True Star EDP

True Star EDP

Kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.
True Star został wydany w 2004 roku.
Twórcą kompozycji zapachowej jest Raymond Matts.
Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, wiciokrzew, melon, piżmo i cytrusy.
Zapach ten jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2005.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

Dawno, dawno temu..

byłam nim zachwycona. Dostałam w prezencie, zużyłam cały, plus żel pod prysznic i balsam.
Zapach dość mocny, ale przy tym świeży, orzeźwiający, pasujący do nastolatek. Wydaje mi się, ze pasuje na każdą porę roku, ja najwięcej uzywałam go w wakacje. Trwały.
Ładny flakon, tylko po jakimś czasie zaczęła odchodzić ta błękitno-szara folia i brzydko to wyglądało.
Sama bym go nie kupiła, bo wolę inne zapachy.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon perfum, balsam i żel pod prysznic

Lubię!

Tak wzbranialam się przed tym zapachem, a tu proszę! Bardzo przyjemny słodko-ozonowy zapach.
Co mamy? Dużo słodkiego melona plus nuta aldehydów, która mnie tutaj w ogołe nie drażni :)
Jest to zapach raczej chłodny, trzymający na dystans. Seksowny? Na pewno nie, dlatego Beyonce jako twarz zapachu jest dla mnie nieporozumieniem.

Trwałość - 3-6 h
Projekcja - otoczenie go czuje.
Flakon - brzydki.

Używam tego produktu od: wiosna 2012
Ilość zużytych opakowań: odlewka 2,5 ml

przyjemny

Przyjemny zapach, swiezy, mleczny,lekko slodki. Jednak wlasnie ta mleczna nuta mnie drazni :) Raczej nie jest to zapach w moim typie. Nie moglam go skonczyc i dalam mamie,ale moja mamcia podzielila moje zdanie :)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nowoczesna świeżość!!

Zapach z kategorii świeżych.
Jest nowoczesny, lekki, słodko-wodny. Idealny na lato.
Ma coś w sobie co odróżnia go od innych. Jest zarówno trawiasty, wodny, ale za razem kojarzy mi się z plaża, piaskiem i słońcem.
Dla nowoczesnej młodej dziewczyny:))
ja go uwielbiam i mam do niego ogromny sentyment.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczka 30 ml

paskudny ;/

Kolejny już mój nieudany perfumowy zakup w ciemno, ale niestety zachęcona Beyonce ;) i ceną dałam się skusić ;/

Zapach jest odrzucający ! Nie nadaje się nawet jako odświeżacz do wc ;/ Podobnie jak któraś z wizażanek czuję po prostu papierosowy dym, który z czasem trochę łagodnieje, jednak ta pierwsza nuta ciagle jest obecna. Niestety trwały. Bardzo zimny, dziwne, że Beyonce się podobał, to w końcu kobieta z temperamentem ;) Bardziej pasowałby mi do np. Nicole Kidman czy G. Paltrow ; ]

butelka taka sobie, nie podwyższam oceny.
flakon 2*
zapach 1*

Ilość zużytych opakowań: próbuję zmęczyć 50 ml ; ]

Letnie, morskie poranki

Gustuję w cięższych i intensywniejszych zapachach. Wodę perfumowaną True Star dostałam w prezencie i muszę zaznaczyć że mnie zaskoczył, ma coś takiego w sobie, niby kwiatowa świeżość a jednak kojarzy mi sie z morską, tropikalną bryzą... Jest to zapach dla kobiet, które cenią sobie delikatne, subtelne i świeże perfumy...

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

chlona gwiazda...

Ja z produktu jestem zadowolona. Jest to trwaly, chodny zapach jakby kremu Nivea i porannej swierzosci. Doskonaly na lato, na jesien i zime raczej nie polecam. Ma w sobie cos innego, co pozwolilo mi go wylowic z drogerii podczas " polowania" . Na pewno dla zdecydowanych a takze dla chlodnych kobiet. Orzezwiajacy, utrzymuje sie na skorze pare ladnych godzin. Polecam.

Używam tego produktu od dwoch mieisecy:
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwszy flakon

Nie mogę się zdecydować...

Nie wiem sama co napisać. Perfum ma zapach trochę dziwny. Jednak za każdym razem odrzuca mnie początkowy zapach nikotyny! Wiem, że nie ma jej w składzie:D, ale jakoś zawsze czuję papierosy. Jednak to pierwsze wrażenie dość szybko się ulatnia i zostaje całkiem miły zapach, który niestety jest bardzo podobny do miliona innych na rynku.

Buteleczka mnie urzekła wyglądem i dopasowaniem do dłoni. Cena też nie jest bardzo wygórowana więc można próbować :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

dla mnie świetny

Dla mnie, ten zapach jest świetny! Kwiatowy, bardzo lekki - co nie oznacza, że nie trwały - doskonały na co dzień. Jak na taki świeży zapach jest bardzo trwały. Na pewno zakupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Dziwny...

Zapach ten jest dla mnie naprawde dziwny...Taki chlodny,tajemniczy co nie pozwala mi go tak do konca odkryc...Wcale nie kojarzy mi sie z sexowna kobieta a raczej z wielkim znakiem zapytania...Jesli chodzi o trwalosc to nawet dlugo wytrzymuje choc nie tak silnie jak na poczatku.Polecam dla zimnych,niedostepnych kobiet:)

Używam tego produktu od:1,5roku
Ilość zużytych opakowań:20ml. z 30ml.

Bardzo ladny zapach

Bardzo mis sie podoba, zwlaszcza ze lubie perfumy na bazie kwiatow. Uzywam jej na codzien. Bardzo wydajna. Lubie ten zapach i napewno przy nim zostane

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Zapach odświeżacza do WC

Po prostu... brzydki. W ogole zapachy Tommyego Hilfigera mi się nie podobają, wszystkie są dosłownie na to samo kopyto. O ile jako tako da się go znieść w pierwszych sekundach, o tyle potem, z każdą minutą nabieram coraz więcej wątpliwości czy aby nie wylałam na siebie odświeżacza do WC.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbka