Tommy Girl Jeans

Tommy Girl Jeans

Jest to świeży, kwiatowy zapach, pełny życia, upajający, a zarazem wyważony.

Zapach składa się z kilku akordów: cytrusowej kombinacji mandarynki i grejpfruta, łączącej się z nutą wiociokrzewu i konwalii. Mocny i bardzo intensywnym akcentem zapachu są kwiatowe oraz tchnienie gruszki.

Czyste skłaniki tego zapachu można porównać z aromatem powietrza oraz wilgotnymi płatkami kwiatów.

Cena: 190 zł / 50 ml

Stworzony dla mnie

Niestety coraz trudniej go dostać... Moja przygoda z zapachami Tommy Hilfiger rozpoczęła się na promie płynącym z Grecji do Włoch. Kupowałam wtedy jakieś produkty i w prezencie dostałam kilka próbek zapachu TH GIrl. Bardzo mi się spodobał i niedługo potem dostałam wymarzony flakonik od Taty w prezencie... Dwa lata później, będąc w Kanadzie z wizytą u rodziny piewszy raz poznałam wersję TH Girl Jeans... I moja miłość do tego zapachu trwa do dzis.

Używam tego produktu od: 2002

bleeee

zachecona sliczna woda t-girl chcialam tez wyprobowac inne zapachy hilfigera. Milam pecha i psiknelam na reke a nie na papierek :( zapach wybitnie mi sie nie podoba, smierdzi mi to kauczukiem, doslownie to takim rozgrzanym na sloncu pontonem i jeszcze moze wybija sie won papierosow :( cos strasznego! Na szczescie jest strasznie nietrwaly i po ok godz przestalam go na sobie czuc, wiec moje meki dobiegly konca.

okropny bleee

Kupilam ten zapach na allegro sugerujac sie tym,ze od dawna uzywam jego pierwotnej wersji Tommy Girl. Zachecila mnie recenzja w,ktorej przeczytalam,ze ta woda ma w swoim skladzie aromat gruszki. Uwielbiam wszystkie zapachy owocowe i owocowo-kwiatowe. Spodziewalam sie czegos takiego,ale strasznie sie rozczarowalam... zapach jest okropnie drazniacy, gorzki i taki jakis zgnily! a z czasem wcale niestaje sie mniej intensywny!!! cos okropnego. Moj odswiezacz do tolety pachnie lepiej ta woda.