Soin du Corps, Youthful Hand Cream (Krem do rąk)

Soin du Corps, Youthful Hand Cream (Krem do rąk)

Nawilżająca i odżywcza emulsja do pielęgnacji rąk. Silnie regenerujący krem chroni skórę przed agresywnymi czynnikami, zmniejsza objawy starzenia skóry takie jak cienie, plamy, utrata gładkości i elastyczności. Chroni ją przed pękaniem i łuszczeniem, nie pozostawia tłustej warstwy, nie klei się. Zabezpiecza przed działaniem środowiska atmosferycznego. Chroni przed podrażnieniem powlekając dłonie niewidzialną, aksamitną rękawiczką.
Aktywne składniki: Mirual, Karitiol, Tokoferol, wyciąg z brzoskwini i cytryny.

NAJJJJJJJJJJ

TO NAJLEPSZY KREM, NIE POZOSTAWIA TŁUSTEJ WARSTWY, WIDOCZNIE ODMŁADZA I REGENERUJE, PIEKNIE PACHNIE !! SILNIE NAWILŻA I WZMACNIA PAZNOKCIE. NAPEWNO KUPIE NASTEPNA SZTUKE

Używam tego produktu od: 2 TYG
Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE

działa, ale...

Krem, tak jak obiecuje producent już po kilkunastu dniach rzeczywiście pozostawia dłonie gładsze i młodziej wyglądające. Nie widać na skórze ani głębszych bruzd, zmarszczek czy przesuszeń. Konsystencja jest odpowiednia, nie za gęsta, nie za rzadka - w sam raz. Kolor też ładny-taki bielutki. Dosyć wydajny. Szybko się wchłania. Ale jakoś mnie nie do końca przekonał. Czegoś mu brakuje, sama nie wiem. No i ten dziwny zapach. Niby niebrzydki ale przyjemności z niego nie ma żadnej. Nawet czasami odpycha. Moim KWC pozostaje Shiseido.

Używam tego produktu od:2 m-ce

ciekawy

Bardzo wydajny! Polecam ten krem gdyz faktycznie dlonie wygladaja mlodziej sa gladkie i zadbane.Smaruje nim rowniez lokcie i naprawde dziala.Zapach ma taki sobie jak dla mnie nawet bym powiedziala , ze nie w moim typie.Dlatego odjelam te gwiazdke a tak pozatym jest godny polecenia.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie