[U-7], Krem do układania włosów kręconych

[U-7], Krem do układania włosów kręconych

Krem do układania włosów naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Nadaje ładny kształt loków, podkreśla skręt i utrwala fryzurę. Zawiera proteiny zbóż i mleka oraz kompleks witaminowo - mineralny, które pielęgnują włosy i odbudowują ich strukturę. Nie pozostawia śladów na włosach, nie skleja ich i łatwo się zmywa wodą.

mieszane uczucia

z jednej strony krem spelnia moje oczkiwania. WLosy faktycznie sie krecily (ale nie wiem czy lepiej...), skret byl utrwalony ale nie duzo dluzej niz bez tego kosmetyku.
Niestety wysusza i usztywnia wlosy. Kiedys zdawalo mi sie ze inaczej moje wlosy nie beda sie krecic i skret wytrzyma tylko chwlke, teraz juz wiem ze nie musi tak byc wiec ta cecha produktu faberlica jest na minus.

Kupilabym go jeszcze bo czasami sie przydaje ale jakos zniknal z katalogu...

Używam tego produktu od: okolo roku

usztywnia

Nie przypadł mi ten krem do gustu tak bardzo, że po kilku użyciach powędrował w kąt. Od takiego specyfiku oczekuję podkreślenia skrętu włosów i zapobiegania puszeniu, ale bez ich usztywnienia i w szczególności wysuszania. I ten krem się nie sprawdził w tych ostatnich. Fakt: skręt dobrze utrwala, włosy się nie puszą, ale są lekko usztywnione. A ja z racji tego, że mam długie włosy, lubię jak loki są podkreślone, ale miękkie zarazem. Mam też co do niego podjerzenie, że jednak nieco wysusza moje skłonne do przesuszania włosy :( Na plus nalezy zaliczyć to, że nie skleja włosów i nie obciąża ich. Poza tym ma wygodne zamykane opakowanie, lekką konsystencję i mleczny zapach. Myślę jednak, że posiadaczki krótkich włosów, wymagającyh lekkiego usztywnienia mogłyby być zadowolone.