Pulanna, Phytosilver Day Cream (Krem ze srebrem na dzień) (Krem ze srebrem na dzień)

Ten wyjątkowy krem reguluje wydzielanie łoju, chroniąc pory skóry przed zablokowaniem, umożliwiając jednocześnie jej prawidłowe oddychanie. Stymuluje naturalny proces regeneracji komórek, chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych (wiatr i pył, mróz etc) i podrażnieniami, wygładza ją i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Zawiera płatki srebra, które posiadają właściwości antyseptyczne. W skład kremu wchodzą również ekstrakty aloesu i angeliki. Aloes nawilża i wygładza skórę, natomiast angelika przyśpiesza przemiany metaboliczne w komórkach skóry, pobudza je i chroni skórę przed nadmierną pigmentacją.

Szkodzi, cholera...

Używam go z kremem na noc z tej samej serii. Efekty, a i owszem, widać- na mojej mieszanej skórze z tendencją do trądziku nowe zmiany zaczęły wychodzić jak grzyby po deszczu. Pory niesamowicie się zapchały, a każdy poranek witam z kilkoma nowymi niespodziankami na twarzy.

Opakowanie jest rzeczywiście prześliczne, ale, niestety, samo wgapianie się w nie i podziwianie jego walorów estetycznych nie poprawiło wyglądu mojej cery.
Bardziej mi zaszkodził, niż pomógł.

Zawiodłam się. Wydałam na te nieszczęsne kremy 60 zł, skuszona dobrymi recenzjami w sklepie internetowym (o ja naiwna!), a teraz cierpię, chlip.
Ilość zużytych opakowań:1/5

Efektowny wygląd, zerowy efekt

Skusiłam się na ten krem bo wyglada naprawdę efektownie. Mam naturę sroki i lubie ładne rzeczy więc pomyślałam że skoro krem wyglada tak efektownie to pewnie jego działanie też będzie dobre. Śliczne białe kulki zatopione w zelu z pływającymi drobinkami srebra - brzmi jak poezja? Dla oka owszem, ale nie dla skóry! Zero regulacji wydzielania łoju, zero nawilżenia i odżywienia. Równie dobrze mogłabym nie smarować się niczym. Nie lubie wyrzucać kosmetyków więc męcze się z tym cudem i modle się aby się wreszcie skończył!
Dwie gwiazdki daję głównie za efektowny wygląd.

Używam tego produktu od: pół roku! o zgrozo!!!
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

słabo reguluje

Wyglądają ślicznie te białe koraliki w przezroczystym żelu.Dla mojej skóry okazał się za ciężki, chociaż zgodnie z zaleceniami nakładałam więcej żelu(nawilżający)niż białych koralików(krem natłuszczający).W efekcie nie odczułam ani dobrego nawilżenia,ani uregulowania partii przetłuszczających się.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Oceniam na 2.00

Kupiłam go ze względu na wygląd, i to co obiecywał producent na ulotce. Moja skóra, nie reaguje na niego dobrze. Dostała go moja Mama, i u niej jest lepiej, ale też bez rewelacji.

Oceniam na 5.00

Naprawdę cudowny krem. Świetnie nawilża, ma fakturę żelu z kremem. Rozprowadza się go specjalnym aplikatorkiem. Ma bardzo efektowny wygląd. Dostałam go w prezencie.