Millionails (stara wersja)

Millionails (stara wersja)

Millionails jest specjalną formułą łączącą jadwab i żelazo, ktora ma za zadanie wzmacniać paznokcie.

Cena: 15 $

dobra

Millionnails kupiłam pod wpływem jakiejs pozytywnej recenzji na blogu i jak do tej pory jestem z tej bazy bardzo zadowolona.
W sumie dla mnie to baza bardziej niźli odzywka, uzywam jej pod kolorowe lakiery i sprawdza się idealnie - szybko zasycha, nie smuzy, łatwo się nakłada, stanowi idealna bazę pod lakier.
Zas pomalowana sama na paznokciec nadaje mu ładny zdrowy połysk.
Jesli zas chodzi o walory wzmacniajace - myslę, ze tez cos musi być, bo moje paznokcie trzymają się dłuzej bez zniszczeń niż zazwyczaj, a mam bardzo kruche i łamliwe paznokcie.
Generalnie jestem zadowolona. Jedna z lepszych baz, jakie używałam.

Dobra baza, kiepska odżywka.

Uwielbiam lakiery Essie, moim masthef jest też top coat Hood To Go. Dlatego nie zastanawialam się długo nad odżywką ze stajni E. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na MUA na temat Millionails mój odżywkowy wybór padł właśnie na ten preparat.

Jako baza Millionails spisuje się świetnie - przedłuża żywotność lakieru, zabezpiecza płytkę przed odbarwieniem, ułatwia aplikowanie kolorowej emalii a z dobrze dobranym lakierem nawierzchniowym tworzy na pamokciu jednolitą warstwę błyszczącego koloru.
Bardzo szybko wysycha przez co nie wydłuża czasu wykonania manicure.

Jako odżywka Millionails nie spisała się u mnie w ogóle. Miałam małe problemy zrozdwajającą i kruszącą się płytką, i mimo sumiennego stosowania odżywki Essie nie zauważyłam poprawy. Na szczęście pogorszenia też nie było.

Nie jest to preparat bez wad - stosowany przez dłuższy okres czasu wysusza paznokcie. Ja cały czas dopieszczam się teraz olejami, ale gdy mam przerwy w kuracji to wysuszenie płytki jest widoczne i odczuwalne - nie mogę tego zwalić na żaden inny kosmetyk, mam 100% pewności, że to wina Millionails.

Bardzo lubię efekt, jaki Millionails daje na paznokciach - płytka jest błyszcząca i zdrowo wygląda. Dłonie są zadbane nawet bez koloru. Często gęsto jest to jedyny preparat, jaki stosuję :D
Odżywka w buteleczce ma mleczny kolor, na paznokcie jest jednak całkowicie bezbarwna (przy jednej warstwie).

Jakiś baza tak, jako odżywka nie. Zostaję wierna olejom. Ale w kategorii lakierów podkladowych Millionails jest u mnie na pierwszym miejscu :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

super

Kupilam po przeczytaniu recenzji na wizazu. jestem bardzo zadowlona. Odzywki uzywam od 3 tygodni, ale nie tak jak zaleca producent tylko jedna warstwe pod kolorowy lakier jako podklad. Odzywka wyraznie odzywia i wygladza pazury. Juz po paru dniach widac roznice w wygladzie panzokci. Kupilam za 31,50 w Hebe. Na panzokciach jest przezroczysta. Nie skraca zywotnosci kolorwych lakeirow, nie wysusza skorek, nie smierdzi. Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

Manicure - pastelowe paski

Najlepsza odżywka do paznokci!

Uwielbiam tę odżywkę. Długo szukałam czegoś, co wzmocniłoby moje liche, łamliwe paznokcie i wreszcie znalazłam!

Plusy:
- wzmacnia i nabłyszcza
- idealna baza pod inny lakier
- przedłuża trwałość lakieru (ja używam tej odżywki i innych lakierów essie, trzymają mi się 7-8 dni)
- szybko schnie na paznokciach

Jedyny minus to cena, ale moim zdaniem warto :)
Używałam już bardzo znanej odżywki z Eveline 8 w 1, i moim zdaniem Essie jest lepsza.

Geniusz w buteleczce

Od dawien dawna zmagalam sie z kruchymi, rozdwajajacymi sie paznokciami. Paznkocie lamaly sie zanim jeszcze zdazyly wyjsc poza opuszek palca. Stosowalam wszelkie kuracje. Nie przesadzajac po miesiecznej regularnej kuracji, paznokcie wygladaja REWELACYJNIE, sa nareszcie dlugie, plytka jest blyszczaca i zdrowa.