrzymuje 4-5 godzin, pod podkładem jest podobnie, ale dodatkowo makijaż jest utrwalony pudrem. Krem nie zapycha i nie powoduje powstawania nowych niedoskonałości. Nie wysusza cery, co ma w zwyczaju większość tego typu produktów. Jest całkiem wydajny – mi wystarczył na prawie miesiąc codziennego stosowania rano i wieczorem. Nadaje się do stosowania pod makijaż, współgra z kolorówką. Dostępny każdym R. w cenie ok. 8 zł. Produkt wegański z dużą ilością roślinnych składników w składzie, ale też tych niezbyt przyjaznych zawiera sporo.

PLUSY:
+ dobrze matuje
+ nadaje się pod makijaż
+ nie wysusza
+ wydajny
+ praktyczne opakowanie
+ niska cena
+ dobra dostępność

Dobra baza pod podkład

Krem wyjątkowo przypadł mi do gustu. Nadaje się na bazę pod makijaż, ponieważ ładnie matowi skórę i trzyma podkład ''na miejscu''. Produkt nietestowany na zwierzętach.

dobrze matuje

Mam cerę mieszaną, stosuje go już kilkanaście miesięcy i fajnie sprawdza się u mnie w codziennej pielęgnacji. Matowi, jest to jeden z nielicznych dobrze matujących kremów. Nie zapycha cery, może trochę wysusza.

Coś tam działa

Nakładam na noc niewielką ilość na czoło gdzie zawsze okropnie się świecę po zrobieniu makijażu. I rzeczywiście trochę moja cera przestała się błyszczyć. Niby działa,ale i tak nie jestem jakoś przekonana do tego produktu. Po nałożeniu jest straszne uczucie ściągnięcia na twarzy. No i ten sklad nie najlepszy...

Mieszane uczucia

Krem ładnie pachnie i szybko się wchłania do matu. Matuje jednak na krótko i wcale nie nawilża. Twarz po jakimś czasie znów się świeci. Kupiłam go na promocji jednak nawet tych kilka złotych szkoda.

Tragiczny

Tyle się męczę, żeby znaleźć coś idealnego dla mojej problematycznej skóry. Ten krem nie zrobił nic a tylko pogorszył. Krem zawsze nakładam na suchą twarz, po umyciu, tonizowaniu i użyciu serum. Beznadzieja, on się nie wchłania, on pozostawia sztywną, grudowatą warstwę na twarzy, mimo że nie nakładam go dużo. Wystarczy, że się uśmiechnę i zaczyna "pękać" jakbym co najmniej nałożyła maseczkę peel-off. Żadnych plusów, nie potrafię ich znaleźć.
Może dodam jeszcze tyle, że po użyciu moja twarz zaczęła się bardziej czerwienić. Oczekiwałam ukojenia, zmatowienia (które niby było, ale zaraz znikało) a otrzymałam podrażnienie. Dobrze, że jest tani, chociaż i tak szkoda mi nawet tych kilku złotych na taki bubel.

Słaby

Mam bardzo przetłuszczającą się cerę w strefie T, niestety krem jest dla mnie za słaby.

PLUSY
- cena
- dostępność
- dobrze się wchłania

MINUSY
- paskudny skład (przeanalizowałam go dopiero po paru miesiącach :P)
- matowi na maks 1 godzinę, później twarz świeci się gorzej niż jakbym niczym nie posmarowała

Lubię go

Plusy:
- cena,
- dostępność w każdym Rossmannie,
- ładne i poręczne opakowanie,
- bardzo wydajny, na długo wystarcza,
- nie podrażnia skóry, a nawet mam wrażenie, że ją uspokaja i wycisza,
- po jego aplikacji znikają wszystkie suche skórki, co oznacza, że nawilża skórę, ale w sposób bardzo przyjemny, nie zostawia tłustej warstwy, lecz warstwę matową

+/-
- nie matuje na długo i nie utrzymuje podkładu dłużej niż gdybym nic pod podkład nie nałożyła, ale nie oszukujmy się, nie jest to specjalistyczna baza pod makijaż, tylko przyjemny krem ;)

Na pewno będę do niego wracać.

tani i świetny!

Kupiłam na próbę, nie spodziewając się po nim za wiele. Ale co tam, kosztował chyba 8 zł, niech stracę.
Jest świetny! Chyba najlepszy, jaki do tej pory miałam. Zapach ok, chociaż mógłby by być lepszy. Konsystencja w porządku, fajnie się rozprowadza, matuje, idealny pod makijaż, producent zaleca także na noc i często też tak go stosuję - zauważyłam i to chyba jego zasługa, że po nałożeniu kremu na noc, rano nie mam żadnych zaczerwienień itd., które jeszcze wczoraj zdobiły moją twarz :) bardzo wydajny, czuję, że na długo mi go starczy. jeśli chodzi o nawilżanie, chyba coś tam nawilża, chociaż na pewno nie jest to jakiś spektakularny efekt :D ale mi to nie przeszkadza, bo nie mam kłopotów z suchą cerą.
na pewno nie wysusza :) a także nie zapycha, nie pogarsza stanu cery, wręcz przeciwnie, polepsza ją :)
polecam wszystkim :) !

Super!

Przyjemny krem. Jedyny, który wchłaniając się nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze. Potrzeba niewiele aby zmatowić cerę. Twarz po nim jest zmatowiona ale nie tępo. Dodatkowo dostatecznie nawilża, suche skórki nie są widoczne. Bez niego mój podkład wygląda gorzej i cera szybciej się przetłuszcza. Idealny dla ponad przeciętnie tłustej cery która chce uzyskać naturalnie wyglądające zmatowienie.

Całkiem przyzwoity krem za niewielkie pieniądze

Krem zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji na wizażu. Zapłaciłam za niego w Rossmanie 6.50zł w promocji. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, mocno świecącą się w strefie T. Krem jest dobry, spełnia obietnice producenta, czyli przede wszystkim matuje.
Zalety:
-bardzo szybko się wchłania,
-ładny zapach,
-dobry skład bez parabenów,
-idealnie nadaje się pod makijaż,
-matuje na dosyć długo,
-lekki, nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, którego nie lubię,
-całkiem wydajny,
-higieniczne opakowanie w tubce, dobrze się go dozuje,
-z dnia na dzień wypryski dzięki niemu robią się mniejsze,
-zmniejsza widoczność wyprysków,
-wyrównuje koloryt twarzy,
-po posmarowaniu nim nie mam czerwonej jak burak twarzy, a więc jest dobry dla cery wrażliwej/alergików.

Wady:
-mnie nie nawilża,
-za lekki na noc, mimo bogatego składu,
-nie ogranicza powstawania nowych pryszczy.