Bye Lines, Anti-Wrinkle Serum (Serum przeciwzmarszczkowe)

Bye Lines, Anti-Wrinkle Serum (Serum przeciwzmarszczkowe)

Serum Elizabeth Arden opóźnia powstawanie zmarszczek, szarości, zwiotczenia. Jest idealny dla kobiet, którym nie wystarcza już codzienny krem nawilżający, a nie muszą uciekać się do działających superintensywnie kremów przeciwzmarszczkowych, liftingujących czy innych. Serum to zawiera olejek z nasion ogórecznika i z nasion kolendry oraz lipid naturalnie występujący w skórze oraz pochodną witaminy A. Bye Lines wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, podnosząc w ten sposób poziom nawilżenia, a także uelastycznia i ujędrnia skórę, wygładzając zmarszczki. Należy nakładać go codziennie przed użyciem dotychczas stosowanego kremu nawilżającego.

serum
krem, olejek
z pompką
<50ml

Ciężkawy

Mam go od prawie roku i nie bardzo używam. Zaaplikowany na całą twarz powoduje błyszczenie strefy T. Ma przyjemny, lekko ziołowy zapach, ale konsystencja lepsza jest jednak do cer suchych, a moja do nich nie należy. Nie zauważyłam upiększających rezultatów tuż po zastosowaniu, ani też na dłuższą metę, choć przyznam się bez bicia, że nigdy nie stosowałam go dłużej niż tydzień pod rząd; raczej sporadycznie. Pomijając mój brak systematyczności, zaznaczyć należałoby również, że efekty działania serum mają prawo być bardziej zapobiegawcze, niż doraźne. Podsumowując: kupiłam, wypróbowałam, i nie zostałam uwiedziona :)

Używam tego produktu od: 10 m-cy, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[189146].usefull || 0 }}% pomocna.