Avon Solutions, Keep It Fresh Vitamin Charged Toner (Odświeżający tonik do twarzy z witaminami)

Odświeżający tonik z witaminami sprawia, że
skóra zaraz po użyciu jest dodatkowo nawilżona
i wzmocniona dzięki kompleksowi witamin. Produkt ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Methylparaben, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-26-Buteth-26, Disodium EDTA, Parfum, Panthenol, Glycolic Acid, Citric Acid, Ammonium Hydroxide, Lecithin, Camellia Sinensis Extract, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol.

Cena: 19,90zł / 200ml

Bez szału:/

Ten tonik to porażka dla mojej cery. Mimo zapewnień producenta o jego nawilżających działaniach, produkt wręcz odwrotnie wysuszył skórę całkowicie! Buzia zaczęła się łuszczyć i czerwienić. Pojawiły się drobne swędzące krostki. Po jego użyciu czułam, że twarz jest ściągnięta jak gdybym miała maskę. Kupiłam tonik w promocji za 12,90 ale to i tak za dużo jak na tak kiepski produkt:/ Nie polecam

Używam tego produktu od: kila lat temu

Zadna rewelacja

Na początku i owszem-skóra była odświeżona i gładsza.Mimo,że mam cerę tłustą i mało wrażliwą po paru dniach zaczęła się brzydko łuszczyc i powstały czerwone piekące plamy.Dodatkowo była lekko ściągnięta.Odstawiłam go natychmiast.Nie polecam tego toniku osobom o cerze wrażliwej.

Używam tego produktu od:używałam ok.tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/5 z 1

Zwyczajny

Tonik jak tonik. Co prawda ściąga trochę skórę, ale krzywdy mi żadnej nie zrobił. Przyjemnie odświeża i chłodzi. Co do działania witaminek, to nie wiem, bo równolegle używam kremu na noc i maseczki z tej samej serii i z nich jestem baaardzo zadowolona.
Ogólnie biorąc - można spróbować. Oczywiście w promocji ;) !

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

taki se..:P

Dawno dawno temu kupiłam sobie ten tonik a do niego żel, zeby wzmocnic działanie!!! Myslalam, ze naprawde odrzwmi moja skore, moze zapach i mial ladny, skora nabrala troche ladniejszego koloru, ale byla strasznie wysuszona, mimo ze uzywalam kremow:/ Dajcie spokoj, tonik jakostam jeszcze zuzylam do konca, a zelu do tej pory mam 3/4 :/ i nie mam zamiaru go konczyc, ale niech soei stoi:P

Używam tego produktu od:...

nie ma to jak witaminki :)

Kupiła go moja młodsza siostra, więc użyłam go oczywiście w wielkiej tajmnicy przed nią :) A o to moja relacja:
... w tym samym dniu:
+ ładny delikatny zapach (przynajmniej dla mnie)
+ czuć efekt "przecierania" tonikiem a nie wodą (zawsze na to zwracam uwagę)
+ odświerza
+ matuje! co mnie bardzo zaskoczyło (przypominam ze mam cere mieszaną - strefa T) :)
... na drugi dzien:
+ zminimalizował moje wągry na nosq jak nigdy dotąd żaden tonik!
+ cera miała jednolity kolor, taki żywy, brzoskwiniowy, wprost promieniała zdrowiem - musiał ten tonik - a raczej zawarte w nim witaminki - zadziałać!

Dodam też, że jest bardzo wydajny - używam go 2x dziennie - ja i moja młodsza siostra (przyznałam się jej) i jak narazie ubyło go może ok 1/3.

Polecam, bo poprostu Ś-W-I-E-T-N-Y!!!

Używam tego produktu od: m-ca

siwrzutki

Bardzo świerzy i miły dla nosa zapach. Wogóle nie czuć alkoholu. Nie ściąga skóry i nie klei się. Do tego jest bardzo wydajny. Stosuję go co najmniej 2 razy dziennie i wystarczy mi na jakieś 1.5 miesiaca.
Nie wiem czy kupię ponownie bo cały czas staram się znaleźć ten naj.

