Controlamine, Intense Regulating Serum (Serum balansujące - regulujące pracę gruczołów łojowych)

Preparat o konsystencji żelowej o silnej koncentracji Controlamine i Cytobiol Bardane. Serum regulujące pracę gruczołów łojowych, zmniejsza podrażnienia (powodujących powstawanie niedoskonałości), przeciwdziała powstawaniu wyprysków, zwęża pory, pozostawiając skórę czystą, świeżą i gładką.
Aktywne składniki:
- Controlamine: wyciąg z alg z rodziny Laminaria, spowalnia działanie najważniejszego enzymu reakcji hormonalnej powodującej łojotok (testy in vitro). Przeciwdziała procesowi nadmiernego rogowacenia skóry (jej grubienia) oraz powstawania podrażnień, będących przyczyną tworzenia się na niej niedoskonałości.
- Cytobiol Baradane: kompleks, składający się z ekstraktu z łopianu, witaminy B8 i soli cynku. Działa przeciwłojotokowo, przeciwbakteryjnie i antyseptycznie.
Serum stosuje się w czasie intensywnej miesięcznej kuracji.

rewelacja

Mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszania z widocznymi porami a także wrażliwą i skłonną do alergii. Bardzo długo szukałam kosmetyku który pomógł by mi z problemem świeciącej skóry w strefie T, zwężał pory a przy tym nie wysuszał i nie uczulał. Ten kosmetyk poleciła mi kosmetyczka. Pokochałam go od pierwszego użycia. Jest fantastyczny! Już nie muszę się co pół godziny przeglądać w lusterku żeby sprawdzić czy przypadkiem nie świecę się jak bombka choinkowa. Fantastycznie matuje, ściąga rozszerzone pory, skóra jest gładka, aksamitna w dotyku i co najważniejsze matowa przez długi czas. Z czytym sumieniem polecam ten kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 2x 50 ml

Wow!

Serum poleciła mi kosmetyczka.
Muszę powiedzieć że mam cerę tłustą, z tendencją do zapychania porów.
Tak jak zapewnia producent, serum naprawdę reguluje wydzielanie sebum. Matuje idealnie! Razem z kremem nawilżającym z tej serii tworzą zgrany duet. po pierwszym zastosowaniu nie mogłam uwierzyć, matuje na cały dzień! przy cerze tłustej to naprawdę fenomen.
:jupi:
Muszę podkreślić, mimo że opakowanie jest nie za duże, kosmetyk jest naprawdę wydajny. Stosuję go na noc i rano pod makijaż(albo sam z kremikiem ). zużyłam go naprawdę niewiele. jedno naciśnięcie pompki wystarcza na całą buzię, na policzki używam trochę więcej bo tam mam największy problem.

Po 1/2 miesiąca zauważyłam że wyskakuje mi dużo mniej wyprysków :) co było miłym zaskoczeniem.
Do tego nie wysusza, lecz nawilża. ! Stosuję tylko te dwa kosmetyki, serum i krem z tej serii, i skóra jest świetnie nawilżona. mam wrażenie że lepiej niż wcześniej. ;)

Jedyny minus - cena. :( Ale naprawdę warto się wykosztować na to serum :)

BARDZO POLECAM

Używam tego produktu od: 1/2 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/5 części wykorzystałam

Świetny!!!

Jestem pod wrażeniem!!!:)
Z początku podeszłam bardzo sceptycznie,gdyż poleciła mi to serum kosmetyczka i pomyślałam sobie - pewnie kolejny wynalazek,który chce mi wcisnąć...jednak nie.Stosuje od ponad 3 tyg i wyraźnie zauważyłam poprawę stanu skóry.Mam skórę mieszaną,wrażliwą ze skłonnoscia do tworzenia się niedoskonałosci i to serum jest zbawieniem:))Zero wyprysków,zaczerwienień,świecenia a przy tym nie podrażnia,nie wysusza - buźka jest gładka i promienieje.Używam 2 razy dziennie.JAk dla mnie rewelacja i mam już w zapasie kolejne opakowanie plus krem z tej serii jako uzupelnienie.
Polecam!!!:D

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakie pierwszego

dzienny smoky eyes

Szkoda kasy.

