Sebium AKN, Active Cream (Krem aktywny)

Sebium AKN, Active Cream (Krem aktywny)

Krem aktywnie działający na wszystkie przyczyny i objawy trądziku. Opatentowany kompleks Fluidactiv koryguje własności sebum, zmniejszając tym samym powstawanie zaskórników.

matujące, przeciwtrądzikowe
w tubce
krem
<50ml

Nie warty swojej ceny

Tytuł tej recenzji, to zdecydowanie największy minus tego produktu,
Mała poręczna tubka , która kosztuje całkiem sporo.
Plusem jest zapach , matowienie skóry , poręczność .
Minus to cena , wydajność , brak spełnienia zapewnień producenta, dalej pojawiają się niedoskonałości.

Opakowanie i zapach , nie są wystarczające to ponownego zakupienia tego produktu.

TYLKO dla cery tłustej i z zaskórnikami a nie poważnym trądzikiem

Plusy
+matuje rewelacyjnie, po dłuższym stosowaniu skóra nawet sama już się tak nie przetłuszcza,
+idealny pod makijaż, przedłuża jego trwałośc żeby nie spłyną z tłustej skóry
+leczy drobne zaskórniki

Minusy:
-cena - jest go mało i jest mało wydajny
-przesusza suchą skórę
-może podrażniać podrażnioną skórę
-NIE do cery leczonej, narażonej na inne specyfki, z otwartyki ranami jak tu dziwczyny pisały może podrażniać

Perła dermatologii to to nie jest...

Daję tylko pół gwiazdki. Kupiłam ten fluid niestety nie czytając żadnych opinii o tym produkcie. Przy kupnie tego kremu sugerowałam się jego wysoką ceną, znaną dobrą marką, obietnicami producenta.. Poza tym wyczytałam też, że produkt ten został perłą dermatologii kosmetycznej 2011 roku. Nie wiem jakim cudem..(można się tylko domyślać) krem ten został tak wyróżniony (jako perła dermatologii 2011). Krem mnie bardzo zawiódł..

Minusy

- roluje się na twarzy
- nieładny zapach
- skóra okropnie piecze i szczypie (ledwo wytrzymałam..)
- po miesiącu stosowania efektów zero, tylko pogorszenie stanu skóry
- wysyp pryszczy
- zła konsystencja

pół gwiazdki dostaje za w miarę ładne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie kremu

marcelina zawadzka o opryszczce

Słabiutko

Otrzymałam próbki tego kremu przy zakupie innych kosmetyków. I całe szczęście, że to były tylko darmowe próbki, bo oszczędziłam sobie niepotrzebnego wydatku...

Krem powoduje u mnie szczypanie skóry - już samo to jest dla mnie nie do przyjęcia. Poza tym tworzy coś w rodzaju powłoki na buzi, która po kilkunastu minutach zaczyna się łuszczyć :/

Jestem zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: trzy próbki

zdecydowanie nie

Prawie bezzapachowy. Nie pozostawia tłustego filmu. Dobrze się rozprowadza. Łatwo go wycisnąć z tubki. Na tym zalety się kończą. Wg mnie bardzo nieskuteczny, nie zauważyłam wiekszej poprawy stanu skóry, mimo zużycia 2 opakowań. Szczypie przy nakładaniu, a skóra bardzo swędzi. Nie radzi sobie z grudkami, zaskórnikami zamkniętymi, a pory nie są szałowo zwężone, co obiecuje producent.
Używałam zdecydowanie lepsze kremy... do tego jego wydajność pozostawia wiele do życzenia :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

gruszki na wierzbie

W poszukiwaniu nastepcy Lysanelu Active trafilam na Bioderme. Podobno ma wysoka zawartosc kwasow, ale to o niczym nie swiadczy, bo to lagodny krem. Za lagodny i nieskuteczny. Nie dzialal na zaskorniki zamkniete ani na wypryski. Zero efektow. Nie nadaje sie do leczenia nawet tego srednio-zaawansowanego tradziku.

Duze rozczarowanie i brak jakichkolwiek efektow przyniosl mi ten krem.

