Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, przywraca włosom połysk. Prowitamina B5 reguluje prawidłową wilgotność włosów, zwiększa ich objętość. Maska regeneruje strukturę zniszczonego włosa i odżywia. Włosy odzyskują połysk, elastyczność, sprężystość, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

• Aqua,
  • Citral. (25.03.2008)

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 118

Nieuzasadnione KWC

Kupiłam maskę pod wpływem opinii na wizażu - niby KWC, niby tania, niby super...
Jak dla mnie ta maska jest tylko tania, i nic więcej.
- potwornie babcinie śmierdzi
- właściwie nie działa lepiej niż przeciętna odżywka do włosów, a do dobrych, treściwych masek nie ma co nawet startować
- opakowanie jest po prostu brzydkie i zwieńcza złe odczucia.

Nie wiem dlaczego to taki hit, wiem, że zniszczonych włosów nic nie uratuje, ale po tej masce ciężko je nawet rozczesać. Może i jest tania, ale równie dobrze można wyrzucić do kosza te kilka złotych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181588].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Wspaniala!

A więc zacznę od tego, że mam bzika na punkcie pielęgnacji moich z natury suchych, szorstkich i sztywnych włosów, dość grubych. Do tego okropnie się puszą jeśli zafunduję im nieodpowiednią pielęgnację.
Na początku używałam tej maseczki jako dodatek do innych masek, gdyż uważałam, że taki tani kosmetyk nie może sprawić cudów, ale odkąd zastosowałam ją solo stała się jedną z moich ulubionych!!
+pięknie wygładza
+dyscyplinuje
+ma lekki skład
+włosy po niej lśnią
+są mięciutkie
+pięknie się układają!
Jest to dla mnie niesamowite, gdyż przeważnie wszystko powoduje u mnie szorstkie siano lub gumowate oblepienie. Dzięki niej mogę bez wstydu chodzić w rozpuszczonych włosach.
- małym minusem jest jej babciny zapach, który utrzymuje się na włosach... ale jej to wybaczam, sprobuję dodać do niej olejku różanego i wam napiszę co z tego wyszło.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086716].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 26

Perełka

Właśnie siedzę z nią na włosach. :) Jest tania, nieco rzadka, pachnie babciowato i czasami trzeba się naszukać, by ją kupić, ale warto. Moje kapryśne włosy są dzięki niej puszyste, błyszczące i nawilżone. Nie wzmaga przetłuszczania skóry ani nie obciąża włosów. Na stałe gości w mojej szafce z kosmetykami.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043706].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Napisanych recenzji: 21

Godna polecenia

Mam włosy farbowane, cienkie, blond. Od dawna nie są rozjaśniane, jednak farbowanie zostawia widoczny ślad.
Maski używałam mniej więcej raz/dwa razy w miesiącu nakładając ją po myciu włosy i trzymając pod foliową torebką oraz ręcznikiem na około godzinę. Włosy mi się nie przetłuszczały gdyż uważałam aby nie nakładać ją na skórę głowy. Oto co zaobserwowałam:

Zalety:
+ bardzo gładkie i mięciutkie włosy
+ po przeczesaniu są sypkie
+ dobra konsystencja (nie spływa, łatwo się rozprowadza)
+ skład i cena

Minusy
- dostępność (można ją nabyć w Auchanie)

Jak dla mnie ma ogromny plus i na pewno będę do niej wracać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032689].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 1049

Super, ale obciąża

Jest to naprawdę niezła maska - nawilża, odżywia i wygładza włosy. W ogóle się nie elektryzują. Ma fajną konsystencję, nie spływa, nie śmierdzi. Jest bardzo wydajna i tania jak barszcz. Niestety, nie dla mnie - za bardzo obciąża i przetłuszcza włosy. Polecam suchym włosom

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028488].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 108

Totalne wygładzenie

Kiedy zostałam włosomaniaczką nieraz wpadałam na blogach na tę właśnie maskę. Chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby ktoś napisał negatywną opinię na jej temat. Mieszkałam niegdyś w małej miejscowości i miałam trudności z zakupem, jednak w końcu się udało.

Działanie maski jest zniewalające:
+ wygładza, wygładza, wygładza! Koniec z puchem na głowie, włosy są gładkie i śliskie, robią wrażenie naprawdę niskiej porowatości,
+ nawilża włosy i odżywia - często trzymam ją na 15-20 minut pod czepkiem, daje wtedy najlepsze efekty,
+ gdy się spieszę, nakładam ją na minutkę w roli odżywki i też się dobrze sprawdza - wygładza i lekko nawilża włosy, ale nie jest to efekt wow,
+ zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, mam z tym zawsze ogromny problem, a ta maska mi to świetnie ułatwia, nieraz ratowała mnie z imprezowych kołtunów :D
+ cena jest po prostu śmieszna, w Auchan można ją kupić za nieco ponad 5 zł,
+ lubię "słoiczkowe" opakowania,
+ konsystencję ma rzadką, ale i tak jest wydajna.

