Solutions, Vitamin Boost Revitalising Mask (Maska rewitalizująca z witaminami)

Solutions, Vitamin Boost Revitalising Mask (Maska rewitalizująca z witaminami)

Przyjemnie kremowa, delikatna maseczka do twarzy, która w ciągu kilku minut poprawia kondycję cery. Nasącza skórę wilgocią, ożywia ją i odżywia dzięki witaminom A,C,E i zawarości leju z kiełków pszenicy.
Po użyciu skóra jest miękka i miła w dotyku.

Cena: 29,9 zł / 100 ml

dosc dobra

Maseczka dobrze nawilza cera, rozswietla. Po uzyciu twaz jest wypoczeta i promienna. Niestety bardzo dlugo sie wchlania, przez co pozostawia bardzo tlusta warstwe na buzi, twarz strasznie sie lepi. Fajna, jednak wole maseczki z planet spa.

nawilzala i to w zasadzie tyle

Maseczke mialam kilka lat temu kiedy to moja mama regularnie zamawiala kosmetyki tej firmy. Maska pachnie chemicznie, ale mozna to przezyc. Nie zatkala mi porow, a mam do tego sklonnosci. Cera byla nawilzona ( co prawda nie byl to efekt dlugofalowy, ale zawsze cos) jakby napompowana od srodka. Innych efektow nie zauwazylam. Witamin w niej jak na lekarstwo.

Używam tego produktu od: mialam ja kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niestety nie cale, bo zdazyla sie przeterminowac

Świetna

Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt;) Ożywia skóre w 100% dodaje jej blasku i ogólnie poprawia kondycje.To wszystko w połączeniu z ciekawym zapachem sprawia,że z miłą chęcią sięgamy po tą maseczkę.Relaksuje i doskonale nawilża.Jest bardzooo wydajna.

Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

Avon Mark - relacja

super!

maseczka ekstra zmiekcza skore, ladnie nawilza, po uzyciu nie ma juz suchych skorek, jest bardzo wydajna- mozna ja zuzyc do konca dzieki funkcjonalnemu opakowaniu. szkoda ze wycofali ja :(
ja zostawialam ja na kilka godzin a potem zmywalam- efekt rewelacyjny!polecam

Używam tego produktu od:4 miesiace

bardzo dobra :)

Kupiłam tą maskę przypadkiem, pod wpływem impulsu.

Pierwsze spostrzeżenie - pięknie pachnie, kiedy nakładam ją na twarz, szyję i dekolt cudownie relaksuje. Nawilża i delikatnie oczyszcza twarz. Zauważyłam też, że po zmyciu skóra naprawdę promienieje - za do duży plus.Świetnie zmiękcza i wygładza.

Maseczka ma formę kremu, nie zastyga na twarzy.

Plus za opakowanie - można zużyć do samego końca. Jest bardzo wydajna, przyjemna w użyciu. Pewnie kupię jeszcze kiedyś :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bardzo dobra maseczka

Zaczne od tego ze mam skórę skłonna do podrażnień z naczynkami. Ta maseczka doskonale nawilża i odżywia, a do tego rozjaśnia skórę. Co akurat w przypadku cery naczynkowej jest bardzo pożądane.

Najważniejsze jest jednak to, że efekt utrzymuje się również na drugi dzień czyli nie jest chwilowy, Jestem zadowolona z zakupu.

Używam tego produktu od:4tyg.

Sprawdza się!!!

Maska ma ładny zapach, nie jest on silny tylko delikatny, łagodny. Po długim trzymaniu maski na twarzy maska częściowo wchłania się. Plusy: NEUTRALIZUJE DOSKONALE widoczne na twarzy zaczerwienienia, skóra jest pachnąca, odświeżona, rozświetlona.
Minusy: Ciężko ją zmyć

Polecam szczególnie przed wielkimi wyjściami, kiedy niespodziewanie coś czerwonego wylęgnie się nam na twarzy :)
Efekt ukojenia podrażnień i zaczerwienień gwarantowany.

Używam tego produktu od:roku

Nie pasuje mi

Po pierwsze minusem jest zapach, bo kupiłam go głównie dla zapachu, który podobał mi sie w katalogu, a w rzeczywistości okazał się zbyt nachalny, intensywny i drażniący. Po drugie dziwna maziowata konsystencja, która mimo tego, że jest bardzo tłusta nie radzi sobie z przesuszoną i łuszczącą się skórą, a tego oczekiwałam po tej masce, że załagodzi i natłuści moje policzki...
Plusem jest wygodne opakowanie - słoiczek, ale to za mało,zeby wystawic mu pozytywną opinię.

Używam tego produktu od:z 10 razy
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Rewelacja

Maseczka ma przede wszystkim rewelacyjny zapach. Odpędza zmęczenie :) Po drugie po jej zastosowaniu skóra staja się mięciutka i gładka. Jak u niemowlaczka :) Jest to niesamowity "zastrzyk" witamin, szczególnie dla mojej przesuszającej się skóry. Polecam serdecznie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1,5

Bardzo dobra

Kupiłam w promocji, kiedy cena była znośna. Jestem bardzo zadowolona - po użyciu cera ma ładny kolor, jest nawilżona i wygląda bardzo zdrowo. Nie zostawiam maseczki na twarzy, bo inaczej zapycha trochę pory i robią się drobne wypryski, ale to nie problem, wystarczy przetrzeć po maseczce buzię tonikiem.
Trochę drażni mnie zapach, ale, jak wiadomo, to wrażenie subiektywne.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

aromaterapia

super kosmetyk na poprawe nastroju, domowe spa, swietna do masazu cudnie pachnie i rozgrzewa, uzywam do calego ciala, nietylko do twarzy, raczej nie zmywam, a pozostawiam jako krem czy balsam, nie ma spedcjalnych cud-własciwosci, ale jest po prostu bardzo przyjemna

Używam tego produktu od: miesiac

najlepsza

To jest najlepsza maseczka nawilżająca jaka mi się trafiła.Bo jeżeli już nawilżam cerę to musze ją też odżywić, dlatego zwykłe nawilżające maseczki mi nie wystarczają.A ona nasącza skórę dużą dawką wilgoci i witaminek.Ma zapach owocowej oranżadki, bardzo wydajna i w dużym słoiczku.Nie ma wad a przerasta wręcz moje wysokie wymagania.Moja buźka ją uwielbia.
Avon popełnił wielki błąd wycofując ją ze sprzedaży.Takiej maseczki własnie mi brakowało od zawsze a wycofali ją bardzo szybko :(