Jestem na NIE

Nie jestem zadowolona z tego kremu, a byłam do niego nastawiona bardzo pozytywnie. Miałam wobec niego dość duże opakowania, bo cena do małych nie należy.
Po kilku dniach używania miałam okropny wysyp. Cała twarz w bolących grudkach... To było straszne. Wzięłam to za oczyszczanie twarzy, zawsze tak miałam przez pierwsze dwa tygodnie używania kwasów, więc specjalnie mnie ten wysyp nie zdziwił. Problem zaczął się wtedy, gdy po trzech tygodniach używania pryszcze nie znikały, a wręcz było ich coraz więcej. Nie zmniejszył łojotoku, więc uznałam że coś jest nie tak. Odstawiłam go i od razu zauważyłam poprawę. Pryszczy było mniej, a twarz była gładsza.
Krem nie matuje, przy nakładaniu trochę piecze. Wałkuje się, więc nadaje się tylko na noc, bo raczej nikt nie chce oglądać naszej twarzy ozdobionej małymi rulonikami kremu ;) Plus za to, że nie pozostawia tłustego filmu.
Krem ma lekki zapach i wygodne opakowanie. Niestety nie jest wydajny, pół opakowania zużyłam w 3 tygodnie. No, więcej zużyć nie mogłam przez ten wysyp... Opakowanie jest malutkie, a cena do najniższych nie należy. Więcej już go nie kupię. Jest po prostu okropny.

Podsumowując:
Zapach: 4/5
Wydajność: 2/5
Cena: 2/5
Łącznie: 17/40

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

ani tak ani nie

Kremik poleciał mi siostra, która jest po studiach kosmetologicznych miał być czarodziejskim rozwiązaniem na moje kłopoty z cerą (rozszerzone pory, tu i ówdzie zaskórniaczki). Kremik fajnie nawilżał, po nałożeniu trochę szczypał, ale żadnej poprawy stanu mojej skóry nie zauważyła. Jeżeli lubicie eksperymentować z nowymi kosmetykami to warto spróbować, ale ja już dzisiaj znam lepsze kremy.

Używam tego produktu od: uzywałam rok temu w okresie listopad-grudzień

Fenomenalny! Mój ideał!

Ten krem zdecydowanie będzie u mnie stałym gościem na półce w łazience. Krem jest po prostu fenomenalny! W walce z przetłuszczającą się skórą twarzy toczyłam wiecznie nierówną walkę. Przetestowałam tysiąc kremów, tanich i drogich. Nic nie pomagało, efekty były na krótko. Ten krem jest zupełnie inny: dzisiaj zrobilam makijaż o 7 rano, mamy godzinę 13 a skóra nadal jest świeża i SUCHA - absoltunie nie jest tłusta.
*Krem jest wydajny, niewielka ilość wystarcza na równomierne rozsmarowanie na twarzy
*Ma fajną konsystencję
*Jest lekki
*Nietłusty
*Dobrze matuje skórę
*Przyjemny, lekki zapach
*Spełnia zadania obiecane przez producenta.
*Przyjemne opakowanie, wygodne w aplikacji.
*Nawet tani (używałam kremów za ponad 250 zl)

Zdecydowanie to mój faworyt jeśli chodzi o skórę tłustą, z trądzikiem :-) POLECAM.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml.

Super

Przeczytałam o nim kiedys w gazecie. Zazwyczaj nie mam duzych problemow z cera, ale zdarza sie ze szczegolnie na brodzie wyskakuje mi kilka &quot;niespodzianek&quot;. Uzywam go wiec tylko na strefe T i u mnie doskonale sie sprawdza.
Nie pojawia mi sie nic nowego, a to, co miałam wczesniej, plamki po poprzednich &quot;niespodziankach&quot; zdecydowanie sie rozjanily. Dla mojej cery jest bardzo dobry.
Uzywam go rano i wieczorem

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

absolutnie nie.

Poleciła mi go lata świetlne temu dermatolog, gdy trądzik nie dawał mi spokoju, a nic nie pomagało. Ten kosmetyk także nie pomógł.

Tłusta konsystencja. Słabe wchłanianie. Trudny jak dla mnie zapach.

Nie podziałał ani na zaskórniki, ani na klasyczny trądzik.

WAŻNE!
Rok temu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy. Po zażywaniu hormonu i ustabilizowaniu ich ilości - problemy z cerą minęły jak ręką odjął! Od kilku już lat trądzik występował u mnie sporadycznie, acz wciąż. Od około pół roku nie mam z nim najmniejszych zmartwień, a cera jest czysta.

Oceniam na jedną gwiazdkę, chociaż - co wyraźnie zaznaczam - nie był w stanie pomóc mojej cerze, nawet przy najlepszych chęciach:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Pomógł

Krem polecony przez dermatologa. Działa tak jak obiecuje producent. Nie powoduje podrażnień, nie wysusza skóry. Wyrównuje koloryt.
Stosuję gojedynie raz dziennie na noc - i jak dobrze pamiętam efekty sporej poprawy pojawiły się już po jakichś 3 tygodniach. Na dzień stosuję krem nawilżający.
Jak dla mnie bomba! Póki co nie zawiodłam się na żadnym produkcie z Biodermy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania