Malizia (Dezodorant w kulce)

Malizia (Dezodorant w kulce)

Dezodorant antyperspiracyjny w kulce. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych.

Cena: ok. 10 zł / 50 ml

Jedno z moich nastoletnich zauroczeń.

Pamiętam, jak około 10 lat temu reklamowali te kosmetyki w dziewczyńskich kolorowych pismach, które jako gimnazjalistka tak namiętnie czytywałam.
Oczywiście marketing wtedy zadziałał i jak tylko spotkałam te dezodoranty, oczywiście sprawiłam sobie kilka.
Na pewno miałam herbaciany, piżmowy i chyba jeszcze jakiś.
Jako antyperspirant na pewno się nie sprawdzały, piżmowy dodatkowo brudził ubrania.
W opakowaniu oba pachniały ładnie, na skórze na początku też, jednak po kilku godzinach woń robiła się nieznośna.
Czasem aż dziw bierze, czego to się za młodu używało ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

stanowczo nie

Specyfik ten kupiłam w przypływie zauroczenia ładnym zapachem zielonej herbaty. Naprawdę bardzo przyjemny, ale jest
to jedyny pozytyw jaki jestem w stanie powiedzieć o tym dezadorancie. Bo przed poceniem nie chroni w ogóle, a na dodatek spowodował u mnie paskudne uczulenie, przez co moje pachy przez cały czas były wstrętnie czerwone i swędzące...także moja przygoda z nim skończyła się bardzo szybciej. Oczywiście nawet nie zmęczyłam tego jednego opakanka, bo bym się chyba zadrapała na śmierć, i przy pierwszej lepszej okazji wcisnęłam go mamie.
Także u mnie w ogóle się on nie sprawdził.

Używam tego produktu od: nie używam

swietny

Malizię mam a jakze!!
Bardzo fajny zapach, świetnie sie komponuje z wodą Ardenki Green Tea.
Jest estetyczny,nieklejący. Łatwo sie wchłania, nie brudzi ubrana bo jest taki zelowaty,ale błyskawicznie skóa jest sucha. Świetnie chroni i daje barierę antypotliwości.
Niestety trudno dostępny.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

never ever

Kupiłam ten "antyperspirant" skuszona jego zapachem - zielonej herbaty.
Może spełnia swoje zadanie antyperspiracyjne, ale tylko zimą i tylko osobom, które pocą się mniej niż średnio. Latem - katastrofa! Nie mam problemu z nadmiernym poceniem, ale z nim miałam mokre pachy, bluzki, nie chronił przed przykrym zapachem!! Okropność. :(
Plusy przyznaje za to, że był dość łagodny i za bardzo nie zabielał odzieży.
Na moim opakowaniu nie było właściwie żadnych informacji o tym produkcie, jednakże ostatnio widziałam, że producent poprawił się w tym względzie.
Więcej nie kupię tego wynalazka.

Jakoś zmęczyłam jedno opakowanie.