Do minusów zaliczam (za to odjęłam pół gwiazdki):
- zdarza się, że przez to mocne wygładzenie potrafi obciążyć włosy, zmniejsza się przez to ich objętość,
- brzydko pachnie, jakoś tak babcino... ale już się przyzwyczaiłam :>
- słaba dostępność - osiedlowe sklepiki lub Auchan.

Maska za grosze, a działa cuda.
Sprawdza się solo, ale dodając inną maskę/odżywkę/olej można dodatkowo "podbić" jej działanie. Polecam posiadaczkom średnio- i wysokoporowatych włosów. Dla niskoporowatych będzie zbyt obciążająca lub w najlepszym wypadku nie zrobi na włosach nic (no może prócz ułatwienia rozczesywania).

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027780].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

superowa maska

Długo zbierałam się żeby ją kupić, kupiłam i nie żałuję. Miło by było gdyby pojawiło się opakowanie 1000 ml, bo to aż grzech tyle plastiku kupować. Cena nie jest taka znowu niska, biorąc pod uwagę jej wydajność, ponadto za 240 ml zapłacimy ponad 5 zł. Najbardziej boli mnie, że nie mogę kupić wielkiego opakowania!

Na moich włosach działa na tyle dobrze, że nawet jej nie tuningowałam. Czuję, że szyszki chmielu z prowitaminą B5 dają czadu i zaprzyjaźniły się z moimi włosami. Moje włosy są z natury raczej wysokoporowate (przy skalpie na pewno już bliżej średniej porowatości), są średniej grubości i gęstości. Końcówki pamiętają jeszcze czasy mocnego tapirowania, jakiegoś farbowania i na pewno suszenie gorącym nawiewem, bo nie wyobrażałam sobie ja) i moje włosy też) istnienia bez niej. Suszarka ułatwiała nam wszystko. Używam tej maski średnio raz w tygodniu, bo nie chcę, aby moje włosy się nią znudziły, poza tym wiem, że potrzebują czasem treściwszych masek.

Na pewno kupię jeszcze wiele opakowań, maska jest naprawdę super.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 240 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015620].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

super odkrycie!

Moje włosy mają skłonność do puszenia się, mają mieszaną strukturę, są ciężkie. Nie jest łatwo je spacyfikować, próbowałam wielu różnych poduktów z najwyższych półek, fryzjerskich półek oraz każdej innej z możliwych. Aż trafiłam na tę maskę! Wiem już, że jest to miłość od pierwszego użycia i zostaniemy ze sobą długo, a oto dlaczego:
- pozostawiona na dłużej (około 30 min.) zapewnia optymalne odżywienie i wygładzenie bez zbędnego obciążenia i przyklapnięcia (bonus: efekt będzie fajniejszy po zakończeniu płukania mega zimną wodą przez minutę, by zamknąć łuski włosa)
- włosy są miękkie i delikatne
- włosy są sypkie
- nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza
- maska zapewnia ładny naturalny połysk
- fryzura sama się układa
- cena!
- zapach: dla mnie lekko mydlany
- konsystencja: dosyć wodnista, jednak bez problemu utrzymałam maskę na włosach przez 1/2h

Serio, warto ją wypróbować, myślę, że nie ustępuje innym produktom dostępnym na rynku. Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: niedawna, ale zamierzam kupić karton na zapas
Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze w toku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014144].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Z czystym sumieniem polecam! :)

Skuszona opiniami na wizażu kupiłam maskę w Auchan za jakieś nieduże pieniądze (bodajże 6-7 zł) iiii... jestem bardzo zadowolona! :)

Plusy:
- włosy po niej są miękkie i delikatne w dotyku,
- nie puszą się,
- cena nieduża,
- maska wydajna,

Minusy:
- niestety z dostępnością tej maski jest problem, ponieważ nie widziałam jej w popularnych drogeriach, znalazłam dopiero w Auchan w Opolu,
- zapach jest dość specyficzny, jednym przypadnie do gustu, innym nie. I ja jestem w tej drugiej grupie (dlatego odjęłam pół gwiazdki). Zapach utrzymuje się na włosach, ale nie jest on aż tak straszny, żeby zrezygnować z maski, która naprawdę świetnie wpływa na kondycję moich włosów! :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013939].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 830

I tak i nie.

Maska jak maska. Nie wywarła na mnie ani dobrego ani złego wrażenia.

+ Cena.
+ Włosy są po niej miłe w dotyku i sypkie.

- Dostępność.
- Wydajność.
- Zapach - lekko babciny.

Można wypróbować, ale po co.... Moje włosy potrzebują jednak czegoś bardziej specjalistycznego ;)

Używam tego produktu od: kwiecień 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010228].usefull || 0 }}% pomocna.