Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pierre Arthes, Natural Radiance (Puder w kulkach rozświetlający)

Pierre Arthes, Natural Radiance (Puder w kulkach rozświetlający)

Aby zakończyć makijaż, szczypta delikatności: puder w kulkach Natural Radiance. Dzięki swym zmikronizowanym cząsteczkom idealnie adaptuje się z podkładem stanowiąc jedno, dokładnie jak druga skóra. Delikatnie perfumowany, rozświetlający i zakrywający wszystkie jej niedoskonałości.

Cena: ok. 25 zł / 24 g

OK

Kupiłam ten puder przez przypadek, bo akurat skończył się mój ulubiony, a w drogerii nie mogłam go dostać.
Za namową sprzedawczyni wybrałam własnie ten i jestem z niego zadowolona. Utrzymuje się dość długo, kolor jest naturalny.
Nie mam żadnych zastrzeżeń - zdziwiłam się dopiero teraz, czytając, że ma on właściwości rozświetlające. Otóż nie rozświetla on w ogóle (co akurat sobie chwalę).
Dałam trzy gwiazdki, bo na cztery zasługuje mój ulubiony z innej firmy.
Nie wiem czy kupię go na następny raz, bo mam zamiar wypróbowac jeszcze kilka innych.

P.S. Zapomniałam dodać, że po jego kupnie skorygowałam troszkę jego kolorystykę wyrzucając kilka różowych kulek. ;-
Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ni to ni sio :(

Jak dla mnie- wyrzucone pieniądze (choć niewielkie), skusiłam się na obietnicę rozświetlenia i mam za swoje.
A co mam- kosmetyk o paskudnym odcieniu tłuczonej cegły, który ani rozświetla (bo za ciemny i za brzydki), ani brązuje (bo nikt się nie opala na taki okropny kolor).
Do tego zapach- taki "talkowy", dośc nieprzyjemny.
Kuleczki bardzo łatwo się kruszą.
w sumie nie wiem co z tym zrobić :(

bardzo dobry

Bardzo dobry puder w kulkach. Ładnie stapia się ze skóra nie tworząc przy tym efektu maski. Wygląda bardzo naturalnie, troche bronzuje. Niestety jednak nie rozswietla, ale mimo tego małego mankamentu i tak go lubie i polecam wszystkim.