Soft & Silky, Hand Creme (Krem do rąk)

Soft & Silky, Hand Creme (Krem do rąk)

Zgłoszony przez Olencję:

Krem do rąk z proteinami jedwabiu. Nadaje skórze rąk gładkość i delikatny zapach.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, glycerin, paraffinum liquidum, sodium lauryl sulfate, ceteareth-12, imidazolindinyl urea, methylparaben, parfum, dimethicone, propylparaben, silk amino acids, CI 17200

Cena: 9,90 zł / 100 ml

Jeden z moich ulubionych.

Naprawdę pozostawiał jedwabistą skórę po użyciu.
Nawet w zimie koił spierzchnięte dłonie.
Ładnie delikatnie pachniał, szybko się wchłaniał i zostawiał ochronną warstwę na skórze (ale nie byłą ona tłusta).
Gdybym go gdzieś jeszcze spotkała, kupiłabym bez zastanowienia.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Swietny

Piekny zapach, krem dobrze rozprowadza sie na skorze. Swietnie nawilza, nie pozostawiajac tlustej warstwy. Jest wydajny. Uzywanie tego preparatu to wielka przyjemnosc, rozwieje najwieksza chandre ;-)
Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Przyjemny.

Lubiłam ten krem, miał ładny zapach, dobrze się rozprowadzał i wchłaniał, skóra była po nim gładka. Poniewaz nawilżał średnio, nadawał się raczej do skóry niezbyt przesuszonej.

Używam tego produktu od:uzywałam kilka lat temu

fakty i mity depilacja

bardzo lubiłam

Pamiętam,że kiedyś bardzo pomógł moim wysuszonym dloniom.Skóra stała sie jedwabiście gładka,dobrze nawilżona,złagodził podrażnienia.Miał subtelny,przyjemny zapach.W promocji miał przystepna cenę.ogólnie byłam i jestem na tak.Nie wiem, czy aktualnie jest w katalogu bo strasznie dawno nie ogladałam oferty oriflame.

Używam tego produktu od:jakoś ze 3 czy 4 lata temu

Przyjemny

Ładnie pachnie jednak nie nadaje się do bardzo suchych dłoni. Delikatnie nawilża nie natłuszcza i nie zostawia nieprzyjemnej warstwy na dłoniach.
Szybko się wchłania zostawiając przyjemny zapach. Mógłby być trochę gęstszy..

nie dla suchych dłoni

Krem ten miał cudowny, delikatny zapach!! :)
Mam suche, szorstkie dłonie i niestety nie poradził sobie z tym problemem, bardzo szybko się wchłaniał, nie nawilżał dostatecznie i przez to miałam uczucie napięcia skóry dłoni. Miał lekką konsystencje. Po umyciu rąk stosowałam podwójne dawki tzn.zaraz po wytarciu dłoni ręcznikiem i po jakiejś chwili od tego. Mógłby być gęstszy. Nie pozostawił na dłoniach tłustego filmu. Opakowanie ładniutkie, przypadło mi do gustu. Cena niewygórowana.
Osoby z normlną skórą będą zadowolone, natomiast te ze suchą mogą się zawieść.

ilość zużytych opakowań: 1 dość dawno temu

przeciętniak

W zasadzie jest to zwyczajny krem o ładnym zapachu. Nawilżanie, wygładzanie oraz wszelkie inne czynności wykonywane na skórze przez ten krem są doraźne i w zasadzie znikają już w chwilke po nałożeniu specyfiku. Ma przyjemną konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając po sobie tłustej warstewki.
Krem jest stosunkowo wydajny, niedrogi, przyjazny nie zniszczonym dłoniom.

Używałam tego kosmetyku przez 3 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 2

świetny

Bardzo lubię ten kremik. Ma śliiiczny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia ohydnej tłustej warstwy, rączki są po nim gładziutkie, mięciutkie, nawilżone i w ogole milutkie :) Ale niestety na krótko :( Nie nadaje się do mocno zniszcznych dłoni, działa zbyt delikatnie :( Dlatego odejmuję gwiazdencję.

krem jak krem

Kupiłam go zachęcona jakością balsamu z tej serii. Krem jest niezły, ale bez rewelacji. Muszę nałożyć naprawdę grubą warstwę, żeby osiągnąć zadowalający efekt tzn. gładziutkie, piękne rączki :D Efekt ten uzyskuję, ale... nie na długo. Dlatego wolę inne kremy. Duży plus za zapach.

gliceryna robi swoje

Dobrze nawilża, delikatnie pachnie i szybko się wchłania. Jedną gwiazdkę odejmuję za cenę, ponieważ zwykłe kremy glicerynowe (za 3 zł) sprawują się tak samo dobrze, a nawet nieco lepiej, bo trzeba ich mniej nakładać. Ten zawsze aplikuje dwa razy pod rząd, bo za pierwszym razem moja skóra wchłania całą wilgoć z kremu i potrzeba poprawki.

Super

Krem jest najlepszy jaki miałam ładnie nawilża łapki i nie wyszusza nie jest tłusty a do tego ten zapach mmmmm...Utrzumuje się długo

Super.

Kupuję go bardzo często od bardzo dawna ponieważ ma bardzo ładny i delikatny zapach,dobrze nawilża po wchlonięciu dłonie są delikatne i jedwabiście miękkie.Nie polecam osobom które mają bardzo suchą skórę rąk,nie nawilża dłoni aż tak bardzo za to jedna gwiazdka mniej.