Garnier, Synergie Fresh, Żel głęboko oczyszczający

Garnier, Synergie Fresh, Żel głęboko oczyszczający

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Oczyszcza skórę i nie wysusza jej. Bardzo przyjemnie pachnie i jest wydajny.

Wylewa sie z tubki!

Wszystko byloby fajnie jakby zel nie wylewal sie z tubki po odkreceniu zakretki. Poza tym dobrze sie pieni,ladnie pachnie i dobrze oczyszcza. Niestety za te wylewanie sie z tubki musze odjac gwiazdki.

Używam tego produktu od: tygodnia

myślę że jest ok.

Ehm no więc zacznę od tego,że używałam go daawno temu,ale wciąz pamiętam :) no więc rzeczywiście oczyscza twarz,ma b.przyjemny zapach ,gęsto się pieni.ale są też wady! otóż trzeba go bardzo mało nałozyć,żeby nie ,,przesadzić' z ilością żelu...to chyba na tyle,choć z tego co mi sie kojarzy cena tez była w porządku ;) więc w sumie -całkiem całkiem

Używam tego produktu od:oj daawno
Ilość zużytych opakowań:jedno

fajniutki

Dawno , dawno temu bardzo lubiłam ten żelik. Nawet niewiem czemu poszedł w odstawkę, ponieważ ma rewelacyjny zapach. Taki orzeżwiający, nie nachalny. Ładnie się pieni i zmywa makijaż. NIe wysusza ani nie podrażnia skóry. Polecam :)

Cellulit jak stosować kosmetyki

Najlepszy !!!

Jestem z niego bardzo zadowolona, zreszta z wszystkich kosmetykow garniera ale to tak na marginesie:) No zelik ladnie pachnie i fajnie sie pieni. Jest bardzo milutki dla buzi i dobrze radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczen. Polecam!

niczego sobie!

Bardzo dobry żelik do mycia buźki, ślicznie pachnie-tak owocowo, świeżo, dobrze sie pieni i myje buźke, nie szczypie w oczęta, doskonale usuwa wszystkie zanieczyszczenia, nie wysusza i cudownie odświeża. Nadaje sie nawet do mojej tłustej cery. Kolejną zaletą jest niska cena. Polecam :)

rewelacja

Preparat ten odkryłam juz ze dwa lata temu i czesto do niego powracam. ma rewelacyjny zapach-owocowy,swiezy.swietnie oczyszcza twarz,zmywajac zanieszczyszczenia i resztki makijażu bądż mleczka.nie wysusza buzki,pozostawia ja czysta,gładka,swieza i miła w dotyku:)

bardzo fajny

Ładnie pachnie zielonym jabłuszkiem. W miarę dobrze usuwa makijaż. Nie wysusza cery, dobrze nawilża, dla mojej tłustej cery z tendencją do do wysuszania, jest bardzo dobry. Nie muszę po nim używać żadnego kremu matującego, bo nie ściąga cery.cena:12,90 używam od kilku dni i jestem pewna, że zużyję całą tubkę.

mało delikatny

Bardzo (za) intensywny, trochę męczący zapach, produkt bardzo wydajny i pieniący się podejrzanie za dobrze. Nie nadaje się do zmywania oczu. Wszystkie te cechy świadczą ,o tym że jest jednak za mało delikatny. Niestety, oczekuję od zmywaczy do twarzy by były hiperdelikatne. Ten w podróży nie zastąpiłby zmywacza do oczu a najwyżej żel pod prysznic.Miałam wersję zieloną.

Baaaardzo wydajny!! :)

Niedrogi, wydajny i do tego skuteczny - czy można chcieć coś więcej? :) Świetny!!Czuję, że po jego uzyciu skóra jest naprawdę czysta, no i ten zapach... Bardzo dobrze sie pieni, jest niemożliwie wydajny :) Starcza na baaaardzo dlugo!!Ilość zużytych opakowań:3

o żesz ty łał...

Bardzo gęsty, ładnie, świeżo owocowo pachnie. Świetnie się pieni, wystarczy go odrobinka. Naprawdę dobrze zmywa, tylko trzeba uważać, żeby nie dostał się do buzi, bo jest strasznie gorzki. Świetnie oczyszcza, twarz jest gładka, lekko zaróżowiona i napięta. Niestety, lekko wysusza. Bardzo wydajny.

;)

Kupilam i nie zaluje - a jestem wybredna! Bardzo ladnie oczyszcza - moze troszke szczypac - ale tylko troszke. Jest mily w stosowaniu, skuteczny i pachnie - hmmmm - zielonym jabluszkiem? Bardzo przyjemny.

Jeden z najlepszych!

To jeden z moich ulubionych żeli do mycia twarzy, a na pewno ulubiony Garnier. Świetnie się pieni, pięknie pachnie, dokładnie myje i odświeża, nie podrażnia, jest wydajny...słowem, same plusy! Dla cery wrażliwej a tłustej nadaje się idealnie!