Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray`

Lakier do włosów Hold Me Hairspray nie skleja włosów a specjalnie opracowana odżywcza formuła na bazie keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi sprawi, że włosy pozostaną odporne na wilgoć, utrwalone i lśniące. Hold Me Hairspray utrwali każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę Produkt można używać wielokrotnie a ułożona fryzura pozostanie utrwalona, elegancka i naturalnie wyglądająca.

Skład: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Parfum, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Aqua, Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Tocopherol

Trwały i skuteczny

Lakier stosuję do utrwalenia włosów kręconych na lokówkę i jak dla mnie spisuje się naprawdę dobrze. Jest on bardzo trwały, rozpyla się delikatnie i tworzy niewidzialną mgiełkę, która nie skleja włosów. Produkt nie tworzy na głowie nienaturalnego hełmu, łatwo wyczesuje się z włosów. Jest na tle mocny, że moje loki spokojnie wytrzymują nawet podczas deszczowej pogody. Jego zaletą jest duża pojemność i ciesząca oko szata graficzna. Jak dla mnie produkt spełnia obietnice producenta i jest skuteczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193378].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny :)

Dobry lakier do włosów to moje must have - szczególnie jeżeli chodzi o ich codzienną stylizację; Batiste Hold Me Hairspray spełnia swoje zadanie w 100% - w końcu znalazłam swój ideał :)

Lakier ma bardzo przyjemny (nie drażniący) zapach; nie skleja włosów, spokojnie można go z nich wyczesać pod koniec dnia; włosy po jego użyciu są mięciutkie, elastyczne i błyszczące.
Jeżeli chodzi o utrwalenie to trzyma fryzurę cały dzień, niestraszny mu deszcz i wiatr ;)
Używam go już od miesiąca a nie zauważyłam aby przesuszył mi włosy jak to mają w zwyczaju mocno utrwalające lakiery.

Cena, pojemność i wydajność również jak najbardziej na plus :)

PS. ten lakier jest idealnym zamiennikiem słynnego L'Oreal Paris, Elnett de Luxe ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186228].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Bardzo dobry lakier. Utrwala włosy i ma przyjemny zapach. Jedynym minusem jest to że lekko (przynajmniej u mnie ) skleja włosy, ale jestem w stanie to zaakceptować ponieważ nie jest to wyczuwalne ani widoczne. W porównaniu z innymi lakierami na prawdę sobie radzi świetnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176468].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Mój faworyt wśród lakierów

Produkt dostałam do testowania, na początku przypadła mi do gustu szata graficzna i duża pojemność ale to był tylko wstęp zadowolenia. Gdy go użyłam do utrwalenia fryzury, byłam zachwycona że nie skleja włosów i nie posiada duszącego zapachu. Mam grzywke od dawna i na codzień ją modeluje i utrwalam, lakier świetnie wykonuje to zadanie. Podsumowując jego zalety to utrwalenie bez sklejania, zapach, wydajność. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169326].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie nabłyszcza

Lakier trzyma fryzurę w ryzach. Świetnie nabłyszcza włosy i powoduje, że są miękkie. Używam go od miesiąca dzień w dzień i jestem bardzo zadowolona. Zapach przyjemny nie duszący. Opakowanie w kolorowej szacie pięknie się prezentuje. Jedyny minus jaki zauważyłam to nie radzi sobie zbyt dobrze z wilgocią.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164101].usefull || 0 }}% pomocna.

On jest mój!

Moje włosy są bardzo kapryśne i niepodatne na jakąkolwiek stylizację. To dlatego muszę używać bardzo mocnych produktów do stylizacji włosów. A mimo to i tak przeważnie moja misternie ułożona fryzura rozprostowuje się po dwóch, trzech godzinach od wyjścia z domu. Tymczasem przy lakierze Batiste nareszcie mogę długo cieszyć się podkręconymi włosami. Produkt świetnie utrwala fryzurę i przedłuża jej trwałość. Równocześnie zapewnia bardzo naturalny efekt, zupełnie nie skleja włosów. Jest bardzo wydajny, a jego cena w stosunku do jakości - atrakcyjna. No i to opakowanie, cudnie kolorowe! Jestem za!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161976].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Lakier Batiste Stylist bardzo dobrze utrwala fryzurę i co najważniejsze nie skleja włosów. Opakowanie bardzo wydajne300 ml. Bardzo miły, przyjemny zapach. Godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161256].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt

Lakier utrwala fryzurę nie powodując sklejenia włosów co w przypadku innych lakierów niestety zdarzało się notorycznie. Myślę,ze trafiłam na ideał. Zapach lakieru jest bardzo przyjemny,dlugo utrzymuje się na włosach. Na dodatek,lakier jest bardzo wydajny ,dzieki duzej pojemnosci. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161176].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry ,Polecam

Jest naprawdę bardzo dobry lekka mgiełka nie skleja włosów , wyglądają naturalnie nie jak hełm jak to czasami bywa.Nadaje się do każdego rodzaju włosów. Zapach lakieru jest dość przyjemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160851].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Batiste, Stylist, Lakier do włosów ` Hold Me Hairspray to jeden z lepszych lakierów jakie miałam okazję używać. Dobrze rozprowadza się na włosach, nie skleja ich, nie tworzy skorupy czy pajęczyny...jest po prostu niewidoczny. Włosy po użyciu lakieru są miękkie i błyszczące a fryzura dobrze utrwalona. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158941].usefull || 0 }}% pomocna.