Prismatic (szminka)

Prismatic (szminka)

Pierwsza szminka z wygładzającymi włóknami LYCRA i kryształkami pryzmatycznymi. Lycra wygładza powierzchnię ust i podkreśla ich kontur. Kryształki pryzmatyczne nadają ustom wibrujący połysk.

Testowana dermatologicznie.

Cena: ok. 25 zł

delikatna dla ust

Oceniam kolor 01- bardzo subtelny mieniący się róż, taki na co dzień.
Szminak ma delikatny kolor więc spokojnie można poprawiać to co na ustach mamy w ciągu dnia.
Kolor odpowiada mi bardzo ale takich jest pełno, bardziej odpowiada mi to że szminka nawilża, przez co wygląda pięknie i zdrowo a usta wyglądają na nieco większe.
Co do trwałości to tak na trójkę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pół szminki

Białe zęby i diamentowy połysk szminki. :-)

Mam kolor 07 - ciemna czerwień z różnokolorowymi drobinkami "diamentu".
Szminka fantastyczna na wieczór, do zdecydowanych monochromatów - bieli i czerni, w której "gra twarz".

Niesamowicie prezentuje się przy białych zębach, podkreślając ich nienaganny wygląd.
Przy gorszym garniturze, lepiej nie punktować ust tym bardzo ściągającym wzrok, kosmetykiem.

+dobra, jako samodzielne przykrycie warg
+ dobra, jako nawierzchniowa warstwa "lśniącego , opalizującego diamentu" na szminkę kolorystyczną
+ nie rozmazuje się, bo konsystencja przez drobiny, raczej suchawa, zwięzła, kremowa

Polecam, ale z warunkami wyszczególnionymi powyżej.
Pryzmatyczne drobinki przy szminkach o ciepłym odcieniu, dają lekko liliowe refleksy, więc uwaga z zaczerwienieniami skory!

Idealne zęby i wieczór z ultrafioletem. I wtedy, wydobywa się cala uroda pryzmatów. :-)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe
_______
Kontynuacją tej linii pryzmatycznej jest obecnie błyszczyk Astor, Prismatic Volume & Shine.

Bardzo dobra

Szminka bardzo dobra.
+ nawilża usta
+ ładnie się blyszczy
+ dobra w smaku

- brak

Ot taka o zwykła codzienna szminka, bez rewelacji ale całkiem niezła powiedziałabym nawet, że bardzo dobra (jeśli ktoś nie ma mocno wygórowanych oczekiwań).

Używam tego produktu od: rok

Manicure z chmurkami

dobry

Bardzo dobra szminka, nawilża i wygładza usta. Daje ładny, świetlisty efekt zbliżony do błyszczyków i wyjątkowo łatwo się nakłada, w ogóle nie potrzebuje lusterka :) Za te pieniądze można by się jednak spodziewać lepszej trwałości, bo szminka zdecydowanie do trwałych nie należy. Estetyczne opakowanie.

świetna

Mam 2 odcienie: nr 7 [tester] (ciepły róż ze złotem) i nie wiem jaki numer, ale pełnowartościowa szminka koloru chłodny cukierkowy róż, której jeszcze nie używałam ;)
Co tu dużo mówić:
* piękny oryginalny kolor z takim satynowo-lustrzanym połyskiem; widoczny ale bardzo zgrany z naturalnym kolorem ust więc nie wygląda na mnie sztucznie (a mam blade usta)
* super konsystencja dzięki czemu bardzo łatwo można się umalować
* delikatny słodki zapach który też lubię
* jest dość wydajna chociaż ja akurat lubię jak coś szybko mi się kończy
* ceny na Allegro są bardzo przystępne (a kupiłam nieużywane i świeże)
kilka minusików:
* trochę nietrwała (ale zjada się równomiernie i zostawia połysk)
* niestety wysusza usta a moje są na to i podatne i bardzo wrażliwe - za to gwiazdka mniej

Używam tego produktu od: około 2 lat

dziwna

Opakowanie takie sobie.
Szminka bardzo łatwo rozprowadza się na ustach i mocno lśni.
Ma niestety dziwny zapach i smak.
Poza tym drobinki zawarte w szmince łatwo rozcierają sie do okoła ust:(

Używam tego produktu od:używałam pół roku

Jak dla mnie-rewelacja!

Dostalam ten produkt od siostry i zwlekalam z uzyciem jej ale kiedy sie osmielilam to efekt byl rewelacyjny.Dosc dlugo trzyma sie na ustach,zywy kolor,ladnie pachnie....coz wiecej chciec?Goraco polecam!

Używam tego produktu od:Roku

ooo nie

Dostałam tę szminkę z wymiany już jakiś czas temu, ale ciągle odwlekam zrecenzowanie jej - naprawdę nie lubię wystawiać małej ilości gwiazdek :]

Szminka ma straszne, plastikowe opakowanie, które szybko się przeciera, kruszy i zaczyna wyglądać bardzo nieestetycznie.
Z zawartością jest nie lepiej.
Bazarowe kolory (m.in żarówiaste róże) z tragicznym brokatem - dość mocno wyczuwalnym na ustach, bardzo mocno widocznym i trudnym do zmycia (trzyma się nawet, kiedy po szmince dawno nie ma śladu).
Wysusza usta, mam wrażenie że przez ten brokat sztyft jest jakiś... chropowaty.

Totalny niewypał.Używam tego produktu od: wymazałam się nią kilka razy, z rok temu
Ilość zużytych opakowań: nawet 5mm nie zużyłam, nim lotem koszącym wylądowała w koszu.

Tandetka

Opakowanie-jak zwykle u Astora- kruche, łamliwe, nietrwałe. Sama szminka-nic nadzwyczajnego. Zbyt cienki sztyfcik w każdej chwili może się połamać. Mało wydajna, szybko znika z ust. Nie polecam.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:odrobinę jednego

zajefajna :)

Mam kolorek nr10. Szminka poprostu idealna :D Podkresla ksztalt ust, a nawet znacznie je powieksza, czego juz producent nie obiecywal :) Nadaje im wyrazny kolor i pieknie sie mieni, ale nie za bardzo, tak w sam raz :P Nadaje sie zarowno do szkoly, pracy, jak i na impreze :D (zalezy od koloru :D ) Nie wysusza ust a wrecz przeciwnie, doskonale je nawilza i pielegnuje. Jest taki wybor kolorow, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Jedynym minusem jest trwalosc - trzyma sie bardzo krotko, ale przy tylu zaletach moge to wybaczyc :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: konczy mi sie pierwsze

błyszczyk w szmince

Jedna z najfajniejszych szminek jakie miałam. Mam nr. 13. Szminka nadaje efekt naturalnie wilgotnych, błyszczących ust. Nie klei się. Raczej na wieczór lub wypad z przyjaciółkami niz do pracy, ze względu na drobinki. Łączy w sobie zalety szminki i błyszczyka, niestety jest dość nietrwała i łatwo ją zjeść.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Polecam!!

Zakochałam się w niej od pierwszego użycia. Moje usta mają skłonność do strasznego przesuszania. Ta szminka sprawia, że po pierwsze nie widać przesuszonych skórek,a po drugie nie wysusza a wręcz odżywia usta i po jej użyciu nie ma mowy o tym, żeby usta były wysuszone. Bardzo ładne kolory, duży wybór, ja mam numer 18 i jestem z kolorku bardzo zadowolona. Wielkość i ilość drobinek jest ok,pięknie mieni się w słońcu.