Aqua Fusion, Continuous Infusing Moisture Cream-Gel normal to Combination Skin

Aqua Fusion, Continuous Infusing Moisture Cream-Gel normal to Combination Skin

Continuous Infusing Moisture Cream-Gel Aqua Fusion idealnie nawilża skórę i pozostawiają ją jaśniejącą zdrowiem. Jest to jeden z trzech nowych kremów Lancome z serii Aqua Fusion. Ideą działania jest nakarmienie skóry substancjami nawilżajacymi w połączeniu z idealnym, brzoskiwniowym wykończeniem. Krem nadaje skórze zmysłowe, ultra-świeże wrażenie idealnej gładkości i długotrwałego komfortu nawilżenia.

Aqua Fusion to specjalna, opatentowana technologia Aquacellular, łącząca szesnaście składników, takich jak cynk, wapno, magnez, utzrymujących nawilżenie skóry przez cały dzień poprzez pobudzenie jej naturalnych mechanizmów nawilżania. Formuła Oil-free, pozostawia skórę lśniejącą zdrowiem przez 24 godziny.

Po trzech tygodniach stosowania o nawilżenie skóry wzrasta 56%. Po 24 godzinach od aplikacji skóra nadal wskazuje wzrost nawilżenia o 37%!

Olśniewająco świeża formuła powoduje, że kremożel jest tak lekki, jak woda, i tak komfortowy na twarzy jak bogaty krem.

Droższa wersja Aqua Cristal Lirene...

Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać?
Ba! Poza opakowaniem, które w przypadku Lancome jest ładniejsze i efektem łagodzenia, mam wrażenie jakby oba kremy wyszły spod jednej ręki.

Plusy:
+Miła konsystencja
+Delikatny, subtelny zapach
+Ładne opakowanie
+Pozostawia delikatną warstewkę, która daje efekt gładszej skóry
+Nie uczula
+Szybko się wchłania
+Łagodzi podrażnienia

Minusy:
-Lekko zapycha pory na nosku
-Cena totalnie oparta na marce, nie jakości
-Poza nawilżeniem nie zauważyłam poprawy w kondycji skóry

Koniec końców, dobry krem, którego więcej nie kupię, bo znalazłam coś, co działa niemal tak samo, za ułamek ceny Aqua Fusion...

Używałam 4 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Jedno pełnowymiarowe.

KWC

Żel świetnie spełnia swoje podstawowe zadanie, jakim jest nawilżenie skóry. Wcześniej miałam częste problemy z przesuszeniem, po trzech tygodniach stosowania miałam okazję badać skórę i okazało się, że nawilżenie mojej skóry jest bliskie idealnemu. Podkreślę, że stosuję go wyłącznie na noc oraz po basenie (po którym sprawdza się pierwszorzędnie).

Do tego żelowa konsystencja, którą uwielbiam. Nie ukrywam, że wybrałam go właśnie z jej powodu. Przyjemny w nakładaniu, miło odświeża i chłodzi.

Nie zapycha, nie powoduje wzmożonego wydzielania sebum a zaznaczam że mam cerę mieszaną. Jednak nie zdecydowałabym się na jego nałożenie pod podkład.

Cena - jak na produkt Lancome, przystępna. Wydajność - po 3 tyg. stosowania zużyłam ok. 30% słoiczka.

Z minusów zauważyłam, że krem niby wchłania się dobrze po nałożeniu ale rano moja skóra jest bardzo świecąca i trochę lepka.

Co do ponownego zakupu: zastanawiam się poważnie nad polecanym tu Lancome Primodiale więc nie wiem, czy wrócę do tego, choć ze względu na cenę z pewnością będzie poważnym konkurentem.

Edit: Znów do niego wróciłam, błyskawicznie naprawił krzywdy wyrządzone przez inny krem. Sprawdza się doskonale, dlatego podwyższam ocenę i daję mu zasłużone 5 gwiazdek. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepszy z używanych przeze mnie kremów.
Używam tego produktu od: 3 tyg.

Świetny!

Bardzo dobry krem. Świetnie się wchłania i nawilża na cały dzień. Mam tłustą cerę i choć nic nie wspomniane jest o matowaniu, to na mojej skórze również świetnie matuje na cały dzień.

Używam tego produktu od:2 tygodni

depilacja opóźnianie porostu włosów

bardzo fajny

Rzeczywiście świetny krem dla mieszanej cery. Ma bardzo delikatną, półżelową konsystencję, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki na twarzy. Przy tym naprawdę dobrze nawilża, nie zapycha. Po jego uzyciu skóra była gładka, miła w dotyku. Nadawał się pod makijaż.
Naprawdę polecam.

