Dove, Pielęgnacja i Blask, Mleczko chroniące kolor

Dove, Pielęgnacja i Blask, Mleczko chroniące kolor

Zapewnia kompleksową ochronę włosów farbowanych, które są szczególnie wrażliwe i bardzo łatwo niszczą się podczas codziennego suszenia i stylizacji. Mleczko nakłada się na umyte włosy i pozostawia bez spłukiwania. Powstała w ten sposób osłona chroni włosy i ich kolor. Dodatkowo mleczko wspomaga stylizację i ułatwia układanie włosów. Jego wyjątkowa formuła sprawia, że włosy stają się niesamowicie miękkie i lśniące. Mleczko nie skleja włosów i ich nie obciąża

zł / 200 ml

jest ok

Pamiętam, że w moim domu mama kupowała to mleczko ok. 5-6 lat temu i wtedy używałam razem z nią. Naprawdę dobrze wspominam ten kosmetyk. Przede wszystkim już jako nastolatka miałam włosy, które jako zbuntowana uczennica chciałam farbować no i niestety do dzisiaj mam tego konsekwencje. Włosy mam zniszczone i suche. Mleczko działało nawilżająco, odżywczo i ułatwiało układanie i rozczesywanie włosów. Zbyt duża jego ilość powodowała, że niestety włosy wyglądały na przyklapniętę i lekko tłuste, jednak wystarczyło ograniczyć ilość i stosować np. co 2-3 dni. Mleczko miało fajne opakowanie, wygodny dozownik i łądny zapach. Szkoda, że już go nie widuję w sklepach…

Używam tego produktu od: wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Nie

Zastanawiałam się ile dać * tej maseczce, ale dam jej dwie gwiazdki. Zapach miała taki sobie, podobny do mleka i kosmetyków Dove. Nawilżać nawilżała nie powodowała obciążenia włosów, ale to było nie to. Szukałam jednak czegoś innego. Chociaż mojej Mamie odpowiadało to mleczko

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

MASAKRA!!!

Mam cienkie i delikatne włosy i ten kosmetyk strasznie je obciążał! Od razu po jego zastosowaniu były jakby tłuste, mimo że suszyłam włosy suszarką... Wyglądało to tak jakbym nie spłukała odżywki do spłukiwania przeznaczonej.
Zastosowałam mleczko kilka razy i teraz stoi na półce w łazience i pewnie niedługo wyląduje w koszu.
Jedyne plusy to: ładny zapach i praktyczne opakowanie, ale przecież nie o to tu chodzi...

Używam tego produktu od: już nie używam :(
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

Manicure - glitter nails

Bez rewelacji

Mam kręcone farbowane wlosy, a mleczko wlasciwie sluzylo tylko temu pierwszemu.

Jest bez splukiwania, wiec troche ujarzmialo loki, wlosy sie tak nie puszyly i byly odrobine nawilzone.

Co do ochrony koloru, to nie zauwazylam poprawy. Moze wlosy sa po nim troche bardziej lsniace, ale to wszystko.

Minusem tez jest cena - Sunsilk jest tanszy i moim zdaniem lepszy.

Używam tego produktu od: kiedys przez 2 miesiace

nie dla mnie

Nie przypasowalo mi to mleczko, wlosy sa po nim takie same jak i przed, czyli w sumie nie zauwazam zadnego wiekszego dzialania, ochrony koloru tez nie widze, moze i wlosy sie troche blyszcza, ale nie wiem czy to nie po maskach, ktorych regularnie uzywam. Ma praktyczne opakowanie z dozownikiem, ale od kosmetyku wymagam czegos wiecej niz tylko dobrego opakowania. A najbardziej drazni mnie zapach, bardzo mocny chemiczny wiercacy w nosie. Nie kupie go drugi raz.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Taki sam jak Lanza czy Joico.

Uzywałam masy produktów firm Joico, L`oreal professionel. Lazna.
I uwazam ze to mleczko wypada naparwde dobrze przy nich, od niektórych jest lepsze. Przynajmniej dla moich włosów.A jest tanie. Sprawdza sie z szuszarką i prostownicą, wtedy widze jego działanie.
Dobrze nawilza, ale trzeba uwazac z dawkowaniem bo można przesadzić. Łatwo mi się rozczesują włosy po nim. Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajne mleczko.

