Kałamarz

Kałamarz

Idealne dla zaznaczenia precyzyjnego konturu górnej powieki oka dzięki twardej końcówce aplikatora. Nadają głębię spojrzenia. Produkty te dzięki delikatnej teksturze pozwalają na uzupełnienie makijażu nie przeciążając powieki. Długotrwałe, generalnie bardzo dobrze tolerowane, nie powodują podrażnień.

Cena: 11 zł

naprawde sredni

Przez pierwszy tydzien bylam zachwycona. Och jaki ma kolor, jaki trwaly. Potem zauwazylam, ze przy dluzszych imprezach sie walkuje:-( dlugo nie plakalam po nim bo gdy chcialam go uzyc nastepnym razem byl twardy jak kamien, no stracilam cierpliwosc ;-) pedzelek dolaczony do opakowania jest zbyt gruby i zle wyprofilowany do zrobienia zgrabnej kreski.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 male

polecam

Zdecydowanie najleprzy płynny eyeliner w tej katogorii cenowej. Bardzło ładnie, precyzyjnie maluje, wysycha szybciutko . No i pozostaje na powiekach dłużej niz inne nawet z wyższej półki. W ogóle nie ma mowy o rozmazywaniu, kserowaniu, czy znikaniu ( no może wtrochę w wewnetrznej końcówce oka, zwłaszcza gdy robi się tam mokro...).Nie uczulił mnie, nie szczypał, co zdarzało mi się w innych przypadkach.I co najważniejsze dla mnie w trakcie malowania nie zostawiał nic na rzesach, co utrudniłoby potem ich pomalowanie. I jest niesamowicie wydajny ( nawer rok). Niestety kiedy mi sie skończył kupiłam z powodu pospiechu inny i baardzo tego żałuję.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań 3
Recenzja: ...