Zapychacz

Następny z kolei specyfik, który kumuluję u mnie awersję do nawilżających kremów do twarzy ;) Moje poszukiwania bardzo lekkiego nawilżacza znowu spełzły na niczym...

Ten krem absolutnie się u mnie nie sprawdził. Próbowałam go zarówno na dzień jak i na noc, ale za każdym razem strasznie mnie zapychał. Kiedy następnego dnia po aplikacji przyjrzałam się mojej cerze (i to nawet nie w lusterku powiększającym :P) to zauważyłam rozszerzone pory :( Jeśli chodzi o nasycenie naskórka to było ok, ale tego karygodnego zapychania absolutnie zaakceptowac nie mogę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, którym uszczęśliwię teraz kogoś innego ;P

przyjemny i skuteczny

Kremik uzywam w postaci probek (saszetki i tubki).
Bardzo podoba mi sie jego kolorek , zapach i zelowa konsystencja. Widze wyraznie efekty jego dzialania. Skora jest jedrna, nawilzona, gladka, sprezysta. Kremik ten w moim rankingu kremow Lancome zajmuje 2 miejsce tuz po Primordiale. Mysle, ze kiedys skusze sie na pelna wersje.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:saszetki , tubki , w sumie okolo 25ml

Dla mnie za tłusty.

Konsystencja bardzo przyjemna, taki-krem żel. Zapach i kolor też niczego sobie. Jednak nie bardzo nadaje się do mojej skóry (mieszana), po nałozeniu go miałam wrażenie, że się cała lepię.
Po wchłonięciu moja skóra była miękka i gładka, wiec chyba trochę nawilża :-)

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Jest to dobry krem, ale zadna rewelacja. Dobrze nawilza, ladnie pachcie, jest bardzo wydajny, szybko sie wchlania i to koniec jego zalet. Nie matuje, nie czyni niczego wyjatkowego. Moim zdaniem jest to zwykly krem nawilzajacy. Po tej marce spodziewalabym sie czegos wiecej, czegos lepszego. Jesli chodzi o cene jest dosyc drogi, a nie jest zadnym kremem luksusowym. Bede szukac dalej, z pewnoscia nie kupie juz tego produktu.Używam tego produktu od:ponad pol roku

warto spróboeac

zapach przyjemny, święzy. konsystencja również mi odpowiada. nawilza dośc dobrze skóra mnie nie szczypała po zastosowaniu. generalnie warto go kupic. matuje przeciętnie zresztą jak wszystkie tego typu specyfiki- ale o wiele lepiej niż aquasource biotherm. no i wchłania się dobrze, choc powoli nie pozostawiajac żadnej warstwy. jedyny minus to cena:<

Używam tego produktu od:jakieś 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek

Bardzo dobry

Uzywalam go w tamtym roku przez 3 miesiace i smialo moge powiedziec, ze moja cera miala sie wtedy swietnie. Cudownie nawilza ale nie natluszcza cery. Slicznie pachnie. Jest wydajny - uzywalam rano i wieczorem. Bardzo odpowiada mi jego konsystencja - taki kram-zel.
Nie daje ***** tylko i wylacznie ze wzgledu na cene.

Używam tego produktu od:3 miesiace

dobry

Bardzo ładne opakowanie które niestety sugeruje większą zawartość ... a w srodku niewiele. :(
Świetny zapach , powoduje że nakładanie kremu to czysta przyjemność, wchłania się szybko - nie pozostawia tłustego filtra. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie przez cały dzień...
i tyle. I zadnych oh! ach! Po prostu dobry.

oj, podrażnia

Pierwsze wrażenie po zastosowaniu- okropność. strasznie podrażnia, skóra piecze i woła o ratunek w oparach alkoholowych. Drażni niemiłosiernie, występują mi na policzki czerwone placuszki, które owszem, znikają, ale po terapii szokowej na początku nie warto czekać na ustąpienie podrażnień.
Owszem, dobrze nawilża, ładnie się wchłania i niw roluje pod podkładem, ale to niestety nie dla mnie, po takich "początkach". Zapach alkoholu w kremie który ma porządnie nawilżyć jest nie-do-przyjęcia. Konsystencja, jak dla mnie ok, zapach, zbyt intensywny.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:na szczęście próbki, ale z pełnowymiarowego testera