Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Lakier do włosów Hold Me Hairspray nie skleja włosów a specjalnie opracowana odżywcza formuła na bazie keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi sprawi, że włosy pozostaną odporne na wilgoć, utrwalone i lśniące. Hold Me Hairspray utrwali każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę Produkt można używać wielokrotnie a ułożona fryzura pozostanie utrwalona, elegancka i naturalnie wyglądająca.

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Parfum, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Aqua, Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Tocopherol

bardzo dobry

Mam krótkie włosy, które zaczesuję w charakterystyczny sposób (grzywka na bok). Zależy mi, aby w takim ułożeniu wytrwały cały dzień, dlatego niezwykle ważne jest dla mnie mocne utrwalenie i naturalny wygląd włosów.
Dokładnie te oczekiwania w 100% spełnił lakier od Batiste. Na dodatek uwagę zwraca jego kolorowe opakowanie i przyjemny zapach.
Co równie ważne, nie zauważyłam, aby przesuszał włosy, a w jego składzie znalazła się keratyna, wit. E oraz olej Inca Inchi.

Bardzo miłe zaskoczenie dla kręconowłosej :)

Mam grube, kręcone włosy i lakieru używam sporadycznie - szczególnie wtedy gdy uda mi się rano uzyskać efekt fajnego skrętu, który natychmiast chcę utrwalić (niestety, właścicielki loków pewnie wiedzą, że nie zawsze to jest takie proste, nawet mając w podorędziu super odżywki i najlepszą suszarkę z dyfuzorem ;)). Batiste jest superowy do kręconych włosów, bo nie daje efektu sztuczności, nie skleja, nie ma nieprzyjemnego zapachu (to szczególnie mnie razi w tego typu produktach). I naprawdę utrwala! A uwierzcie, że moje grube loki ciężko utrwalić. Naprawdę trudno się do czegoś przyczepić... Chyba, że do opakowania - ale tak się składa, że... jest w bardzo moim stylu, kolorowe, przyciągające uwagę :D :D :D Oczywiście cena mogłaby być niższa, ale też bez przesady.

Bardzo dobry

Od razu przyznam, że lakier przyciągnął mój wzrok kolorowym opakowaniem - ponieważ właśnie kończyłam produkt innej marki, szybko zdecydowałam się na zakup. I nie żałuję!

Jest naprawdę trwały i robi to, co obiecuje producent - utrwala fryzurę na wiele godzin, nie sklejając przy tym włosów. Deszcz i wiatr nie robią na nim wrażenia - świetne nadaje się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Batiste

Super trwały i rewelacyjny

Używam tego lakieru od 1 miesiąca i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Lakier świetnie utrwala włosy, ale nie skleja i nie zostawia "twardej pokrywy na głowie". Poza tym jest bardzo wydajny. Polecam!

Jestem pod wrażeniem

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Mam dość ciężkie, długie, proste włosy, a lubię loki. Niestety fryzura się trzyma zazwyczaj do 2h, a włosy po lakierze są suche, matowe i sklejone. A tutaj niespodzianka! Lakier długo utrzymuje loki nawet do 6 h, nie skleja ich i jak na razie nie wysusza.
Zapach jest może zbyt intensywny, ale szybko sie ulatnia.

świetny

Kupiłam lakier pod wpływem pozytywnych opinii i przyznam szczerze, że jestem zachwycona. Żaden lakier, którego używałam do tej pory nie był wstanie utrzymać w ryzach mojej "szopy". Batiste ujarzmił moje włosy, przy czym ich nie skleił i jednocześnie doskonale utrwalił fryzurę-nawet wilgoć nie jest mu straszna. Produkt rewelacyjny.

Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray

Jeden z lepszych lakierów jakie miałam okazję używać. Dobrze się rozprowadza na włosach, nie skleja ich, nie tworzy skorupy czy filmu (a jest to dość rzadkie przy kręconych włosach) , jest niewidoczny.
Włosy po użyciu lakieru są miękkie i błyszczące a fryzura dobrze utrwalona na dość długi czas. Bardzo wydajne opakowanie. Polecam

perfekcyjny

Jedyny lakier który jest w stanie utrzymać moje włosy dłużej niż do wyjścia z domu. Nie skleja, pięknie pachnie, włosy wyglądają naturalnie a fryzura utrzymuje się do mycia włosów niezależnie od pogody. Bardzo wydajny. Piękne opakowanie. Jak dla mnie największy plus za to że nie uczula! polecam!

Bardzo dobry :)

Bardzo rzadko używałam lakierów, bo zawsze trafiałam na takie które mi nie odpowiadały, albo przesuszały, labo sklejały włosy, albo po prostu były za bardzo widoczne. Ten lakier to strzał w dziesiątkę, moje włosy go pokochały. Nie skleja, trzyma fryzurę cały dzień i nie widać go na włosach. Jestem bardzo zadowolona!

nie skleja

lakier podoba mi się o tyle że faktycznie nie skleja, jedyny minus w zasadzie to to że trochę śmierdzi, no ale który lakier do włosów nie śmierdzi?? ładnie utrwala fryzurę i włosy nadal są miękkie co mi bardzo odpowiada bo nie znoszę sztuczności, wydajny, spore opakowanie, warto się skusić bo jest idealny na co dzień, nie obciąża i nie wysusza włosów.

Trwały i skuteczny

Lakier stosuję do utrwalenia włosów kręconych na lokówkę i jak dla mnie spisuje się naprawdę dobrze. Jest on bardzo trwały, rozpyla się delikatnie i tworzy niewidzialną mgiełkę, która nie skleja włosów. Produkt nie tworzy na głowie nienaturalnego hełmu, łatwo wyczesuje się z włosów. Jest na tle mocny, że moje loki spokojnie wytrzymują nawet podczas deszczowej pogody. Jego zaletą jest duża pojemność i ciesząca oko szata graficzna. Jak dla mnie produkt spełnia obietnice producenta i jest skuteczny.

Idealny :)

Dobry lakier do włosów to moje must have - szczególnie jeżeli chodzi o ich codzienną stylizację; Batiste Hold Me Hairspray spełnia swoje zadanie w 100% - w końcu znalazłam swój ideał :)

Lakier ma bardzo przyjemny (nie drażniący) zapach; nie skleja włosów, spokojnie można go z nich wyczesać pod koniec dnia; włosy po jego użyciu są mięciutkie, elastyczne i błyszczące.
Jeżeli chodzi o utrwalenie to trzyma fryzurę cały dzień, niestraszny mu deszcz i wiatr ;)
Używam go już od miesiąca a nie zauważyłam aby przesuszył mi włosy jak to mają w zwyczaju mocno utrwalające lakiery.

Cena, pojemność i wydajność również jak najbardziej na plus :)

PS. ten lakier jest idealnym zamiennikiem słynnego L'Oreal Paris, Elnett de Luxe ;)