Batiste, Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Batiste, Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Lakier do włosów Hold Me Hairspray nie skleja włosów a specjalnie opracowana odżywcza formuła na bazie keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi sprawi, że włosy pozostaną odporne na wilgoć, utrwalone i lśniące. Hold Me Hairspray utrwali każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę Produkt można używać wielokrotnie a ułożona fryzura pozostanie utrwalona, elegancka i naturalnie wyglądająca.

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Parfum, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Aqua, Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Tocopherol

Cóż za zapach ! <3

Użyłam go dopiero kilka razy ale już wiem, że to mój KWC <3
Kocham za piękny zapach. Nie wiem jak może komuś przeszkadzać, no ale o gustach się nie dyskutuje :D Wyczuwam cytrusy. Wącham swoje włosy kilka razy dziennie, zupełnie o tym nie myśląc i zawsze czuje ten zapach :D
Plusy kosmetyku:
- mocne utrwalenie bez sklejania włosów i uczucia "lepkości"
- daje uczucie lekkości
- niewidoczny na włosach
- szeroki zasięg atomizera
- piękne, kobiece opakowanie

Czego więcej można wymagać od lakieru do włosów? Z czystym sumieniem daje 5 gwiazdek. Polecam serdecznie :)

Nie wierzę.....

...że producent REWELACYJNEGO, NAJLEPSZEGO I CUDOWNEGO suchego szamponu, wypuścił takiego śmierdziela - ten lakier ma tak paskudny zapach, że przebija perfumy.
Utrwalenie - średnie, plusem jest tylko to, że nie skleja włosów, ale przy moich długich włosach wystarczą dwa dotkniecia włosów i lakieru nie ma.

Świetny

Bardzo fajny lakier: dobrze utrzymuje fryzurę (co wcale nie jest oczywiste w kwestii lakierów do włosów) bez zmieniania włosów w skorupę. Do tego ładnie, choć na mój gust nieco dusząco, pachnie. Cena w porównaniu do jakości i pojemności jest adekwatna. Na pewno do niego wrócę :)

Batiste

Przyzwoity produkt

Lakier Batiste Hold Me na pewno się sprawdzi przy stylizacjach wymagających mocnego utrwalenia. Nie straszzna mu żadna pogoda, temperatura czy upływ czasu, ale mam jeden poważny zarzut: bardzo łatwo nim skleić sobie włosy, wolę lżejsze lakiery.

Używa produktu od: próbka

niez

Całkiem dobrze się sprawdza, utrwala fryzurę, ale przy tym nie zostawia włosów zbyt sztywnych. Dużym plusem jest dla mnie to, że bardzo łatwo go wyczesać z włosów.

Bardzo dobry lakier

Lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę i jest przy tym elastyczny, także włosy nie są sztywne w dotyku.
Szybko się wyczesuje i raczej nie nasila przetłuszczania włosów u nasady. Ciekawy produkt w dobrej cenie.

Używa produktu od: próbka

nie przypasowa

Nie używam takich produktów zbyt często, bo z tego co pamiętam, nie sprawdzają się na moich włosach. Nie wiem, być może mam ich dużo i są ciężkie, w każdym razie taki lakier sobie z nimi nie radzi.

Dobrze że nie skleja włosów i nie pachnie jak standardowy lakier. duży spray gwarantuje wydajność. ładne opakowanie

Niestety ale u mnie się nie sprawdził.

Nie dla mnie

Niestety, wbrew opisom producenta, lakier zupełnie nie sprawdził się na moich włosach. Tworzy mi białą rosę na pasmach, rozpyla się widocznym strumieniem, koszmarnie skleja włosy, mimo zachowania odpowiedniej odległości. Wprawdzie utrzymuje się długo i dobrze utrwala fryzurę, ale na pewno nie wygląda ona tak, jak powinna.

Na plus z pewnością zapach, bo nie dusi oraz wielkość opakowania (używam lakieru codziennie, więc im większa pojemność tym lepiej :))

Daję też kciuka w górę za łatwość wyczesywania!

