Elseve Multiwitamina, Szampon i odżywka 2w1 do włosów normalnych (stara wersja)

Elseve Multiwitamina, Szampon i odżywka 2w1 do włosów normalnych (stara wersja)

Szampon został wzbogacony w:
- prowitaminę B5, która ma odżywić włosy od nasady
- witaminę E1, która ma zapewnić włosom blask i naturalny połysk
- witaminę PP, której zadaniem jest wzmocnienie włókna włosów.
Szampon zapewnia włosom maksimum siły i witalności. Włosy są widocznie bardziej lśniące i łatwiejsze do rozczesywania.

Przyjemny

Miałam go raz dość dawno, ale pamiętam, że nie miałam mu nic do zarzucenia, chociaż szałem nie był. Ładnie pachniał, włosy po nim były mięknie, lśniły. Pewnie jeszcze kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Najlepszy z całej serii elseve

Jest to najdelikatniejszy i najlepszy szampon z całej serii elseve:
- delikatny dla skory glowy
- nie podrażnia
- nadaje włosom piękny połysk,
- nie wysusza i nie przetłuszcza,
- stosuję go codziennie
Niestety został wycofany z Polski- jak zwykle loreal najlepsze rzeczy wycofuje ale jest w Niemczech i UK

Używam tego produktu od: od paru lat na przemian z innymi z serii elseve
Ilość zużytych opakowań: duuuzo

bardzo lubię

Bardzo fajny szampon.Dobrze nawilża, chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami, dobrze myje, nie podrażnia, nie przesusza, nadaje piękny połysk i blask.
Jeden z puli szamponów, do których zawsze wracam.
Maja tylko jedna wadę, na bardzo duże mrozy się dla mnie nie nadaja, bo moje włosy lubią się elektryzować, a one sobie z tym do końca nie radzą.

Właściwie wszystkie Elseve do włosów w kiepskim stanie działają podobnie, więc wszystkie kocham:)

Używam tego produktu od: jakichś 5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja jak się przygotować

jeden z moich ulubiencow

Jest to jeden z niewielu szamponów, do których wracam regularnie od lat. Ale musi to być dla mnie ten 2 w 1. Mogę go używać przez długi czas, nie uczula mnie, nie powoduje powstania łupieżu. Włosy są błyszczące, lekkie i łatwe do rozczesania. Jednak przyznam, że od czasu do czasu używam jednocześnie z nim dodtakowo inną odżywkę.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zdecydowanie na tak ;)

Szampon jest bardzo fajny. Kupiłam go bo potrzebowałam 2w1 na wyjazd. Oczywiście skuszona ocenami na wizażu :D. Szampon ma ładny delikatny zapach , nie obciąża włosów (jak inne 2w1 ) , ma dobrą konsystencję ni za rzadką ni za gęstą :) .Włosy się po nim dobrze rozczesują i są sypkie . Niestety moje włosy stają się po nim matowe i bez blasku :( . Z pewnością kupię ten szampon jak bd potrzebować czegoś 2w1 :) . Ale bez potrzeby na pewno bd używać lepszych szamponów :)

Nie dla mnie..

Długo szukałam tzw. "lekkiego" szamponu i zdecydowałam się wypróbować ten. Po zużyciu jednej buteleczki, moje uczucia są mieszane....raczej nie sięgne po niego drugi raz, a to powody :

MINUSY:
-przesusza włosy
-pozbawia blasku
-rozczesanie włosów po umyciu jest koszmarem! okropnie plącze...nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu, więc na pewno powodem nie jest moja"technika mycia ;) )
PLUSY:
+włosy są "sypkie" i długo zachowują świeżość i zapach

Po pierwszych trzech myciach byłam zachwycona-włosy błyszczały się, ładnie pachniały, super! Postanowiłam jednak zaczekać do końca i dopiero wtedy dodać opinię.Raczej nie kupię go drugi raz :( Teraz na celowniku mam nawilżający szampon elseve który wyleczy szkody tego :( Dodam, że mam włosy dosyć długie (za łopatki),gęste,bez problemów.

superrrrrr

To szampon mojej "młodości" heh :) Miał super zapach, przyjemność jego używania była dla mnie ogrrromna :) Włosy super umyte, lśniące, sypkie, pachnące, dobrze się rozczesywały. Naprawdę pamiętam że był super.

Ostatnio sobie o nim przypomniałam ale nie znalazłam go z kilku sklepach, nie wiem czy on jeszcze jest produkowany?

Bardzo chętnie sięgnę po niego jeszcze raz po tylu latach :)

Używam tego produktu od: używałam lata temu
Ilość zużytych opakowań: około 6 na pewno

najlepszy dla moich włosów!

Mam gęste, długie włosy. Elseve Multivitamina to szampon, który uwielbiam od lat. Żaden inny tak nie myje moich włosów, nie obciąża ich i z żadnego nie byłam tak zadowolona. Stosuję od końca lat 90-tych. Z przerwami, wiadomo że nie można myć włosów ciągle tym samym szamponem.
Zapach kojarzy mi się dobrze, późne liceum ;).
Jeśli zdarzy się, że moje włosy oklapną po nowościach, to wiem, że wystarczy zastosować Elseve Multivitamina i będzie dobrze. Muszę zrobić zapas, ponieważ nie zawsze i nie wszędzie ten produkt jest dostępny.
Totalna doskonałość!

Używam tego produktu od: mniej- więcej 1998 roku
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, pewnie już ze 100 litrów się przez lata uzbierało...

Jeden z moich ulubieńców.

Uwielbiam ten szampon i chętnie do niego wracam. W szczególności, gdy stosuję razem z nim odżywkę z tej samej serii.

Zapach szamponu jest dosyć specyficzny i nie każdemu z pewnością przypadnie do gustu, ale doskonale oczyszcza włosy, nie obciąża ich i, co dla mnie najważniejsze, nie podrażnia skóry głowy.

Stosując wraz z nim odżywkę, włosy są gładkie, lśniące i doskonale się układają.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

zawiodłam się:(

Jak poprzedniczka. Zastanawiam się, gdzie jest ta odżywka? Szampon dobrze się pieni, i na tym koniec. Ot, zwykły szamponik. Wcale nie ułatwia rozczesywania, włosy jakie były- takie są. Nic z nimi nie zrobił.Używam tego produktu od: 2tygodnie

Gdzie ta odżywka??

Lubię kosmetyki typu 2 w 1, niestety ten szampon mnie rozczarował. Po umyciu włosów nie mogę w nie grzebienia włożyć. Są tak poplątane i skołtunione, że konieczne jest nałożenie odżywki!! :/
Podoba mi się jego cytrusowy zapach i to, że bardzo fajnie się pieni i na tym koniec jego zalet. Moje włosy po nim nie stały się ani bardziej lśniące ani odżywione a takie zapewnienia daje producent. Jest gorszy niż niejeden szampon pozbawiony odżywki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry,ale nie wroce do niego

szampon bardzo mily:)
mam bardzo dlugie wlosy-przyzwoicie oczyszczal, nawet lekko nadawal puszystosc. nie przetluszczal mi wlosow. problemow z rozczesywaniem nie mam-zawsze uzywam odzywki.
ladnie pachnie, ale juz do niego nie wroce-wole czyste, pozbawione silikonow, ziolowe szampony:)

Używam tego produktu od:uzywalam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3