Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Touche Magique (Korektor rozświetlający)

Touche Magique (Korektor rozświetlający)

Korektor pod oczy w nowoczesnej formie pisaka, zakończony miękkim pędzelkiem. Skutecznie maskuje ciemnie obwódki pod oczami i delikatnie rozświetla skórę, dzięki mikrocząsteczkom odbijającym światło.

Skład /nr 3 Natural Beige/: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Glycerin, Sorbitan Isostearate, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Ozokerite, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl, Glutamate, Methylparaben, Acrylates Copolymer, Alumina, Butylparaben, Aluminum Hydroxide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Calcium Pantetheine Sulfonate, Dextran Sulfate, Silica. [+- may contain: CI 77891 Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491/ Iron Oxides, Mica].

Cena: 40zł / ? ml

żenada i kpina

Nie wiem właściwie co mnie podkusiło żeby zakupić ten "korektor". Naoglądałam się tutoriali na YT i skończyło się to fatalnie. Niestety korektor jest jakąś kpiną. Ma okropnie toporną, gęstą konsystencję, trudno go wydobyć z opakowania. Pędzelek z trudem radzi sobie z jego aplikacją. Waży się i jest okropnie widoczny. Zamiast pięknie rozświetlać i maskować cienie pod oczami (których praktycznie nie mam) gromadzi się w zmarszczkach i dodaje lat. Robiłam kilkanaście podejść, zmieniając sposób aplikacji, ale niestety nic mu nie pomaga. Zmieniłam nawet puder, bo myślałam że może to trochę zmieni makijaż po tym korektorze. Ten zabieg również nic nie zmienił.
Regularna cena jest po prostu nie adekwatna do jakości, nie wspominając o bardzo małej gamie kolorystycznej w jakiej mamy ten produkt. Bardzo się na nim zawiodłam i niestety nie użyję go ponownie. Dostanie się koleżance, może u niej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139806].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny pod oczy.

Kupiłam go z myślą o rozjaśnieniu moich cieni pod oczami, jednak po nałożeniu korektor od razu wysycha i roluje się pod palcami. Przy użyciu gąbki jest nieco lepiej, jednak wtedy skóra wydaje się być strasznie sucha i uwidacznia suche skórki, o których nawet nie miałam pojęcia, za co ogromny minus.

Dzieje się tak tylko pod oczami, jeśli użyję w innej części twarzy współpracuje o niebo lepiej, jednak specjalnie kupiłam z żółtym odcieniem aby był bezpośrednio pod oczy, a co za tym idzie nie pasuje totalnie jako korektor na inne części twarzy, poza tym mam lepsze korektory.

Co rusz od momentu zakupu do niego wracam mając nadzieję, że po prostu moja skóra miała zły dzień i następnym razem nałoży się inaczej jednak za każdym razem to samo.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093136].usefull || 0 }}% pomocna.

Magiczny

Używam go do ukrycia zaczerwienień na twarzy, głównie blizn potrądzikowych. Nie mam zarzutów - korektor dobrze kryje, jest trwały, stapia się z kolorem skóry i ma przyjemną konsystencję. Poza tym jest poręczny i zajmuje mało miejsca w torebce.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011520].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Brak zachwytów...

Niestety w moją skórę się nie wtopił, a wyraźnie przebijał przez makijaż.
Używany w okolicach warg i nosa wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek jeśli chodzi o krycie cieni pod oczami i to obiecane rozświetlenie raczej zawiódł. Ponadto szybko znika i w ciągu dnia wymaga wielu poprawek.
Jeśli chodzi o samo opakowanie dla mnie jest nieporęczne, wypada go zbyt wiele, a pudełko łatwo się brudzi.
Raczej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998809].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie wygładza

Sceptycznie podchodziłam do tego kosmetyku, jako że używałam zawsze rozświetlaczy w sztyfcie. Skusiłam się na pędzelek i absolutnie nie żałuję. Świetnie się nakłada, pięknie wygładza,rozjaśnia co najważniejsze tuszuje oznaki zmęczenia pod moimi oczami które rzeczywiście potrzebują rozświetlenia. Cena niska jak na firmę.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958438].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ukochany!