BEZNADZIEJNY!!!

Mialam ten tonik w starym opakowaniu.Na szczescie wreszcie sie skonczyl!
Mialam strasznie wysuszona cere, nie wiedzialam dlaczego, ale po odstawieniu tego toniku zaledwie po kilku dniach stan cery znacznie sie poprawil.Ten tonik jest okropny, nie polecam!!Moze mial jeden plus, nie kleil sie, ale dla takiej blahostki nie kupuje sie toniku.

dobry

Całkiem przyjemny, odświeżający tonik. Odświeżający jest również jego zapach, jakby cytrusowy, nieco słodkawy. Alkohol na drugim miejscu w składzie, jednak nie wyczuwam go ani w zapachu, ani na skórze.

witaminki mniam mniam :P

Szczerze mówiąc moja tłusta i trądzikowa cera uwielbia toniki alkocholowe i kosmetyki z duzą ilością witamin a więc ten tonki jest jakby storzony dla mnie :)
Jest tylko jeden problem.Bym mu dała 5 gwiazdek i okrzuknęła KWC ale pół roku temu gdy startował w innym opakowaniu.Przyznaję że wtedy miał potęzna oilość alkocholu, pachniał jak wódka owocowa ale moja cera go ubóstwiła,Moje syfy poznkikały a cera miała cudowny koloryt.Nie zdążyłam kupic drugiego opakowania i juz zmienili w nim wszystko.
Teraz zapach ma delikatny jak czysty soczek, alkocholu prawie nic :( i już mi na syfy nie działa.Nie czuję tak oszałamiającego orzeźwienia jak w starej recepturze.
Nie zapach jest dla mnie wazny lecz działanie.Bardzo żałuję że go zmienili, moim zdaniem na gorsze.Ale dalej jest stałym gościem na mojej półce.Kocham witaminkowe kosmetyki Avonu :)

fajny owocowy

Bardzo fajny, i opakowanie i ten śliczny zapach :) Ani nie podrażnia ani nie wysusza :) , faktycznie daje uczucie świezości, jednak mógłby być tańszy o jakieś 2 zł. Według mnie wart zakupu, a juz na pewno mozna spróbować.

A mi odpowiada

Zamówiłam ten tonik nie czytając Waszych opini... z ciekawości weszłam tu jak jeszcze go nie dostałam... przeraziłam sie... ale szczerze mówiąc ten tonik jak dla mnie jest super... Zapach mi odpowiada (nie czuje żadnego alkoholu- moze ja za mało piję zeby wiedziec jak pachnie alkohol :D) odświeża i faktycznie wysusza troche ale mi to nie przeszkadza, bo mam skóre tłustą wiec mi ten tonik calkowicie odpowiada... Nie zauważyłam żadnych podrażnień mimo że na wiele kosmetyków (nie tylko tej firmy) mam uczulenie. Ogólnie polubiłam ten tonik

ilość zużytych opakowań: narazie 1 ale bedzie wiecej napewno

Beznadzieja

Miałam go w dwóch rożnych opakowaniach.Po pierwszym powiedziałam sobie nigdy więcej,a drugi ,już w nowym opakowaniu dostałam w prezencie.
Róznica jest znaczna pomiędzy jednym i drugim.W tym nowym chyba zmniejszyli ilość alkoholu,ponieważ tak bardzo nie wysusza i nie szczypie.Zapach pozostał ten sam.Nie dam mu jednak więcej niż dwie gwiazdki,ponieważ skład ma dyskwalifikujący.Nie nadaje się jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji z alkoholem w środku.Po dłuższym stosowaniu wysusza cerę ale też nie do tego stopnia żeby pojawiały się podrażnienia.Mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej w porze wiosenno-letniej i mnie nie zaszkodził.
Poprzednia wersja ,którą stosowałam w zimę,skuszona witaminkami w składzie,fatalnie podrażniała.Zresztą wszystko zostało już powiedziane poniżej.
Nie rozumiem tylko polityki firmy, która co jakiś czas wypuszcza równie beznadziejne produkty i psuje sobie tym samym markę.