Eva Natura Bursztyn, Energizujący balsam do ciała brązujący

Eva Natura Bursztyn, Energizujący balsam do ciała brązujący

Delikatny o lekkiej konsystencji balsam zapewniający skórze efekt naturalnej opalenizny dzięki aktywnemu kompleksowi brązującemu. Polecany do każdego rodzaju skóry, szczególnie zmęczonej i pozbawionej zdrowego kolorytu. Zawiera energizujące substancje aktywne w postaci biokompleksu bursztynu i wysokoenergetycznego komponentu pochodzenia morskiego Artemia Salina, a także D-pantenol, olej z pestek winogron oraz wyciąg z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które pogłębiają i przedłużają efekt opalenizny.
Artemia Salina (GP 4G) jest prekursorem ATP - komórkowego magazynu energii, której odpowiedni poziom jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania każdej komórki. Badania laboratoryjne wykazały, że dostarczona przez kompleks BIOENERGETIC (bursztyn i substancja GP4G) energia aktywizuje metabolizm komórek odpowiedzialnych za odnowę skóry, zwiększa syntezę protein niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry, wspomaga obronę komórek skóry przed wolnymi rodnikami i stymuluje mechanizmy ochronne i naprawcze DNA.
Efekty działania:
- nadaje skórze delikatny kolor naturalnej opalenizny - efekt widoczny po 2-4 godzinach
- wzmacnia i regeneruje zmęczoną skórę poprawiając jej elastyczność
- głęboko i długotrwale nawilża oraz lekko natłuszcza skórę.

WRESZCIE IDEAŁ

Balsam trafił w moje ręce przy kupowaniu innych kosmetyków Polleny Ewy.
Najpierw zaskoczyło mnie bardzo wygodne opakowanie w postaci dozownika, taka forma aplikacji jest bardzo wygodna podczas używania balsamu, bo po pierwsze co chwile nie trzeba otwierać opakowania i przy okazji nie brudzi się pojemnika.
Drugie zaskoczenie to znakomity i przyjemny zapach, bez charakterystycznego smrodku samoopalaczy innych firm.
No i kolejne najważniejsze zaskoczenie po użyciu na skórze tworzy się piękna, subtelna opalenizna, pozbawiona jakichkolwiek przebarwień i smug, co jest dla mnie szczególnie ważne, bo mam jasna karnację.
A dodatkowo pozytywnie wpływa na skórę, bo po użyciu odczuwalne jest delikatne nawilżenie i aksamit w dotyku.
To po prostu ideał.

Używam tego produktu od: 8 TYGODNI

Balsam bardzo dobrze się wchałania, pozostawiając na skórze delikatne natłuszczenie, ale w takim stopniu, że nie klei się zarówno do ubrań jak i skóra nie przykleja się do siebie np; przy zginaniu rąk. Jeżeli chodzi o zabrązowienie mojego ciała - to O.K - po paru aplikacjach moja skóra nabrała delikatnego naprawdę delikatnego brązowego koloru - ale mnie właśnie o to chodziło - gdybym chciała być bardziej brązowa kupiłabym samopalacz :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

kiepski:(

Zapach rzeczywiscie jak tu zauwazono pozostawia wiele do zyczenia:( Poza tym zle sie rozsmarowuje i w ogole nie brazuje:( Nie polecam, nawet za takie pieniadze nie warto:(

Niewidoczna kreska na powiece

Cechą charakterystyczną tego balsamu jest taki dziwny smrodek, który zwiększa się po nałożeniu na skórę. Poza tym jego konsystencja jest bardzo rzadka i trzeba uważać żeby go nie rozlać. Po kilku zastosowaniach, zamiast lekko brązowieć, skóra przybiera ciemno pomarańczowy odcień... :(
Nie oceniam najniżej z tego względu że balsam ten dobrze nawilża i nie podrażnia mnie (AZS)

ilość zużytych opakowań: 1

Nie dla mnie

Balsam bardzo lekko brązujący. Na tyle lekko, że zanim zaczął działać, zeszła mi cała opalenizna uzyskana z pomocą jego poprzednika. Efekt widać dopiero po zużyciu całego opakowania. Czyli po ok.10 dniach, bo tylko na tyle ten balsam starcza.
Zapach jest znośny. Konsystencja dość gęsta, a mimo to wylewa się z opakowania. Mi nie przypadł do gustu.

