Controlamine, Deep-Cleansing Absorbent Mask (Maska oczyszczająco-matująca)

Controlamine, Deep-Cleansing Absorbent Mask (Maska oczyszczająco-matująca)

Maska w postaci kremowej zawierająca bogatą ilość naturalnej glinki, wchłania nadmiar łoju i delikatnie czyści skórę. Odzyskuje ona swoją matowość, świeżość i blask.

Składniki aktywne:

- CONTROLAMINE: wyciąg z alg z rodziny Laminaria, spowalnia działanie najważniejszego enzymu reakcji hormonalnej powodującej łojotok (testy in vitro). Przeciwdziała procesowi nadmiernego rogowacenia skóry (jej grubienia) oraz powstawania podrażnień, będących przyczyną tworzenia się na niej niedoskonałości.

- Pam Extract: naturalny wyciąg z pestek grejpfruta, posiadający właściwości regulujące wydzielanie łoju skórnego, powstawanie niedoskonałości skórnych i mający działanie ściągające,

- ekstrakt z algi morskiej: działa nawilżająco i kojąco na skórę.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Citrus Grandis (Grapefruit Seed Extract), Phenoxyethanol, Kaolin, Isononyl Isononate, Corn Starch Modified, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Polyacrylamide, Laminaria Digitata (Extract), Focus Vesiculosus (Extract), Lithothaminium Calcareum (Extract), Algae (Extract), C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Metylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Cl 42090 (FD&C Blue N1).

Cena:

nieskuteczna

Droga i nieskuteczna maseczka. Nic nie matuje, nie oczyszcza , mam wręcz wrażenie iz nic nie robi z cerą. Efekt stosowania zerowy.

Na jej plus mogę dodać, że nie wysusza, łatwo się nakłada i łatwo zmywa, wydajna. Co z tego skoro efektów brak.

Używam tego produktu od: przez kilka miesiecy

Bardzo dobra

Bardzo dobra maska. Bardzo dobrze oczyszcza skore, rozjasnia, ogolnie sprawia, ze wyglada sie naprawde zdrowo. Po jej uzyciu widac zmniejszona ilosc wypryskow. Jak dla mnie jest tez wydajna mialam male opakowanie 75ml, ktore starczylo mi na jakies 2-3miesiace przy regularym stosowaniu ok 2-3 razy w tyg, teraz mam duze 250ml, ktore mam juz od 2 miesiecy i zuzylam moze 1/4, a chwilami stosuje nawet 4 razy w tygodniu.
Jedynym minusem jest cena, ale jest to naprawde dobra inwestycja.

Używam tego produktu od: pol roku

Taka sobie maska

Właściwie to lubię tę maskę, ale z pewnością jest mniej niż dobra. Fakt nieźle oczyszcza,ładnie pachnie ale nie matuje i nie zwęża porów,natomiast nawilża, po nałożeniu skóra nieco piecze.Przy dłuższym stosowaniu uspokaja cerę, tworzy się mniej wyprysków. Stosuję ją 3x w tygodniu.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

dobrze oczyszcza,nie podrażnia

Bardzo dobra maseczka z glinką, która nie podrażnia i nie wysusza skóry, ale fantastycznie ją oczyszcza!
Przy cerze mieszanej w kierunku tłustej ze skłonnością do drobnych wyprysków można jej używać 3 razy w tygodniu. Daje wtedy bardzo dobre efekty - ściąga pory i zapobiega powstawaniu nowych krostek.
Ma bardzo ładny delikatny zapach.
Polecam ją szczególnie osobom z cerą mieszaną lub tłustą, ale przy tym wrażliwą.
Wszystkie inne maseczki oczyszczające i regulujące sebum tego typu były dla mnie za bardzo wysuszające. Ta jest rewelacyjna!