Nie widać go na włosach

Lakier bardzo szybko wysycha (1-2 minuty), mocno trzyma i nie widać go na włosach. Można palcami przeczesać włosy, bo nie skleja. Zapach jakby winogronowo-kwiatowy.

całkiem dobry lakier, ale ma swoje wady

Lakier jest całkiem ok, choć raczej nie przebije moich ulubieńców (którzy bardziej nabłyszczają włosy i lepiej dodają objętości). Ale jak zazwyczaj, na Batiste się nie zawiodłam ;)

Jest to lakier z gatunku tych bardziej tradycyjnych, bez dodatkowych właściwości. Przede wszystkim utrwala, na nabłyszczenie czy inne efekty nie ma co liczyć.
Faktycznie jest mocny, na moich włosach nawet bardzo - mocno utrwala i trzyma fryzurę. Dlatego trzeba uważać z ilością - przesada może wyglądać ciężko. Nie zlepia włosów, jeśli nie nałożymy go za dużo i ze zbyt bliska.
W mojej opinii lepiej nadaje się do lekkiego (raczej mgiełką z daleka) utrwalania rozpuszczonych włosów. Jeśli zachowamy umiar i nałożymy go rozpraszając, ze znacznej odległości, potrząsając włosami, utrwali bardzo dobrze fryzurę z zachowaniem naturalności. Zupełnie natomiast nie podoba mi się efekt na spiętych włosach - często wygląda wtedy zbyt ciężko, jest widoczny. Nie nadaje się też zupełnie do utrwalania punktowego, tylko partii fryzury. Gdy użyłam go kiedyś do lekkiego utrwalenia od spodu kucyka, po przyjściu do pracy miałam zamiast niego dziwnie posklejane strąki (a tak z początku nie było), wyglądało to okropnie.

Ale swoją podstawową rolę spełnia: utrwala, w dodatku mocno.

Minusem jest dla mnie zapach - przypomina mi duszące zapachy lakierów z lat 80tych. Duszny, nieprzyjemny, w starym stylu, jeśli dostanie się do ust, wrażenie jest mega nieprzyjemne.

Poza tym - całkiem dobry lakier, dla mnie bardziej na większe okazje niż na co dzień, ze względu na moc utrwalenia, której nie potrzebuję każdego dnia.

Idea

Jestem bardzo zadowolona z tego lakieru, ładnie pachnie, więc nie wyczujemy typowego zapachu lakieru do włosów. Dużą zaletą lakieru jest to, że po zastosowaniu włosy nabierają naturalnego połysku. Jest to idealny lakier na każdą pogodę, świetnie spisuje się przy dużej wilgotności, dobrze zabezpiecza fryzurę a przy tym jej nie obciąża zostawiając włosy sprężyste. Podoba mi się jego forma lekkiej mgiełki która dociera do każdego pasma odpowiednio je dyscyplinując, nie matowi ani nie skleja. Dzięki dodatkowi witaminy E, keratyny i oleju Inca Inch włosy moje włosy zyskały zdrowy i mieniący się naturalnym blaskiem wygląd. Ponieważ rzadko spotyka się składniki pielęgnujące włosy w produktach do stylizacji, traktując je wyłącznie jako środek do utrwalenia fryzury. Opakowanie jest ekonomiczne i pięknie zdobi toaletkę. Aplikacja jest bardzo wygodna, atomizer nie zapycha się i pokrywa włosy równomiernie mgiełką. Jestem zadowolona z uniesienia włosów u nasady, utrwalenia i naturalnego wyglądu pełnego blask

Ten jedyny

Zawsze podkradałam lakier swojemu chłopakowi (używał produktów tych lepszych marek),ale nigdy nie byłam tak zadowolona z efektów jak teraz.Jestem posiadaczką kręconych loczków i dzień bez prostownicy to nie dzień.Aby utrwalić efekt prostych włosów utrwalam go lakierem,ale nie zawsze.Odkąd w moje rączki trafił lakier Batiste nie rozstaje sie z nim na krok.Nigdy nie widziałam takiego dużego opakowania więc nie musze sie martwić,że zaraz mi sie skończy.Utrwala moje włosy bardzo dobrze.Jako jedyny potrafi zachować moje proste włosy nawet po deszczu ! Z czego jestem najbardziej zadowolona.Trzeba uważać z odległością,aby nie posklejać włosów.Jedyny minut to zapach.Bardzo mi sie nie pidoba.Ale jestem w stanie mu to wszystko wybaczyć za super działanie.