Calvin Klein, Eternity Moment EDP

Calvin Klein, Eternity Moment EDP

Zapach ma uosabiać chwilę i jej wpływ na nasze życie. Zarówno on, jak i sama reklama mają wskazać tę niezwykłą chwilę, w której rodzi się uczucie.
Przede wszystkim jest to zapach kwiatowy i wokół takich woni krążą inne składniki.
Flakon odbiega tylko trochę od klasycznego 'Eternity' - jest wyższy i smuklejszy, w modnym różowym kolorze nawiązujący do kwiatów i 'zarumienionych policzków'.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe: kwiat granatu, gujawa, liczi, chińska piwonia, malinowy kaszmir, drzewo różane, piżmo.

Cena: 190zł / 30ml; 300zł / 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

nie dla mnie

Perfumy niestety nie dla mnie , kupiłam je w promocji więc cena bardzo w porządku za taką pojemność ale dla mnie zbyt kwiatowe mnie niestety nie przekonują,Perfumy długo utrzymują się na skórze a także na ubraniach

Na kimś tak, na mnie nie

Zapach jest swietny...uwielbiam go na kimś. Jest kwiatowy...slodki...elegancki...ten obłok zapachu- wypełnia przestrzeń
Jest wspaniale i dlugo, więc dlaczegodlaczego nie spróbować. Jednak szok pot pierwszej aplikacji pozostał do dzis. O ty paskudny dusicielu!!!!! Jak mogłeś mi to zrobić. Czuje kwiaty, i nagle zaczyna przytlaczac mnie ciężar słodyczy, chemii i różowych kwiatów. Duszenie i swider w nosie, robi mi się słabo - mdli mnie...do tego stopnia ze kupilam test ciazowy. Nigdy w zyciu... zapach wywoylujacy wymioty i ból głowy? ' to nie sprawiedliwe.
Przygoda skończyła się szybciej niż zaczęła. O dziwo dalej kocham ten zapach na kims- i nic mnie nie boli.
Zapach uniwersalny...pasuje na każdą okazję, porę i w każdej stylistyce się odknajdzie.
Opakowanie smukłe, zwykle. Trwałość dobra, ale bez przesady - nie trzyma 24h
Bywa często w promocji. Polecam sie "psiknac" przy najbliżej okazji
Okaże się cudem lub męczącym dusicielem

nie mój zapach

Skusiły mnie pozytywne opinie na Empiku i cena. Niestety zupełnie nie mój zapach. - ciężki, mocno kwiatowy. Ocena na Wizażu jest bliższa mojej teraz już opinii.

Margot Robbie Calvin Klein

Idealny na każdą okazję i porę roku

Perfum ten dostałam od mamy w prezencie. Pokochałam go od razu. Okazuje moją osobowość. Jest delikatny, świeży a zarazem z pazurem. Lubię do niego wracać. Idealny dla kobiet w każdym wieku. Zużyłam już 3 opakowania po 100ml. Nigdy mi się nie znudzi.

Ładny, świeży zapach

Używam tych perfum już od jakiegoś czasu i nadal się nie znudziły.
Czy kupię ponownie? Nie wiem, ponieważ lubię eksperymentować, aczkolwiek uważam, że jest to dobry produkt.
Plusem jest na pewno długo utrzymujący się zapach i dość korzystne ceny na promocjach w perfumeriach.
Generalnie POLECAM

Dla mnie lekki i malinowy

Perfumy pierwszy raz poczułam na mojej mamie,wtedy wydawały mi się ciężkie i bardzo kwiatowe, jednak na mnie wyczuwam delikatną malinę i piwonie,zapach nie jest ciężki, jest delikatny i bardzo letni. Mimo złych opinii lubię te perfumy zdecydowanie bardziej od popularnej euphorii. Zapach jest nietrwały , utrzymuje się około 3h

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie

Perfumy kupiłam bez zastanowienia. Trochę żałuję, bo zapach mnie nie uwiódł. Na początku pachnie jak tani puder z osiedlowego sklepiku. Potem przechodzi w nutę kwiatową, która jest znośna, nie porywająca ale na codzień może być. Trwałość pozostawia wiele do życzenia. Na ciele utrzymuje się może 3 h. Na ubraniach nawet jednego dnia się nie trzyma.

