Pierre Arthes, Natural Bronze (Puder w kulkach brązujący)

Pierre Arthes, Natural Bronze (Puder w kulkach brązujący)

Puder w kulkach Natural Bronze nadaje efekt naturalnie opalonej cery. Subtelny zapach, kompozycja barw dzięki zawartym w nim pigmentom perfekcyjnie łączy się z podkładem stanowiąc jedność. Sprawia, że skóra staje sie delikatna, jedwabista i matowa.

Cena: ok. 25 zł / 24 g

naprawde dobry

Bardzo dobry puder, nie zauwazylam zeby ciemnial, NIE BLYSZCZY, dobrze sie naklada, NIE ROBI POMARANCZY, nie trzeba walczyc zeby go nabrac, ale tez nie nabiera sie go za duzo. jest dosc ciemny, wiec dla bladziochow bardziej jako brazer, ale mozna zawsze zmienic proporcje kulek. Kulki oddzielone gabka, ktora do nakladania srednio sie nadaje. Opakowanie naprawde ladne.

odejmuje jedna gwiazdke za POTWORNY chemiczny zapach. Mam nadzieje ze zapach sie gdzies ulotni;]

Nie wiem czy kupie, bo pewnie zanim je zuzyje to minie pare lat;)

Używam tego produktu od: paru dni

b.dobry

zgodze się z poprzedniczką, jest dobry. najładniejsze są odcienie kuleczek, które rozświetlają twarz i nie pozostawiają ,,pomarańczki''. mi się spodobał i na z czystym smieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od:/

Dobry

Bardzo dobry jako róż, bronzer większość kulek jest brązująca, ale kilka z nich bardzo delikatnie rozświetla skórę. Bardzo dobrze modeluje twarz, delikatnie podkreśla opaleniznę. Jedyną wadą tego pudru jest brak zabezpieczającego siteczka, jest gąbka. Wydajny za przystepną cenę. Aha i najważniejsze - nie barwi skóry na pomarańczowo!