Y

Y

Bardzo wyrafinowany i elegancki. Dla tej, która kocha otaczać się luksusem. Która kocha klasykę zarówno w ubiorze, jak i w zapachach. Stworzony w 1964 roku - "Y" dodaje elegancji kreacji Yves Saint Laurent`a. Symbol wiecznej kobiecości, Y odsłania subtelność i styl kobiety, która go nosi.

Mieszanka: szyprowo-zielona

Nuta: tuberoza, ylang-ylang, jaśmin, bułgarska róża, wetiwer, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cytryna, pomarańcza

Styl: klasyczna elegancja i luksus.

Cena: 240 zł / 50 ml EDT

bleee...

Szczerze mowiac, myslalam, ze natknelam sie na stary egzemplarz. Ale okazalo sie, ze nie, ze to NAPRAWDE tak pachnie! No coz, dla mnie to byl jednolicie staly smrod, jakis taki wlasnie zwietrzaly i skisniety. Nie wiem, od czego to zalezy. Nie moge polecic z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Dla męskich kobiet !

Zapach przywodzący na myśl ostrą, napastliwą wodę kolońską, dla cierpiących na brak powonienia , mężczyzn.
Jeden z większych zawodów perfumeryjnych, których doświadczyłam w życiu.
Mając na skórze Yvresse, kupiłam Y.
I to był zasadniczy błąd.
Zapach ostry, nieprzyjazny, intensywnie i agresywnie atakujący. Po odparowaniu alkoholu zostawia na skórze zapach " mężczyzny" i to w wersji " elegant spod budki z piwem". Zapach ten nie ma nic wspólnego ze słodką kobiecością Champagne...
Brrrrrrrr...
Polecam wąchanie przed zakupem, bo kierownie się woniami YSL w przypadku kupna Y, było TRAGICZNYM BŁĘDEM. Moim błędem.

Używam tego produktu od:1 dnia
Ilość zużytych opakowań:0 i tak zostanie

super eleganckie

Y używała moja Mama, która jest z spawach zapachowym dla mnie autorytetem, zwłaszcza jeśli chodzi o zapachy nie z mojego pokolenia, tylko takie z dłuższą historią.
Pachną zielono-aldehydowo, żadnej słodyczy, ani nut niepotrzebnych, psujących wizerunek zapachu dla 30+.
Czyste, pewne siebie, eleganckie. Takie szykowne dla mocno starszych nastolatek. Trudno mi uchwycić, co to jest ta zieleń obok aldehydów... Klasa! Takich zapachów już teraz się nie robi. Przypominają z charakteru Dioresence, którego niestety też już nie ma.
Szkoda, że trudno dostępny, ale kiedyś kupiłam Mamie pod choinkę i zawsze go u niej podkradam;)

Używam tego produktu od:w Mama zużyła 3 butelki
Ilość zużytych opakowań:od mojego dzieciństwa do teraz

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

bueee

No wręcz okropny zapach..Popryskałam sie nim dzis w perfumerii bo spodobała mi sie butelka i po prostu nie wyrabiam-tak bardzo śmierdzi.Nie kojarzę go wogóle z elegancją a wręcz przeciwnie-to jest zapach starej..bardzo starej szafy albo conajmniej kwiatków które za długo stały w wazonie.Nie dla mnie i nigdy więcej