Oriflame, Aloe, Facial Wash (Żel oczyszczający) (stara wersja)

Oriflame, Aloe, Facial Wash (Żel oczyszczający) (stara wersja)

Delikatny żel oczyszczający wzbogacony o wyciąg z aloesu. Hypoalergiczny. Po użyciu należy spłukać żel wodą.

p>

Jeden z ulubiencow!

Uzywam go od ponad 2 lat raz na jakis czas probujac czegos nowego, ale zawsze wiernie do niego wracam. Zel ma przyjemny zapach, idealna konsystencje, nie podraznia i nie uczula, a co najwazniejsze dobrze oczyszcza. Mam cere mieszana, sklonna do podraznien i jak dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od:ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 7-10 sztuk, ciezko powiedziec

dobry,ale są lepsze

Używam żelu od początku lutego, jest dobry, tzn, mam delikatną buzię po nim, mniejsze zaczerwienienia, jest wydajny.
Ale, nie oczyszcza dobrze, nadal mam zatkane pory, chociaż nie wiem,czy on też odtyka pory:)
używam go codziennie wieczorem.

Używam tego produktu od:początek lutego 2010
Ilość zużytych opakowań:nie cała 1/4 butelki

nie polubiłam

Kupiłam w zestawie z tonikiem w kuszącej ofercie i niestety żel nie zachwyca. Właściwości oczyszczające - ok, myje dosyć dobrze, choć bez rewelacji. Zapach, może i ładny, ale mnie nie rzuca na kolana. Co najbardziej mnie w nim drażni to słaba wydajność. Muszę wylać porządną ilość, by zaczął się choć trochę pienić. W porównaniu z żelem z serii tea tree, ten jest bardzo słaby. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Oriflame tutorial 2 konwertowany

niestety nie dla mnie

mam cere wrazliwa- z tradzikiem i myslalam ze ten zel mi pomoże wyleczyc tradzik... umylam nim buzie z 5razy i dostałam uczulenia. nagly wysyp tradziku. zapach ma nawet przyjemny. ale no cóź poradzę. wiecej go nie kupie albo kupie tylko wtedy gdy wylecze tradzik...

ta butelka jest okropna.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:1/3 jednego opakowania

Bardzo fajny

Mam cerę suchą i wrażliwą, i ten żel bardzo dobrze się spełnia w moim przypadku. Ma przyjemny, subtelny zapach, kremową konsystencję, dobrze się pieni, wygodny w użyciu. Oczyszcza wystarczająco - ale też moja cera nie jest pod tym względem wymagająca. Nie mam po nim uczucia ściągnięcia, ani suchości. Po prostu stosowanie go to czysta przyjemność :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Spelnia zadanie

Uzywalam tego zelu pare miesiecy temu i bylam zadowolona. Mam cere mieszana (ze sklonnoscia do wrazliwej), ktora nie potrzebuje jeszcze kosmetykow antystarzeniowych wiec wybralam ten zel razem z aloesowym kremem do twarzy i oba sprawdzily sie bardzo dobrze.
Zel spelnia zadania oczyszczania twarzy, ladnie pachnie, nie podraznia i nie uczula.
Bardzo dobry kosmetyk w przystepnej cenie.
Nie wiem czy kupie nastepne opakowanie gdyz lubie co jakis czas zmieniac kosmetyki. Moze gdy bedzie w promocji...

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Spoko

Żel stosowałam rano do odświeżenia skóry i wieczorem po wstępnym demakijażu płynem micelarnym i płynem do demakijażu oczu. Co do recenzji poniżej: dziewczyny, żele do mycia twarzy nie usuną wam dobrze tuszu do rzęs, do tego potrzebny jest specjalny preparat do demakijażu oczu ( płyn, mleczko itp.). Mało tego, większość żeli nie usunie dobrze podkładu, przekonałam się o tym nie raz kiedy po zmyciu makijażu żelem użyłam jeszcze toniku: na waciku zostawały jeszcze resztki podkładu. Dlatego zawsze do demakijażu najpierw używam płynu micelarnego lub mleczka, a dopiero na koniec przemywam twarz żelem z wodą. Efekt: na waciku po przemyciu tonikiem nie zostaje już nic, buzia jest perfekcyjnie oczyszczona i gotowa na przyjęcie kremu.

Wracając do samego żelu jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ma delikatny aloesowy zapach i jako jeden z nielicznych nie przesuszył mi skóry. Dobrze się pieni i szybko zmywa. Pozostawia buźkę odświeżoną i gładką.
Poza tym jest niesamowicie wydajny i ma przystępną (w promocji) cenę.

Nie wiem czy kupie ponownie bo na rynku jest multum różnych żeli do mycia twarzy a mnie bardzo korci aby je przetestować :D

Używam tego produktu od: kilku lat

Jak już jest...

Na początku zaznaczę, że dostałam go w prezencie, dlatego też otrzymuje jedną gwiazdkę "więcej" ;)
Co do żelu - jest bardzo wydajny - malutką kropelką jestem w stanie umyć całą twarz. Ma fajną konsystencję, przyjemnie myje się nim twarz (nie pieni się zbytnio, łatwo się spłukuje).
Dobrze radzi sobie ze zmywaniem podkładów, pudrów, cieni, kredek; gorzej z tuszami, nawet niewodoodpornymi.

Nie wydaje mi się, żeby skóra stawała się po nim specjalnie czysta - chyba tylko odtłuszczona; o mini-kampanii przeciwko niedoskonałościom można zapomnieć.
Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam przesuszenie się skóry w okolicy nosa i policzków = może uczulać. Muszę zaraz po nim używać kremu, bo skóra jest trochę ściągnięta.

Generalnie używam go tylko dlatego żeby nie marnował się na półce.

nie sprawdził się

Żel niedostatecznie oczyszczał, lekko przesuszał skórę.
Zapach - przeciętny.
Konsystencja i wydajność w porządku.
Niestety przy mojej cerze się nie sprawdził.

Używam tego produktu przez: 3-4 miesiące

bardzo przyjemny

Jeden z niewielu żeli do mycia buzi, do którym powracam. Bardzo ładnie, świeżo pachnie. Dobrze myje, wydajny, gęsty - niewielka ilość wystarcza na umycie całej buzi. Nie podrażnia. Troszkę wysusza.
Ładne opakowanie :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Mam tradzikowa i mieszaną cerę,żel dobrze sie na niej spisuje,tzn.dobrze oczyszcza,nawet wygładza i jakby delikatnie nawilżał,kompletnie nie wysusza.Wydajność średnia i cena adekwatna do jakości(w promocji).Polecam!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie ozczyszcza jak trzeba

Jeśli ktoś maluje całą twarz, zel ten zupełnie sie nie nadaje do usuwania makijażu.Nie używam mascary wodoodpornej, a mimo to nie udaje się zmyć makijażu oczu do końca, resztki tuszu zawsze pozostają. słabo się pieni, może to w tym tkwi problem. Mało wydajny i ogólnie mała pojemność. Przyjemny zapach. Lekko ściaga, co akurat jest dobre dla tłustej cery, ale po użyciu konieczne zastosowanie toniku, bo zostają resztki makijażu. Jako kosmetyk "ratunkowy" w wypadku braku innego może być, ale nic więcej. Za drogi.

Używam tego produktu od:sporadycznie