Sephora, Pojedynczy kremowy cień do powiek

Sephora, Pojedynczy kremowy cień do powiek

Nie polecam tych cieni w wersji kremowej. Cień nie nadaje się w ogóle na powiekę. Nałożony na nią brzydko wygląda, zostawia tłustą warstwę, która zbiera sie w załamaniach powieki. Może lepszy do nakładania pod łukiem brwiowym w celu rozświetlenia lub na usta, choć też nie za bardzo, bo zbyt sie błyszczy. Wg mnie są za tłuste i mają nieprzyjemny zapach.

Cena: ok. 24 zł

taki sobie

Kupiłam z ciekawości ale nie zdecydowałabym się chyba na ponowny zakup, schodzi, tłuści się oczy wyglądają jak zmęczone. Kolory nie najlepsze blade. w tej cenie można kupić o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: 2 m-c

Polecam!

Cienie te kupiłam pierwszy raz trzy lata temu w kilku kolorach. Potrzebowalam dobrych kosmetyków, ponieważ potrzebne mi były na turnieje tańca towarzyskiego, więc musiały być trwałe. I muszę przyznać, że się spisały. Idealny kolor, pomimo upadku nie pokruszyły się, doskonale się rozprowadzają a co najwazniejsze, po powrocie do domu z turniejów(na których tańczyłam przynajmniej 8 razy, oczywiście nie mówiąc o próbach zaraz przed występem, czy długiej, męczącej podrózy do domu) makijaż był w idealnym stanie! Nałożone wcześniej cienie były na swoim miejscu, kolor został bez zmian! Aż nie wierzyłam, że jest to możliwe.

Dlatego dziwią mnie pozostałe opinie... ale może te trzy lata temu były inne... tak samo jak teraz nie mam już do nich takiego zaufania po zmianie opakowania...
Mają jeden minus, te w kremowej konsystencji zbierają się w załamaniu powieki, mam kolor zloty, więc roświetlam nim jedynie powiekę pod łukiem brwiowym albo policzki, ślicznie się mieni.

Jedną gwiazdkę zabrałam, za to że mają opakowania, które nie zawierają aplikatora. Moim zdaniem jest to utrudnienie, gdy trzeba szukać w kosmetyczce odpowiedniego cienia, koloru a później jeszcze osobno aplikatora czy pędzelka.

Jeszcze jedno, zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ze względu na zmianę opakowania. Chyba, że trafię gdzieś jeszcze w starym to kupię na pewno!

Przeciętny

Kolory mi odpowiadają. Po nałożeniu na powiekę wygląda ślicznie, ładnie się mieni, łatwo sie nakłada i rozprowadza. Ale załamuje się i zbiera w jednym miejscu bardzo szybko... za co ogromny minus :(

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

ha ha

na szczęście dostałam w prezencie :)

nieprzyjemnie pachnie, nietrwały, fatalnie się nakłada (roluje się pod palcami już w trakcie brania z opakowania)

za drogi jak na to, co sobą reprezentuje

wyrzucilam

Używam tego produktu od: rok temu przez chwile
Ilość zużytych opakowań: ruszone pierwsze

w miarę

Mam taką niby ciemną zieleń. Na powiece wygląda, delikatnie rzecz ujmując, ale nałożony na mokro daje super efekt jkby satynowy. Niestety ciężko się go nakłada na aplikator.Może być:).Używam tego produktu od: od 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w toku

badziewie

Co za badziewie! Ta jedna gwiazdka to tylko za ładne kolory i... dlatego, że nie da się dać zero ;) Cień jest koszmarny, roluje się już po 20 minutach mimo użcyia bazy Art Deco, która też nie zachwyca sama w sobie :( Gorąco i szczerze- NIEPOLECAM!! :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego i nie zamierzam go kończyć

do śmieci!

ZDECYDOWANE NIE DLA TEGO BUBLA!!! nie wytrzymuje nawet minuty bez zbierania sie w załamaniu powieki! na dodatek kolor ZERO intensywności(mam taki złoty)!Na usta??hmmm po chwili są suche jak wiór!no w ogóle do d...

Używam tego produktu od:dwa razy w użyciu i do śmieci
Ilość zużytych opakowań:jedno nie zużyte

Trudno powiedziec

Jego największą wadą jest to, ze strasznie szybko wałkuje się na powiece, zbiera się w załamaniach. Używam go raczej do rozświetlenia pod łukiem brwiowym, mam dwa kolorki, złoty i taki łososiowo- beżowy. Mogą być też do rozświetlenia ust. Ale na powiekę się nie nadają, moim zdaniem. I dlatego nie kupię następnego.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

nie polecam

Plusem jest duży wybór kolorów,
minusy: zbyt tłusty,
ma nieprzyjemny zapach,
zbiera się w załamaniach powiek,
nie jest trwały, znika nierównomiernie, tworząc okropne grudki :(
Nie polecam

lubie

ciekawe kolorkimam kolor pomaranczowy i trzyma sie dosc dlugo na powiecenaklda sie cienka warstwatak jak napisala DominikaS nie wytrzyma calej nocy, ale na mojej powiece jest dosc trwaly

Radzę unikać

Piękne kolory w pudełku nie mają odzwierciedlenia po nałożeniu. Bardzo nietrwały kosmetyk. Fatalnie się go nakłada. Poza tym u mnie powoduje pieczenie oczu i zaczerwienienie powieki.

Przeciętna jakość

Zuepłnie zwyczjne cienie - szczerze mówiąc nie zauważyłam żeby się jakość szczególnie rolowały czy osypywały. Na wieczór jak najbardziej - na całą noc rzeczywiście nie polecam bo znikają po pewnym czasie. Za to bardzo dużo odcieni i dość duże opakowanie. Można osiągnąć nimi ciekawe efekty.