Mam wlosy bardzo niewymagajace, wiec byc moze dlatego ten kosmetyk u mnie sie sprawdzil - osoby, ktore oczekuja cudow, raczej sie na tym mleczku zawioda. Ma bardzo praktyczna buteleczke i dozownik, pachnie swietnie, rozprowadza sie na wlosach idealnie. Wlosy po jego uzyciu sa gladkie, lsniace, miekkie, nie wiem, czy dluzej zachowuja kolor, bo farbuje na odcien bardzo neutralny, ktory nawet jak schodzi to rownomiernie. Nie obciaza wlosow, nie skleja, nie przetluszczaja sie po nim. Nakladam mleczko na mokre wlosy, potem susze suszarka - dluzej wytrzymuja w odpowiednim ulozeniu. Niczego wiecej od tego kosmetyku nie wymagam, jest to jedyne mleczko/maseczka/odzywka jaka uzywam do wlosow, chetnie do niej wracam. Nie daje ***** bo byc moze spotkam jeszcze swoj ideal, ale to mleczko jest jemu naprawde bardzo bliskie.

Ilość zużytych opakowań: koncze 3

ach... ten zapach

po pierwsze mleczko cudnie pachnie i dos długo pozostaje na włoskach:)Mleczko powoduje,ze włosy są niezwykle błyszczące i gładkie.Używam na lekko wilgotne...potem nie susze suszarką i też sie błyszcza slicznie:)Co do ochrony koloru to narazie nie moge sie wypowiadac,ale myśle,że mnie nie zawiedzie:D Gorąco polecam to mleczko:)

sama nie wiem

to jeden z tych kosmetyków, które sama nie wiem jak ocenić stąd ***
jako najbardziej wypośrodkowana:)mleczko ślicznie pachnie, jest super wydajne i wydaje mi się, że jednak przedłuża nieco trwałość i intensywność kolorku, ale faktycznie trzeba uważać, bo może obciążyć włosy, a na pewno nie radzę kłaść go od samej nasady, bo wtedy przetłuszczone włosy gwarantowane; na razie wygrywało z odżywkami i maskami do spłukiwania z powodu braku czasu, ale sądzę, że w wakacje będę potrzebować czegoś lepszego i bardziej skutecznego

a mialo byc tak pieknie..

zaskoczona dzialaniem maseczki postanowilam zakupic do kompletu mleczko niestety jest..jakby to delikatnie powiedziec koszmarne!!!!!nie zauwazylam ani poprawy kondycji wlosow a co gorsza obciaza je!nigdy wiecej tego swinstwa!!

do suszarki tak

Mleczko bardzo dobrze się sprawdza jeśli po użyciu wysuszę włosy suszarką. są wtedy błyszczące i wyglądają na zdrowsze:) są lekkie i puszyste.
Natomiast jeśli zostawię je żeby same wyschły to stają się matowe i obciążone, dlatego dla suszących suszarką polecam.
Jest wydajne, ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i chyba trochę zmniejsza łamliwość włosów.

śliczne włosy

Bardzo lubię Dove.wraz z Nivea najlepsze firmy :D

Co do pielęgnacji włosów - to mleczko mnie zadowoliło;]
mam strasznie zniszczone,sianowate włosy.
ten kosmetyk dyscyplinuje je, sprawia,że są miękkie w dotyku i ładnie wyglądają.
Czuję,że daje włoskom pić i lekko je odzywia.
Jednak moje włosy potrzebują napewno czegoś intensywniejszego,czemu żadna odżywka "marketowa" nie sprosta :/ niestety.
Poprostu włosiny moje tak zniszczyłam farbowaniem:/
Ale mleczko Dove pomaga mi,bo z zewnątrz włoski wyglądają na zdrowe.
Dostałam kilka komplementów : masz takie gładkie włoski.
Tak więc chyba działa:)

z przedłużeniem koloru to raczej na wyrost,ponieważ absolutnie kosmetyk tego nie robi.

Jest miły-jak cała seria.
Będę używać:)

p.s aplikacja jest bardzo sprawna,szybka i wygodna.
Opakowanie z dozownikiem:)
Mleczko jest wydajne.