Serum nie zrobiło kompletnie nic! Nie uregulowało mojej cery, nie pozbyło się wyprysków. Moja cera jak się świeciła tak się świeci.
Dałam dwie gwiazdki, bo serum nie podrażnia ani nie wysusza. Ładny delikatny zapach i konsystencja, ale to za mało jak na kosmetyk za 150 zł! :\

Używam tego produktu od 3 miesięcy

rozczarowanie:(

poleciła mi go kosmetyczka do mojej b. tłustej cery no więc dałam sie namówić chociaż wydatek wcale nie mały..;) a efekt??? zero:( niestety jak dl mojej cerki ten kosmetyk wogóle nie przemawia cera jest pokryta świecącą warstwą a miał matowić hmmm raczej nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niedokończone

Kiepski

Kosmetyk bardzo mnie rozczarował, gdyż nie spełnił swojego podstawowego zadania tj. nie wpłynął na pracę gruczołów mojej mieszanej cery. Stosowałam serum przez cały miesiąc, wciąż mając nadzieję na jakiekolwiek efekty, ale nic z tego!
Minusy:
- nie likwiduje już powstałych wyprysków
- nie przeciwdziała powstaniu nowych
- nie zmniejsza porów
Kosmetyk ma co prawda ładne opakowanie i przyjemny zapach, ale to chyba za mało, aby dać mu więcej niż jedną gwiazdkę, zwłaszcza, iż jest to serum. Szczerze nie polecam!

poczekalnia

Zgodzę się z poprzedniczką - na efekt trzeba jednak poczekać. Plusy kosmetyku to przyjemny zapach, konsystencja lekka jak mgiełka (żel), ładne opakowanie (szklany flakonik z pompką zabezpieczoną na wypadek gdyby "samosie zdarzyło się nacisnąć" dozownik). Bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia świetlistej powłoczki. Kosmetyk sam w sobie wydaje się być baa.. jest kosmetykiem leczniczym, a to z racji zapewnień producenta: przywraca równowagę pracy gruczołów łojowych, zmniejsza podrażnienia, zwęża pory oraz przeciwdziała wypryskom.. i poniekąd ma to swoje odzwierciedlenie już po ok. 2 tygodniach stosowania - zmniejszają się obroty produkcji "świetlika" (sebum), drobne niedoskonałości pozostają bez śladu, równowaga jakby wchodziła na właściwe tory, póki co jednak mam nadzieję na lepszy efekt, stąd moje podsumowanie zawarte w jednym słowie "poczekalnia", zobaczymy czy czas uczyni z tego kosmetyku doskonałość.

By być konsekwentną w swojej ocenie zdecydowałam się zachować treść recenzji, zmienić ustawienia (w rubr. ocena kosmetyku z wcześniej 3 gwiazdek na 2 i co do ponownego zakupu z "nie wiem" na "nie") oraz dodać dwa słowa.. nie polecam (nie za tą cenę).

raczej nie

nie wiem, może trochę się pospieszyłam z tą recenzją, ale przyzwyczajona, czy raczej rozbestwiona szybkim działaniem co poniektórych specyfików muszę przyznać, że to serum jednak mnie rozczarowało.
plusy:
- ładnie pachnie i...
- to w zasadzie by było na tyle.
pomimo zapewnień producenta nie matuje wcale; byłam mu skłonna to wybaczyć gdyby nie brak efektów długofalowych, na które bardzo liczyłam pod wpływem recenzji innych koncentratów tejże firmy. no, może po dłuższym działaniu skóra trochę - minimalnie - mniej sę przetłuszcza, lecz jego lecznicze i normalizujące działanie poddałabym w wątpliwość.