Korektor jest moim numerem 1! Mam 4 inne korektory, które leżą i leżą w szafce a ja i tak ciągle używam tego jednego. Nie umiem się z nim rozstać.
+ Ślicznie i delikatnie rozświetla, nie tworząc przy tym efektu świecenia jak po użyciu brokatu!
+ Bardzo wygodna aplikacja!
+ Idealnie kryje i to na dłuuuugi czas
+ Nie uczula
+ Po nałożeniu i delikatnym rozprowadzeniu, poza rozświetleniem zupełnie niewidoczny (wtapia się w koloryt skóry)
+ bardzo wydajny (jedno opakowanie przy codziennym używaniu starcza na ponad pół roku)

Jest dość drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Poza tym można kupować w promocjach np. -40% w Rossmannie, albo na allegro za połowę ceny (ja kupiłam i byłam zadowolona, nie była to jakaś podróbka i nie zauważyłam różnicy w jakości).

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952554].usefull || 0 }}% pomocna.

Wart przetestowania

Kupiłam przekonana, że wszystkie korektory pod oczy L\'Oreal będą tak dobre jak Visible Lift. Przekonałam się, że nie są, ale ten do złych też nie należy,

:) + lekka konsystencja
:) + niewielkie rozświetlenie
:) + wydajny
:) + łatwa i wygodna aplikacja
:) + nie podrażnia oka
:) + nie waży się, nie zbiera w załamaniach powiek ani zmarszczkach
:) + delikatny pędzelek dobrze rozprowadza kosmetyk

:( - dość trudno się wydobywa z opakowania, jedno przekręcenie nie wystarczy aby wydobyć kroplę kosmetyku potrzebną do aplikacji
:( - bardzo słabe krycie
:( - trwałość. Po kilku godzinach nie było po nim śladu
:( - wysoka cena

Ja wrócę do Visible Lift, ale przetestowanie Touche Magique było ciekawe.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938370].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Korektor jest na zasadzie rozswietlacza - taki tanszy i lekko gorszy odpowiednik "magicznej różdżki"YSL .
Odcień medium idealnie wtapiał się w moją skóre . Nie podkresla zmarszczek ,delikatny ,lekko roswietla ,i lekko maskuje . Nie wydajny .

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900488].usefull || 0 }}% pomocna.

rozjasnia, nie kryje

jak dla mnie jest to zdecydowanie nieblyszczacy higlighter, zaden korektor - krycie bowiem jest zadne. Ladnie rozjasnia cienie na twarzy - pod oczami, kolo nosa, zmarszczki nosowo-wargowe. Latwa aplikacja. Nie gryzie. Przyjemny, ale wolala bym miec produkt ktory procz tych zalet troche zakryje ot chocby cienie pod oczami - a Lumi Magique tego nie robi. Poza tym znika sobie z twarzy w ciagu dnia .... (tj spod oczu)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy, sporadycznie gdyz nie spelnia oczekiwan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899372].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham :)

Korzystając z promocji w Rossmannie -49% :D zakupiłam 2-gie już opakowanie tego korektora.

Nie mam mega wielkich cieni pod oczami ani wymagającej zamaskowania opuchlizny tylko taki delikatny siny odcień pod okiem i w jego zewnętrznym kąciku (taka już uroda) więc nie potrzebuję bardzo mocnego krycia.

Ten korektor jest dla mnie idealny:
* nie podkreśla zmarszczek i nie wchodzi w nie (nawet po paru godzinach)
* ma delikatne, w zupełności wystarczające dla mnie krycie
* delikatnie rozświetla
* nie ściąga skóry pod okiem, nie wysusza jej i nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2-gie opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898030].usefull || 0 }}% pomocna.