Nail Care with Keratin (Odżywka do paznokci z keratyną)

Nail Care with Keratin (Odżywka do paznokci z keratyną)

Przeznaczona jest do pielęgnacji paznokci cienkich, skłonnych do pękania i rozdwajania. Keratyna jest białkiem budującym warstwy powierzchniowe organizmów, w tym paznokci, a także odpowiedzialna jest za twardość paznokcia. Odżywka Pierre Arthes zawiera w swym składzie zhydrolizowaną keratynę, która utwardza i wzmacnia płytkę.

Cena: ok. 7zł / 15ml

zwykły lakier nie odżywka

Kupiłam go, by wzmocnić paznokcie po zdjęciu tipsów. Niestety to tylko zwykł lakier, a nie odżywka. Stan paznokci mi się nie poprawił, a nawet w niektórych miejscach zaczęły się rozdwajać. Jedyny plus dla niego, to ten, ze zakrył porysowane miejsca na paznokciach. Odpryskuje jak zwykły lakier, na szczęście jest na tyle jasny, że odpryski są słabo widoczne. Może uda mi się go zużyć, trudno powiedzieć, ale więcej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najlepsza!!!

Musze przyznać że mam sporą kolekcję odżywek do paznokci i tylko ta sprawia że są mocniejsze, nie łamią się i ten jej mleczny kolor ślicznie wygląda na pazurkach, na pewno kupie po raz kolejny :)

Używam tego produktu od:roku

jako lakier- tak!

Jeśli traktować ten produkt w kategoriach lakieru do paznokci- zdecydowanie dostałby co najmniej 4 gwiazdki. Mleczny, naturalny kolor jest zniewalający, na dzień do szkoły idealny. Paznokcie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Lakier trzyma się średnio długo, ale wystarczająco, aby mnie zadowolić- po 3 dniach zaczyna odpadać, i to dość sporymi płatami. Rozprowadza się lekko i bez problemów, bardzo równomiernie. Nie zapominajmy jednak o tym, że to jednak w pierwotnym zamierzeniu miała być odżywka do paznokci, a więc produkt, który byłby ratunkiem dla połamanych i słabych pazurków. I tu się nie sprawdza- co prawda nie narzekam na stan moich, ale odżywka w żaden sposób nie poprawiła ich kondycji. Wiec desolee- jedynie 3 gwiazdki :).

Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

depilacja brwi

Jedna z lepszych

Moje paznokcie to istny horror..
W związku z tym cały czas szukam odżywki, która je uleczy.
Przypadkiem trafiłam na tą odżywkę. Firmy nie znałam, ale polecono mi ją w drogerii.
I tu miłe zaskoczenie - kondycja moich paznokci powoli się poprawia.
Zauważam, że rzadziej się rozdwajają i łamią - także działa.
Ładnie tez wygląda - taki naturalny, czyściutki kolorek - dłonie wyglądają na zadbane i świeże.
Oprócz tego ze spraw czysto technicznych - dobrze się rozprowadza i jest trwała.
Godna polecenia i niedroga.Używam od: ok. 2 miesięcy

raczej zwykły lakier do paznokci...

Cóż, wielkiej poprawy stanu paznokci po stosowaniu tej odżywki nie zauważyłam. Używam jej jako normalnego lakieru do paznokci. Ma ładny cielisty kolorek, dobrze sie nakłada, nie zostawia smug, z paznokci schodzi równomiernie-w przeciwieństwie do lakierów tej firmy :(