Novalip Haute Resolution

Novalip Haute Resolution

Dlugotrwała, trudnościeralna pomadka do ust o lekkiej, kremowej teksturze. Specjalnie dobrane pigmenty gwarantują intensywne kolory. Nie wysusza ust. Nie zawiera lanoliny, konserwantów ani środków zapachowych.

swietna jest!

obiecalam dac jej piec gwiazdek, ale znamy sie zbyt krotko, pozostane przy czterech poki co ;-). Mam dosc naturalny rozowy kolor (Rose Fusion), nieco tylko ciemniejszy od naturalnego odcienia moich ust. Pomadka swietnie sie naklada - jest kremowa, sliska, ale sie nie rozmazuje - acz w przypadku ciemniejszych i intensywniejszych kolorow lepiej uzyc pedzelka a nie samego sztyftu (mialam przyjemnosc z krwista czerwienia - Rouge Mat i tu trzeba bylo sie starac przy nakladaniu pomadki). Bardzo dlugo sie trzyma (dzis - 3 h)- nie nalezy do pomadek, ktore znikaja z ust po wypowiedzeniu dwoch zdan zlozonych.
Oczywiscie sciera sie troche przy jedzeniu, ale jakies mniejsze ciasteczko z kawa przetrzymuje bez uszczerbku. Po paru godzinach troszke ja czuje na ustach - nie wysusza, ale prawie ;-). Zaznaczam jednak ze mam pieronsko wrazliwe usta, mnie wysusza tez wiekszosc blyszczykow, oraz do tej pory wszystkie szminki z wyjatkiem tych ochronnych, a szminki zwane trwalymi robia mi z ust tuz po aplikacji pustynie Sahare.

Fajne jest ze mozna na pomadke Novalip Haute Resolution nalozyc balsam nawilzajacy i pomadka go "przepuszcza" a jednoczesnie nie rozmazuje sie. Jest matowa, jednak zawiera bardzo drobniutkie czasteczki czegos polyskliwego, ktore widac tylko w swietle sztucznym - co bardzo sobie chwale, gdyz matowe usta w swietle sztucznym czesto wygladaja jakby sie mialo dziure w twarzy.
Polecam z czystym sumieniem, sama mam zamiar dokupic sobie jeszcze z jeden kolor. Cena jest co prawda wysoka, ale za taka jakosc gotowa jestem ja zaplacic. Szczerze przyznam ze nie wierze by szminki wysokopolkowe byly lepsze jakosciowo. Jedyne co pozostawia do zyczenia to gama kolorow - jest ich tylko 15, z czego az 8 to ciemne, intensywne barwy, nie nadajace sie dla bladawcow a pozostale jasne odcienie sa albo zdecydowanie rozowe albo brazowe, brakuje mi odcieni neutralnych.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od dzisiaj godzina 11 ;-) / pierwsze
12.01.2005 zeby nie byc niewiarygodna - uzywam tej pomadki prawie codziennie i nie zmienilam zdania, tym razem pierwsze wrazenie okazalo sie byc wlasciwym
04.07.2005 dostaje maxa, w miedzyczasie dokupilam sobie brazowa i ta jest wcale naturalna!