Pielęgnacja i Blask, Szampon do włosów farbowanych

Pielęgnacja i Blask, Szampon do włosów farbowanych

W 1/4 składa się z mleczka nawilżającego, które wnika we włosy sprawiając, że stają się pełne życia, sprężyste i miękkie w dotyku. Szampon zawiera filtr UV, który chroni przed słońcem i sprawia, że nawet latem kolor nie traci swojej intensywnoúci. Szampon został przetestowany dermatologicznie i można go stosować nawet przy wrażliwej skórze.

zł / 250 ml

KWC!!!

Jak dla mnie, wszystkie szampony, maski i odżywki Dove są doskonałe, dają ten sam wspaniały efekt-lśniących, lejących, mięciutkich jak pajęczynka włosków. Nie obciąża włosów, są nawilżone, szampon jest wydajny, gęściutki :)Co do przedłużenia koloru-to owszem przedłuża :)Zapach jest może i mydlany, ale mi odpowiada, mam uczucie naprawdę umytej i czystej głowy. Stosuję wraz z odżywką z tej serii. Polecam :)
Używam tego produktu od:2 tygodni

beznadzieja

szampony Dove są totalną porażką.po 1sze- beznadziejny zapach- ciężki, pudrowy. po2gie-okropnie obciążają włosy. po3cie- po chwili od umycia znów masz wrażenie przetłuszczonych włosów. po4- utrudnia ukłądanie włosów. okropieństwo!!!! kiedyś dostałam go w prezencie, po kilku myciach poszedł do kosza:)

Używam tego produktu od:1 op
Ilość zużytych opakowań:1/3 i do kosza!

nie dla mnie

Zapach : typowy dla dove
Konsystencja: gęsty

Plusy
+dobrze się pieni

Minusy:
-obciąża włosy
-mam wrażenie że po szamponach dove moje włosy zawsze szybko się przetłuszczają
-nie lubię zapachu dove we włosach a zapach tego szamponu dłuugo się utrzymuje blee

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:próbkę

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

PORAŻKA!

Powiem tak: po raz pierwszy w życiu szampon wywołał u mnie TAAAAKIE uczulenie - skóra na twarzy i szyi zamieniła się w jeden wielki, chropowany bąbel, potwornie swędzący i rzucający się w oczy - po prostu zniekształcona skóra. Zapach zdecydowanie nie dla mnie. Ten szampon to jedna wielka tragedia. Nie polecam alergikom.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: po pierwszym użyciu wylądował w koszu

Co za zapach

Pierwsze na co zwracam uwage kupując szampon to jego zapach.Ten ustępuje tylko Pantene,choć chyba jednak postawie go za równi z nim.Jest poprostu cudowny i co najwazniejsze długo utrzymuję się na włosach.Myję włosy codziennie wieczorem,ponieważ tak szybko mi sie przetłuszczają.W moim przypadku uważam,że szampon jest dobry,kiedy wstaje rano i włoski nie są tłuste.Ten szampon spełnia te wymagania.Co do jego skuteczności odnośnie włosów farbowanych nie moge się wypowiedzieć-dawno nie farbowałam włosów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

taki sobie

po pierwsze wcale nie widac, ze jest to szampon do wlosow farbowanych... wcale nie zauwazylam, aby farba jakos wolniej sie zmywala, a wlosy tez wcale nie byly jakies ladniejsze i odzywione. taki sobie ot, zwykly szampon.

Używam tego produktu od:juz nie

ja go lubie!!!

Bardzo go polubiły moje kręcone , brązowe włosy,przede wszystkim NIE OBCIĄŻA ich, nie sa oklapniete,włosy krecone sie nie przetłuszczaja tak jak proste (przynajmniej moje) ,myje co 2 czy 3 dzien i naprawde wloski sa ładne i nie opadaja tak bardzo!!!Poza tym jak je susze to ładnie sie mienią,moze nie az tak ,ze ślnią,ale jest ok:) Uzywam takze z tej serii odzywki-koncowy efekt jest ok:) Lubie zmieniac kosmetyki i probowac nowosc, ale jakos zawsze jak stoje przed półką z szamponami to biore w koncu Dave i wracam do niego czesto!Naprawde gorąco polecam ( fajnie pachnie!) ...

Całkiem niezły

Jakiś czas temu użwałam tego szamponu regularnie, potem zmieniłam na inny, ale to tylko w celu jakiejś odmiany. Szampon jest bardzo dobry, wydajny, dobrze się pieni i ładnie pachnie. Włosy są po nim mięciutkie w dotyku, nie są ani przeciążone, ani wysuszone. Do włosów farbowanych jest bardzo dobry.

chyba ulubiony:)

Kupiłam skuszona opinią koleżanki, że ponoć bardzo dobry.No i nie zawiodłam sie.Szampon jest kremowy,przyjemnie się pieni.Włosy po myciu daja sie łatwo rozczesać,są puszyste a kolor odzyskuje blask.Naprawde polecam

dobry

Jak narazie moje włosy wyglądają świetnie: ślicznie się błyszczą, są miękkie i łatwo się je rozczesuje. Odżywia też kolor (a może to tylko ten połysk?).

Wszystko tylko nie to!

Kupiłam go, ponieważ lubiłam szampony Dove (zanim zmieniły opakowanie, bo po ich zmianie jednak coś chyba zmieniono także w składzie) i zawiodłam się strasznie. Na pozór szampon nie wyżądza żadnej krzywdy włosom, przeciwnie ładnie błyszczą, łatwo się rozczesują. Niestety na moich lekko przetłuszczających się włosach po kilku godzinach tworzył się efekt oklapniętych przeciążonych włosów. Po wykożystaniu całej butelki szamponu moje włosy zaczęły się bardzo przetłuszczać - kupiłam więc inny szampon i po ok. 2 tygodniach stosowania dolegliwość zniknęła. Nie polecam tego szamponu.

uczulil?

Oj nieciekawie! po 2 myciach tym szamponem dostalam paskudnego uczulenia, skora glowy swedziala i schodzila platami, dodatkowo na szyi pojawily sie czerwone krosteczki, nic przyjemnego. Zaluje, bo sliczny zapach, no i wiele osob go chwali, ale coz, nie dla mnie. Oddalam w rece przyjaciolki z ostrzezeniem i z tego co wiem jej nic nie bylo.