Róż do policzków

Róż do policzków

Puder użyty w naszym różu został selektywnie wybrany ze względu na jego delikatność i jedwabistość. Cechy te powodują, że komponuje się idealnie z karnacją cery, nie pozostawiając smug i przebarwień. Aplikować gąbką i po krótkim czasie nadmiar różu usunąć pędzlem.

Cena: 6,50 zł

Taki sobie

Mam nr 2 delikatny pudrowy róż.
Nakładam go pędzlem na policzki.
Niestety przy nabieraniu na pędzel bardzo osypuje się także trzeba uważać, aby nie pobrudzić ubrania.
Róż niewydajny, krótko utrzymuje się na policzkach.
Zaletą jest tylko ładny kolor i cena.
Używam go od roku. Nie planuję kolejnego zakupu tego kosmetyku.

lubię

Szukając niedrogiego różu,ten od razu rzucił mi się w oczy(nr.1 taki świeżutki róż).Nie oczekiwałam,że będę,aż tak zadowolona:ten delikatny kolor i efekt.Drażni mnie to ,że róż osypuje się trochę przy nabieraniu na pędzelek,ale za taką cenę(7,90)mogę darować.
Średnio wydajny.

Fajniutki

Kupiłam go w biegu właściwie, mój róz sie polamał i wylądował w umywalce, szybko musiałam go zastapić, i prawie bez zastanowienia kupiłam ten, skuszona nicką ceną. Mam kolorek 4 taki miedziany, bardzo subtelny, no i jest całkiem fajniutki, daje efekt ,trwały, zresztą u mnie jakos róże trzymają się bardzo długo na buzi .Polecam, tym bardziej , że jest niegrogi...

Manicure - marynarskie paski

****

Daje bardzo suptelne wykończeniem Mam nr 1. różowiutki róż. Jest naturalny, nie da się go nałożyć za dużo, zawsze dobrze wygląda. Pudrowy. Średnio trwały, ale ja jeszcze nie znalazłam takiego, który by mi odpowiadał pod względem trwałości. Ładnie odżwieża makijaż. Polecam. Lubię jaki nadaje efekt.