Krem fizjologiczny

Krem fizjologiczny

Krem fizjologiczny przeznaczony do stosowania na noc. Ma za zadanie regulowanie funkcji fizjologicznych skóry zwiotczałej, zniszczonej, pergaminowej i przesuszonej, przez uzupełnienie fizjologicznego składu substancji tłuszczowych. Poza tym odżywia, regeneruje i wzmacnia naczynka. Podobno po jego zastosowaniu (jak twierdzi producent) skóra odzyskuje wszelkie właściwości fizjologiczne zdrowej, normalnej cery. Krem stosuje sie na noc, samodzielnie (tj. nie powinno się go stosować na inny krem) na twarz, szyję i pod oczy. W składzie nie występują substancje zapychające pory.

do nawilżenia ok

stosowałam go przeważnie rano i pod oczy. Łatwo s ie wchłania, nie podrażnia, pozostawia tępa wałkującą sie warstwę wiec nie nadaje się pod makijaż ( trzeba zmyć przed). Dobrze nawilża i uelastycznia skorę. Nie zapycha. Nadaje się do kazdego rodzaju skóry. Nie kupię więcej bo znam lepsze. Mało wydajny, wodnisty.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

EXTRA

Dla skóry suchej jest rewelacyjny. Zaraz po zastosowaniu jest niesamowita różnica. Skóra jest elastyczna i gładka. Ja mam suchą skórę i każdy krem jest dla mnie za "suchy". A ten krem rewelacyjnie się wchłania (chociaż nie jest lekki) i sprawia, że skóra przez cały dzień nie ma wrażenia, że skóra ściąga albo coś w tym stylu.

Używam tego produktu od: 1 roku

Bomba!

Ten krem to ukojenie dla moje twarzy. Jest dosyć treściwy i ktoś mógłby powiedzieć, że jest tępy ale to tylko chwilowe uczucie bo krem szybko się wchałania a skóra staje się wyraźnie miękka, gładsza i nawilżona. Naprawdę ma się wrażnie, że ten krem "wbudowuje się " w skórę. Nie ma mowy o żadnych przesuszeniach, podrażnieniach czy zapychaniu. Po prostu KWC.

Używam tego produktu od:miesiąca

pierwsza depilacja bikini

Rewelacja

Jest to jeden z najlepszych kremów, jakie używałam. Mam cerę bardzo problematyczną, skłonną do stanów zapalnych i podrażnień a ten kremik leczy i łagodzi wszelkie niespodzianki. Poza tym ładnie sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i nie powoduje powstawania zaskórników. Używam go na noc a rano skóra jest gładka , wypoczęta i nawilżona. Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

doskonały

Świetny krem do twarzy. Używałem go kilka lat temu. Występował w 2 rodzajach biały i różowy. Poza kolorem nie różniły się niczym. Jest go mało w słoiczku ale jest bardzo wydajny.

To doskonały krem dla ludzi ze skórą alergiczną. Delikatny. Szybko się wchłania. Skóra po nim jest gładka . Znikają wszelkie przesuszenia i zaczerwienienia. Można używać na skórę trądzikową – poprawia jej stan.

I teraz: nie pamiętam skąd to wiem ale ten krem nie zawiera żadnych konserwantów, dlatego trzeba go zużyć w ciągu chyba 3-4 miesięcy od otwarcia. Stąd jego pojemność jest niewielka. Nie wiem, czy to chwyt marketingowy ale kosmetyki ATW lubią tylko kosmetyki ATW. Nie powinno się ich łączyć z innymi kosmetykami.

Jest bezzapachowy.

Zastanawiam się dlaczego już go nie wyżuwam, skoro to panaceum niemal na wszystko i przypomniało mi się. Po pierwsze we Wrocławiu ATW zmieniło swoją siedzibę i teraz jest mi nie po drodze. Po drugie: z racji wieku potrzebuję czegoś silniejszego (na pierwsze zmarszczki) a dreams – chociaż daje duże – tego nie daje.

Używam tego produktu od:7 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

jeden z najlepszych...

To moj ulubiony krem z gamy produktów ATW, a znam je wszystkie dokładnie! Pięknie się wchlaniał, łatwo rozsmarowywał bez pozostawiania nieprzyjemnego filmu na twarzy. Super pod oczy, na twarz i dekolt. Skórę pozostawiał gładką w doskonałej kondycji! Pomimo małej pojemności niezwykle wydajny. Bardzo go lubiłam, niestety chwilowo wycofany z oferty- JUŻ JEST Z POWROTEM!!!, ustąpił miejsca serum dreams. Podobna konsystencja- właśnie próbuję na sobie:)Używam tego produktu od:lat prawie 10ciu
Ilość zużytych opakowań:ho ho ho...

Świetny krem

wg mnie to świetny krem, zużywam właśnie czwarte opakowanie i widzę, jak moja cera poprawia się z dnia na dzień.
Dlatego polecam wszystkim paniom z 'głodną' skórą.
Zaczęłam stosować gdy moja cera była sucha, łuszcząca sie, niedożywiona. Różnice na plus było widać już drugiego dnia. Kremu używam zarówno na dzień jak i na noc.
Recenzja: ...

Bylam zadowolona.

kiedys go uzywałam i byłam bardzo zadowolona. Mam cerę nadwrażliwą, ze skłonnością do przesuszania,naczynkową. Bardzo uspokajał moją skórę, dobrze się wchłaniał. Rano twarz byla wypoczeta. Chyba do niego wrócę:)

ilość zużytych opakowań: 3 ...