Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Preparat do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej. Oczyszcza i odświeża skórę, łatwo się spłukuje. Purete Thermale zawiera Ubichinon, proteinę naturalnie obecną we wszystkich komórkach skóry, aby eliminować szkodliwe substancje i pobudzić oddychanie komórkowe. Obecna w fomule woda termalna z Vichy posiada właściwości kojące.
Rezultat: preparat usuwa szkodliwe substancje i dokładnie oczyszcza, dzięki czemu skóra oddycha swobodnie. Przywraca skórze świeżość, witalność i blask.

średnio

Lubię produkty do mycia twarzy Vichy - skusiłam się na Purete Thermale bo wszystkie inne żele do twarzy Vichy spełniały wszystkie moje oczekiwania, a ten akurat był w promocji.

Niestety jest to najsłabszy żel z wszystkich przeze mnie do tej pory używanych. Na plus oceniam jedynie to, że nawilża skórę. Skóra jest po nim jakby nakremowana, mocno nawilżona (mam cerę tłustą), miękka i delikatna w dotyku. Żel jest ponadto wydajny. Dość dobrze oczyszcza skórę z makijażu ale szału nie ma - nie zauważyłam też, żeby jakoś specjalnie wpłynął na kondycję mojej cery, żeby coś się poprawiło. Ponadto produkt ma smak i zapach mydła - zdarza się, że przy myciu twarzy trochę kosmetyku dostanie się na usta. Ten jest obrzydliwy! Muszę po nim porządnie płukać usta. I nie daj Boże, jeśli dostanie się do oczu. Szczypie okropnie. Z tych powodów nie lubię go używać. Uważam, że za jego cenę można bez problemu znaleźć produkt lepszy. Nie kupię ponownie.

Super oczyszcza, nie wysusza

Po zdrobieniu diagnostyki skóry na stronie Vichy, wyszło mi, że ta pianka będzie dobrym produktem dla mnie i rzeczywiście tak jest!!
Jest idealne!! Super oczyszcza (usuneła mi czesc małych czarnych kropeczek na nosie - wągrów), nie przesusza skóry, jest bardzo wydajna.
Jedno opakowanie wystarcza mi przynajmniej na dwa miesiace, wiec cena nie jest zbytnio wygórowana.
Jedyny minus to mydlany zapach którego nie lubie...
Poza tym polecam!! :)

Używam tego produktu od: październik 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 i troche :)

****

produkt dobry , wystarczyl mi na 2mies.zapach mydla(ale nie taki swiezy, tylko mdly...)szczypie w oczy, ale to tyle z -----.dobrze oczyszcza,dobrze pielegnuje, po nim stosuje aqualia thermal i jest git:)

Używam tego produktu od:2mies

super kosmetyk!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
Bardzo dobrze oczyszcza moja mieszana skore, nie wysusza jej i nie podraznia. Nie powoduje powstawania nowych pryszczy. Jest bardzo wydajny. Ma mydlany zapach, ale nie przeszkadza mi to. Po myciu skora jest miekka i swieza.

Polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Lubię bardzo

Lubię bardzo, bo pięknie pachnie, ma super konsystencję pianko-żelu, dobrze oczyszcza i pozostawia buzię oczyszczoną i nawilżoną. Jest też dość wydajny. Jedyne co mnie zniechęca to cena, gdyz żel do mycia twarzy to dla mnie jeden z tych kosmetyków, w przypadku których niższa półka też da radę:)
Ale jeśli ktoś nie baczy na cenę - to bardzo, bardzo dobry i godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 3-4

dobry

Wydajny, nie wysusza nie podrażnia, dobrze się pieni i zmywa. Bardzo dobry oczyszczacz tylko przy pierwszym użyciu umyłam nim także oczy i mnie wyszczypał jak diabli. Niewiem czy kupie ponownie bo czesto zmieniam żele do mycia twarzy a jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. Ot dobry i tyle.

Używam tego produktu przez jakieś 2,5 miesiąca

bardzo delikatny, nie wysusza!

Dość drogi, 38zł w promocji. Produkt nadający się do cery normalnej i mieszanej. Bardzo delikatny, nie wysuszał kompletnie cery, efekty oczyszczania na średnim poziomie, ładny zapach, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Bez spektakularnych efektów matujących, nie zatykał porów- bez rewelacji, bez większych wad :) dobry dla cery wrażliwej, bez większych kłopotów z zaskórnikami i wypryskami.:)

Używam tego produktu od: używałam 1,5 miesiąca

mydlo

Dziwny kosmetyk-kojazy mis ie z kremem do golenia dla mezczyzn-taka konsystencja i ten zapach...jak mydlo!I podobnie jak mydlo wysusza i ma sie bardzo nieprzyjemne t"tepe" uczucie na skorze...ale niewatpliwa zaleta obok zupelnego braku nawlizenia jets dobre oczyszczanie-wiadomo mydlo przeciez znakomicie usuwa tluszc z powierzchnii skory!-oraz niesamowita wydajnosc.Odczucia ze myje twarz mydlem nasuwaj asi esame-ten zapach to odczucie PO...nie wiem jak moja skora bedzie si eczula po prau tyg uzytkowanai al ejuz teraz po kazdym myciu czuje ze moja buzia zostaal odarta z plaszcza hydrolipidowego..brrr chyba to kosmetyk dl adziewczyn w wieku szkolnym z problemami skornymi!Używam tego produktu od:2 tyg

Zwracam honor-niby dziwny i mydlany i to tepe uczucie na skorze w dotyku po umyciu ale....nie wysusza mimo to i buzka jest gladka i nawlizona i czysta.Wiec jednka jestem na tak i bardzo mi si epodoba.ale czy kupie ponownie to nie wiem bo lbie wyprobowywac coraz to inne kosmetyki.Ogolnie polecam:)

nie, nie i nie!

Stosunek ceny do jakości - nijaki. Nie zauważyłam żadnego efektu superoczyszczenia czy rozświetlenia, skóra po umyciu była sucha i błagała o krem, poza tym jakoś częściej mnie wypryszczało. Nie daj Bóg, jak minimalna ilość wpadła do oka - szczypało przez bitą godzinę. Robiłam kilka podejść, żeby nie zmarnować, ale nie doczekałam się żadnych pozytywnych skutków i oddałam siostrze. Nie warto wydawać tyle pieniędzy, jeśli efekt jest porównywalny do zwykłych, drogeryjnych żeli, a może nawet gorszy.

Ilość zużytych opakowań: połowa tuby

upadki i wzloty

Z żelem-pianką Vichy łączy mnie relacja dość skomplikowana. Pierwsze opakowanie - super! I zapach, i konsystencja, i oczyszczenie, i nawilżenie, itd., itp.:) Po pierwszym opakowaniu pozwoliłam sobie przerzucić się na coś innego (uwielbiam eksperymenty!:) ), w rezultacie do Vichy wróciłam po dwóch latach. I efekt już nie ten. Niby nie podrażnia, ale jest jakiś dyskomfort. Więc - wciąż w poszukiwaniu oczyszczacza idealnego:)

Moje odkrycie

Superprodukt. Mam cere mieszana, przy tym wrazliwa i sklonna do niespodzianek, potrzebuje dokladnego, ale jednoczesnie delikatnego oczyszczenia. I wlasnie ten krem oczyszczajacy taki jest: dokladnie oczyszcza, cera po myciu sie nie sciaga, sama deliktanosc. Prezdtem stosuje micel tej samej firmy lub Biodermy, potem tonik nawilzajacy, moze to zasluga tego trio? ;) W kazdym razie dla mnie rewelacja, zaden drogeryjny sie nie umywa.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Uniknęłam zachwytu

Rozczarował mnie ten kosmetyk...Owszem ładne opakowanie, przyjemny wygląd kremu o perłowym odcieniu, miły zapach...Oczyszczenie takie sobie, szczerze mówiąc czułam się jakby cera była niedomyta...I trochę ściągnięta, choć to dziwna kombinacja. Moim zdaniem NIE wydajna. Pass.

Używam tego produktu od:dawno temu