Yria, Concentré d`Eclat Brillant Regalbant (Pomadka rozświetlająca)

Yria, Concentré d`Eclat Brillant Regalbant (Pomadka rozświetlająca)

Pojemność 3,4 g

Połyskująca, transparentna, nabłyszczająca pomadka dostępna w subtelnych czterech odcieniach. Pielęgnuje usta dzięki zawartości witamin E i A. Zawiera też rozświetlające drobinki.

Mój KWC!!! :D

+wydajna - chociaż ma 4 g używa się jej wolniej niż
inne szminki - ja używałam ok.10 razy i wygląda jak
nowa :o
+idealna na różne okazję
Uwadatnia skórki na suchych ustach, ale mi to nie
przeszkadza, bo wystarczy przedtem posmarować
je wazeliną. :) Kupię ją drugi raz, chyba że ją
wycofają. :( Używam jej co jakiś czas.Polecam,
naprawdę świetna szminka. :D

Używam tego produktu od:trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Mój kolor

Jestem fanką błyszczyków, ale zimą używam szminki . Mam kolor bez - piękny satynowy niezbyt ciemny kolor, wręcz idealny dla mnie. Szminka jest delikatna, konsystencję ma dość miękką , lekko się ją nakłada, nie czuć jej na ustach Ma nienachalny zapach oraz smak. Jest jedną z niewielu szminek , które spełniają moje wymagania. Polecam.

migotka

Zakupiłam niedawno odcień Or Beige z nowej wiosennej kolekcji.Jest to subtelny kolorek ale pomadka pięknie błyszczy na ustach..Jest dosyć trwała..Ma piękny zapach(taki szminkowy ale ja to lubię:) )No i co najważniejsze dla mnie-trochę jakby optycznie powiększa usta:):DCzuję się w niej bardzo kobieco;)Cena jest nieco wysoka ale w końcu od czego są promocje:D

Cellulit mity

Subtelna

Polubiłyśmy się z tą pomadką, jak z każdą transparentną, gdzie precyzja rysunku nie jest wymagana. :)

Jest dość miękka, łatwo się rozprowadza, zostawia na ustach naturalnie lśniącą poświatę koloru. Nie jest perłowa w ścisłym tego slowa znaczeniu, ale właśnie "rozświetlająca", dzięki subtelnym drobinkom - co z resztą jest "znakiem rozpoznawczym" całej serii "Yria". Natłuszcza i chroni usta, zwłaszcza w sezonie zimowym.
Oczywiście z trwałością mocno "tak sobie", ale mi to specjalnie nie przeszkadza, lubię reaplikować pomadki. :)

Duży minus to mały wybór odcieni (raptem cztery!), za to opakowanie jest śliczne.

Trudno mi przesądzić o ponownym zakupie; zanim zużyję tą, którą mam, mogę zechcieć wypróbować jakieś nowości