ilość zużytych opakowań: 1

noooo nie wiadomo.. :)

Szukalam czegos brazujace i natknelam sie na ten balsam, ze wzgledu iz nie byl za drogi zdecydowalam sie na jego zakup... :)
Generalnie rzecz ujmujac balsam smierdzi.. zwiazkami charakterystycznymi dla tego typu balsamow. Jest malo wydajny i na prawde trzeba sie neizle nastarac zeby uzyskac efekt opalenizny jakies 5-6 aplikacji.. a plus to taki ze nie ma mozliwosci nabawic sie plam.. jesli sie go dobrze wetrze.. plamy nie maja szans powstawania :)

nie brązuje

Mam dylemat, bo balsam jako balsam jest naprawdę świetny:

- pachnie świetnie (ale nie nachalnie)
- wchłania się szybciutko (choć nie zapowiada się na to - konsystencja i wygląd na skórze wskazują, że zostanie tam na zawsze, ale po paru chwilach - nie ma!)
- bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę

Ale nie brązuje! DHA jest w składzie, ale co z tego? Na mojej bladej skórze widać wszelką działalność słońca i samoopalaczy, więc nie wiem co o tym sądzić.

Gdyby nie brak brązującego efektu, dałabym 4 albo 5 gwiazdek. Więc jeśli potrzebujecie balsamu - śmiało.

miło wspominam

mmm miłe wspomnienia...już dawno nie widziałam go w sklepach....ładnie brązowił skórę:) delikanie nawilżał, dla mnie troszkę za słabo,dobry do skóry normalnej, niewygodna nakrętka :( mało wydajny-mała pojemność

Kiepścizna

Zakupiłam go zachęcona pozytywnymi komentarzami ale zawiodłam się na nim straszliwie. Nie liczyłam, że nogi będą bardzo brązowe (bo to tylko balsam a nie samoopalacz) ale liczyłam, że się chociaż troszkę "opalą". A tu nic!!! Smarowałam się nim dwa razy dziennie, codziennie. Jedyny plus to taki, że ładnie nawilża skórę i nawet przyjemny zapach.Ilość zużytych opakowań: jedno i raczej juz nie kupię

bardzo lubię :))

Bardzo lubię ten balsam :) Hmm, nie mogę zgodzić się z tym, że po jego zastosowaniu nie jest się opalonym, bo to nie jest samoopalacz tylko balsam brązujący. Ma on za zadanie lekko zabrązowić skórę, szczególnie po dłuższym jego stosowaniu a nie raz na pół roku dajmy na to ;) Ja stosuję głównie wiosną i latem na nogi i okolice ;) Wtedy mają one taki podkreślony kolorek, a gdy jest się opalonym dodatkowo jeszcze moim zdaniem ten balsam przedłuża opaleniznę. Odpowiada mi konsystencja, choć szybciej mógłby się wchłaniać, zapach też. Po jego zastosowaniu skóra jest mięciutk i milutka w dotyku. Nawilża i wygładza. Głównie smaruję się nim wieczorem. Aha, nie brudzi ubrań. I jest wydajny.

Stosuję go raczej latem bądź w okresie opalania na solarium na wieczorne wyjścia. Lekko i ładnie podkreśla opaleniznę, nawilża, dobrze się rozprowadza i wchłania. Zapach również całkiem przyjemny.

Swietnym ale ten zapach:(

Jak na balsam brazujacy jest OK. Rozprowadza sie lekko, rowno, brazuje naprawde delikatnie i na ladny kolorek.Po rozprowadzeniu na skorze bardzo ladnie pachnie.Jest taniutrki 0 ja go kupilam w promocji za 5,90 no i relacja jakosci do ceny jest wrecz rewelacyjna. Ale kiedy po trzech godzinach skora trobi sie opalona... zaczyna smierdziec jak kazdy samoopalacz, a to przeciez krem brazujacy i ma malo duhydroksyacetony, wiec pachniec tez moglby mniej! Fuj!