For Your Beauty, Aplikator do cieni (nowa wersja)

For Your Beauty, Aplikator do cieni (nowa wersja)

Aplikator marki Rossmann z serii For Your Beauty jest przeznaczony równomiernego rozprowadzania cieni na powiekach. Ze względu higienicznych należy od czasu do czasu umyć aplikator używając tym celu delikatnego szamponu.

aplikatory
do cieni
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

Nie sprawdził się.

Jakiś czas temu podczas zakupów w Rossmannie wrzuciłam ten aplikator do koszyka i sama nie wiem po co był mi wtedy potrzebny, bo jednak cienie wolę aplikować pędzelkami.
No, ale jak już go kupiłam to chciałam sprawdzić jak sobie radzi.
Aplikator do cieni For Your Beauty miałam w kolorze srebrnym, a gąbeczka była czarna. Wykonanie tego produktu jest bardzo przeciętne, od razu można to zauważyć.
W gąbeczce jest drucik, który z czasem się wygiął i utrudniał nakładanie cieni. A jak nakładają się cienie tym aplikatorem? No nawet nienajgorzej, tak samo jak w przypadku innych pacynek. Przenosi cień na powiekę, ale jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się efekt nakładania ich pędzelkami.
Bardzo przeciętne wykonanie aplikatora widać też po tym, że dość szybko gąbeczka się urwała, przez co produkt trzeba było wyrzucić.
Nie ma co więcej dodawać, u mnie aplikator nie sprawdził się najlepiej, lepiej zainwestować w dobry pędzelek do cieni.

Przeciętny.

Uważam ten aplikator za przeciętny. Dobrze się nim nakłada cienie, ma długą rączkę, jest niedrogi i całkiem ładnie wygląda. Minusem jest zbyt delikatna gąbeczka. Mam czasami wrażenie, że się zaraz zepsuje. Za jakiś czas pewnie tak będzie, więc nie wiem czy kupię go ponownie czy poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: używam 1.