Avon, Perceive for Him EDT

Avon, Perceive for Him EDT

Odkryj nieograniczone możliwości! Nowy zapach inspirowany prawdziwie męskim duchem. Odkryj subtelną, czułą, troskliwą, ale i pewną siebie stronę męskiej natury. `Perceive` jest dla tych mężczyzn, którzy chcą wzbogacić swoje życie. Zapach otwiera energetyzująca cytrusowa nuta, która z czasem przechodzi w magnetyczną mieszankę zapachów świeżych drzew. Aromatyczne serce kwiatu pomarańczy, szałwii i bylicy, zapewnia męski charakter, by zmienić się w czystą zmysłowość paczuli i cedru.

Nuty zapachowe: cytrusy, nuty drzewne, kwiat pomarańczy, szałwia, bylica, paczula, cedr

Cudny zapach

Najladniejszy meski zapach z avon! Kupilam go "w ciemno" swojemu chlopakowi i zapach okazal sie byc idealny. Bardzo meski i zmyslowy, cudowny. Za 40-50zł pachnie swietnie ;) Polecam nawet wymagajacym mezczyznom, nie zawiedziecie się! ;)

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Na męzu pachnie suuuuper.

Zamówiłam kiedyś męzowi na rocznicę naszej miłości, bo już kompletnie nie miałam pomysłu na prezent:) Zapach baaardzo mu przypadł do gustu:) Dla mnie jeszcze bardziej bo:
* zapach jest świeży, delikatny,
* nie dostaję od niego migreny!!!!! ( a to jest wielkim plusem:) )
* wystarczy niewiele się popsikać, a zapach czuć,
* zapach trzyma się długo, po całym dniu pracy, mąż nadal przyjemnie pachnie:)
* flakonik jest trochę niemęski, podobny do damskiego:/ ale ogólnie sympatyczny,
* cena po promocji całkiem, całkiem,
* teraz przerzuciłam się, na wodę po goleniu, bo atomizer to taki jakiś niemęski:/
* baaardzo lubię ten zapach, ale już mi się trochę nudzi i pewnie z następnego katalogu zamówie coś nowego:)

Używa tego mój mąż od jakiegoś czasu / ilość zużytych opakowań: 1 woda toaletowa i woda po goleniu w trakcie:)