Pielęgnujący krem do rąk glicerynowo-witaminowy

Pielęgnujący krem do rąk glicerynowo-witaminowy

Zawiera witaminy A i E, które neutralizują wolne rodniki i wspomagają regenerację nakórka. Witamina A zmniejsza przebarwienia i wygładza szorstką skórę. Witamina E działa nawilżająco i uelastyczniająco, chroni ręce przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Krem łatwo się wchłania, nawilża i natłuszcza skórę. Regeneruje i odżywia.
Przebadany dermatologicznie.

Polecam na okres wiosna-jesień

Krem ma wiele plusów:
- bardzo dobrze się wchłania
- nie jest tłusty
- ma w miarę przyjemny lekki zapach
- ładnie wygładza skórę rąk
- dobrze nawilża
- jest wydajny
- jest bardzo tani

Jedyny minus (jeśli chodzi o moje ręce) to fakt, że nie na-
wilża wystarczająco przestrzeni między palcami (ja zawsze mam w tych miejscach spore problemy, skóra mi rogowacieje itd),
jednak i tak, w porównaniu z wieloma innymi kremami (np.
zwykłą Niveą) jest dużo lepszy pod tym względem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bdb na wiosnę

Krem idealny na tą porę roku. Jednak zimą moze być ciut za słaby. Używam go zawsze na noc. Fajnie zmiękcza dłonie, łagodzi podrażnienia, przyzwoicie nawilża. Bardzo dobrze za to sie wchłania i ma bardzo miły zapach.
Ogólnie przypasował mi ze swoim zapachem i konsystencją więc myślę że jeszcze do niego wrócę. Daję 4*, moze gdybym używała go zimą nie zasłużyłby na tyle jednak z racji tego że wkomponował sie w porę roku jest wystarczający dla nieprzesuszonych dłoni. Z zziębniętymi, i wysuszonymi po wietrze nie da sobie rady. Dlatego myślę że nie jest to krem uniwersalny, raczej do skóry normalnej i tłustej aniżeli wrażliwej i wysuszonej.

Świetny i tani

Jeśli ktos cierpi na niedobór pieniążków gorąco polecam ten kremik.Można go porównać z Avonami glicerynowy krem itp.
Polski,wydajny,swietnie chroni.
BŁYSKAWICZNIE SIĘ WCHŁANIA.
Moim zdaniem warto go zakupić chocby dla próby.

Manicure - velvet nails

dobry :)

Dobry kremik, nawilża dłonie nawet, gdy są bardzo przesuszone :) Jedyny mały minus za to, że mnie się po kilkunastu minutach zaczynają po nim pocić strasznie dłonie, bo krem jest tłustawy :( Mimo to za tą cenę warto go kupić, polecam!

dobra sprawa

Naprawde dobry krem do raczek godny polecenia za niewielka cene a teraz jeszcze powiekszyli opakowanie i nie jest 100 ml a 125 ml.Goraco polecam a

bardzo dobry za bezcen

Kremik wygładza i uelastycznia skórę. Świetnie nawilża i delikatnie natłuszcza.
Jest lekki, wchłania się zaskakująco dobrze, zdecydowanie lepiej niż wiele kremów z tego przedziału cenowego.
Jak jest z tą regeneracją to nie wiem, bo nie mam zniszczonych dłoni, ale dobrze o nie dba :)
Bardzo lubię jego zapach, kojarzy mi się z łąką. Jest delikatny, w żadnym razie niemęczący.
Dodatkowy plus za sporą pojemność, otwieraną tubę i śmieszną cenę.
Wydajność przeciętna.
Oceniam go biorąc pod uwagę inne kremy z tei półki - na ich tle wypada świetnie.

Zużyłam jedno opakowanie.