Wibo, Star Glow, Powder Pearls (Puder w kulkach)

Wibo, Star Glow, Powder Pearls (Puder w kulkach)

Marka

Puder w kulkach Star Glow marki Wibo został zaprojektowany z sześciu specjalnie dobranych ze sobą kolorów. Każdy z kolorów ma inne zadanie:
- zielone kulki - korygują zaczerwienienia
- białe - odbijają światło
- różowe i liliowe - nadają świeżość
- złote –rozświetlają
- brązowe – nadają naturalny efekt
Puder w kulkach Star Glow marki Wibo idealnie wykańcza makijaż, rozświetla go w subtelny sposób i koryguje niedoskonałości cery.

w pudrze / w kulkach

Nostalgia

Puder w kulkach to coś, za czym szalałyśmy kilkanaście lat temu. Ale mam do tego sentyment. Kiedy nie mam humoru, by nakładać wszystkie produkty na twarz, po prostu przejeżdzam pędzlem z tym pudrem i bardzo poprawia koloryt skóry. Ma niestety jedną wadę- nie utrwala makijażu za bardzo

Akceptowalne, a nawet niezłe

Kuleczki nabyłam, ponieważ zatęskniłam za używanymi lata temu Météorites Guerlain. Po niemałej awanturze z wewnętrznym sknerą stanęło na wersji bardzo budżetowej, ot dla przypomnienia, jak ładnie potrafi wyglądać buźka po pudrze tego typu. Cena Star Glow jest niewysoka, ale również produktu tyle, co kot napłakał - na załączonym zdjęciu jest prawie komplet, jedna czy dwie kulki mogły się zapodziać. Właśnie ta skromna zawartość jest powodem, dla którego trudno wydobyć pełne walory produktu. Najlepiej byłoby nurkować w dużej ilości kuleczek sporym pędzlem, wtedy nabiera się optymalna dawka pudru. Przy jednej warstwie latających luzem kolorowych perełek można merdać do upojenia, a i tak trzeba się pudrować na raty, żeby to w ogóle było widoczne.
Do minusów zaliczam także plastikową wkładkę pod nakrętką - siedzi w pudełku tak mocno, że już nawet paznokieć padł ofiarą jej uporu, teraz używam innych narzędzi.

A czy Star Glow posiada jakieś zalety? Właściwie tak. Źle się go aplikuje, kulek jest naprawdę zbyt mało, ale gdy się uprzemy to efekt nie jest taki zły. Twarz wygląda bardziej promiennie i jest przyjemna w dotyku - nie ma porównania do słynnych Meteorytów, ale coś korzystnego jednak z buźką robi. Zdarza się, że wśród nabranego pudru trafi się większy połyskujący fragment, ale aparycja brokatowej bombki nam nie grozi.
Za taką cenę (ja dodatkowo upolowałam w promocji za około 10 złotych) jest to całkiem przyzwoity produkt, ale jak wspomniałam kuleczek jest po prostu za mało, by pudru używało się w pełni komfortowo. Do propozycji Wibo podchodziłam bez większych oczekiwań, ale jakość, na przekór cenie, nie jest aż tak niska jak się obawiałam.
Krótko mówiąc, może być.

Lubię go

Jest delikatny, używam go do codziennego makijażu kiedy nie zależy mi na mocnym matowieniu. Lekko rozświetla buzię i wygląda ładnie. Zgubiłam już połowę kulek

Bardzo subtelny

Kuleczki są umieszczone w niewielkim plastikowym opakowaniu, co czyni je świetnymi na podróż. Nie jest to glow widoczny z kosmosu i bardziej bym powiedziała, że jest to bardzo subtelny rozświetlacz lub puder rozświetlający, bo bardzo ładnie się prezentuje ma twarzy. Dopiero od jakiegoś czasu się zaczęłam przekonywać do pudrów rozświetlających, więc ten efekt mi się podoba. Nie nabiera się go dużo, co z drugiej strony jest dobre, ponieważ nie da się z nim przesadzić

Ładna grafika i tyle

Nie spodziewałam się po tym pudrze za wiele, Ale nawet tak niskich oczekiwań nie spełnił. Kruszy się. Nie widać go w zasadzie w ogóle. Ściera się. Dałam go siostrzenicy do malowania lalek, do tego sie nadaje.

Słaby efekt

Skuszona ceną i opakowaniem kupiłam, kolory ładne zapowiadało się, że będzie to lekki rozświetlacz niestety efekt jest praktycznie niewidoczny do tego kuleczki mają tendencje do rozkruszania się, także chyba już nie wrócę do tego produktu ponieważ po prostu nie ma za bardzo żadnego efektu i sensu w tym wypadku.

Słaby efekt

Jak dla mnie puder nie powala. Daje bardzo słaby efekt rozświtlenia. Kulki dobrze się aplikują i są wydajne. Rozświetlacz nie utrzymuje się długo na twarzy. Cena niska co idzie w parze z jakością.

Bubel

Zalety tego produktu kończą się jedynie na ładnym opakowaniu oraz aplikacji. Kulki rozświetlające nie pozostawiają na skórze żadnego efektu. Bardzo się roczarowalam. Dobrze że dużo nie kosztowały...

Delikatny rozświetlacz :)

Puder w kulkach od Wibo zawiera różnokolorowe kulki, dzięki którym możliwe jest ujednolicenie kolorytu skóry. Dodatkowo, sprawdza się również jako bardzo delikatny rozświetlacz. Ja używam go jako pudru pod oczu, gdyż dobrze scala korektor i skóra dzięki niemu wygląda zdrowo. Jest niezwykle wydajny i w dobrej cenie.

słabe

W zasadzie jedynym atutem kosmetyku jest ładne opakowanie i to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy. Jak pisały poprzedniczki, kulek jest mało, poza tym naprawdę trzeba je mocno docisnąć pędzlem, żeby było cokolwiek na ten pędzel się nabrało, a efekt na twarzy jest i tak prawie niezauważalny. Zresztą ten mizerny, słabo widoczny efekt zdumiewająco szybko ściera się z twarzy. Jak dla mnie szkoda pieniędzy, bo ładne opakowanie to trochę za mało, bym chciała ponownie sięgnąć po ten produkt

Zdecydowanie nie jest to puder

Produkt określiłabym prędzej jako rozświetlacz ale dość średniej jakości. Pudełeczko piękne wykonanie raczej średnie. Kupując puder nawet taki który ma za zadanie korygować przebarwienia i lekko rozświetlać cerę nadając jej świeżości nie możemy załatwiać tego rzuceniem w klienta produktem świecącym i powodującym efekt dziwnej choinki na twarzy. Jestem zawiedziona tym produktem tym bardziej, że wibo często wypuszcza kosmetyki naprawdę warte uwagi.

Bez efektów

Puder znajduje się w opakowaniu z słabego plastiku, które po pewnym czasie mi pękło.
Kulki są w różnych kolorach, są duże i jest ich mało.
Mieszając w nich pędzlem mam wrażenie, że ze względu na ich ilość i wielkość, wcale nie pobieram produktu z opakowania, a po przyciśnięciu pędzla kulki zaczynają się kruszyć. W wyniku kiepskiej aplikacji puder daje słabe rozświetlenie, praktycznie nic nie widać. Nie daje żadnych pozytywnych efektów. Nie koryguje zaczerwieniania, brak obiecanego efektu świeżej cery.
Ogólnie słaby puder, którym nie można zrobić sobie krzywdy.