Mnie się podoba

Otrzymałam w prezencie flakon 30 ml. Zapach bardzo kwiatowy i dziewczęcy. Dobry na prezent dla młodej dziewczyny. Mi kompozycja przypadła do gustu dlatego też zakupiłam flakon 100 ml. Fajny zapach na co dzień .

Pomyłka

Pomyliłam się przy zakupie. Chciałam nabyć te klasyczne Eternity. No, ale cóż...jak już wydałam pieniądze, to trzeba się pryskać. Zapach jak dla mnie zbyt mocno kwiatowy. Wręcz nieprzyjemny. Nie wyczułam innych nut poza kwiatami. Trwałość na 4+. Za dużo tu lilii. Kwestia gustu. Ja wiem, że już nigdy więcej ich nie kupię. Nie dziwię się, że są bardzo często w promocji cenowej.

Szybko się nudzi i męczy....

Nie są to brzydkie perfumy, kiedy powąchałam je pierwszy raz byłam pozytywnie zaskoczona i zakupiłam cały flakonik. Wtedy dałabym mu 4 gwiazdki. Z upływem czasu podobały mi się niestety coraz mniej, zaczęły mnie drażnić i męczyć. Zapach pomimo początkowej świeżości szybko przechodził w taki mdłe, mydlane kwiatki.
Cena jest niska, także zakupu nie żałuję, ale nie wiem czy dotrwam do końca butelki ;-) Robię sobie od niego przerwy i wtedy jest lepiej, jednak cały czas zapach trochę mnie męczy. Trwałość u mnie na plus, utrzymuje się przyzwoicie.
Flakonik bardzo ładny - minimalistyczny i elegancki.

Pozytywne zaskoczenie!

O Eternity Moment słyszałam już dawno, ale około roku temu zobaczyłam flakon u koleżanki. Spodobał mi się wizualnie, więc postanowiłam sprawdzić, co kryje się w środku. Zaskoczyłam się pozytywnie, ale dość szybko zapomniałam o zapachu, ponieważ zawsze wydawało mi się, że w kwestii perfum nie jestem bardzo wymagająca. Za kilka miesięcy przyszedł czas na zakup nowego zapachu – akurat wszystkie dotychczasowe flakoniki mi się skończyły. Nie miałam pomysłu co kupić, a że nie lubię tracić czasu – przypomniałam sobie o Eternity. Użyłam ich dosłownie kilka razy, a potem odłożyłam na półkę, ponieważ w prezencie od narzeczonego dostałam „perfumy swojego życia” ;) Trafił w punkt buteleczką Yves Saint Laurent Black Opium. Około miesiąca temu skończyłam ich używać. Postanowiłam wrócić do Eternity Moment, ale bardzo niechętnie, bo byłam pewna, że nic nie zastąpi ukochanych Black Opium. Okazało się, że buteleczka Calvina Kleina zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie! Zapach jest bardzo przyjemny, kwiatowa nuta nie mdli, wręcz przeciwnie – przynosi orzeźwienie. Oczywiście fajnie by było gdyby trzymał się cały dzień, ale nie mam większych zarzutów co do jego trwałości – zawsze w ciągu dnia można przecież zaaplikować go ponownie. :) Butelka jest bardzo estetyczna - na pewno doda wdzięku każdej łazience. Oceniam na 4 gwiazdki, ze względu na nieidealną trwałość, ale to trochę jak na siłę szukanie wady. Polecam :) Szczególnie teraz na lato, ponieważ zapach jest bardzo energetyczny i świeży, więc świetnie sprawdzi się na wakacjach. Również na prezent - wydaje mi się, że jest to na tyle uniwersalny kobiecy zapach, że spodoba się prawie każdej kobiecie.

I tak i nie

Na początku spodobał mi się zapach mimo jego intensywności i mocnych kwiatowych nut.
Osobiście nawet lubię takie zapachy, więc nie wydawał mi się az tak ciężki. Jednak po pewnym czasie zapach rzeczywiście przechodzi w zupełnie "mydlany".
Największym rozczarowaniem był dla mnie czas utrzymywania się zapachu. Ani na skórze, ani na ubraniach niestety nie potrafił utrzymać się długo.
A ja po Calvinie Kleinie spodziewałam się cudów - że psiknę raz czy dwa i będę czuła go gdzieś tam na sobie cały dzień, czy chociażby nawet pół dnia.
Daję 3 gwiazdki, ponieważ sam zapach mnie przekonuje - bardzo kobiecy, ponętny, ciepły, romantyczny.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze