Le Rouge (Szminka do ust)

Le Rouge (Szminka do ust)

Niezwykle kryjące i trwałe, pełne światła. Jednocześnie zdobią i intensywnie pielęgnują usta. Ma 36 kolorów - więc duży wybór. 6 czerwieni, 6 różów, 6 wrzosowych różów, 6 brązów, 6 korali, 6 miedzi. Jest w czym wybierać. Mają śliczne eleganckie pudełeczko.

Tragiczna pod każdym względem

Kilka lat temu kupiłam najjaśnieszy wrzosowy róz, miał bodajże nr 100. Ta szminka jest tragiczna pod każdym względem. Miałam wrażenie , że się maluję świecą, cały czas czułam warstwę na ustach.. Szminka nie jest kryjąca ale transparentna, a ta którą kupiłam ,nie zostawiała na ustach prawie wogóle koloru tylko wrzosową poświatę. Sam sztyft wygląda ładnie, minusy wychodzą w użyciu. Efekt po malowaniu był żaden, prawie tak samo jakbym użyła lekko tonujacego sztyftu ochronnego za 6 zł. Na dodatek sztyft był węższy niż dziurka w której był osadzony, wskutek czego chybotał się na wszystkie strony aż w końcu się złamał. Leżała w szufladzie prawie nieużywana aż się zaśmierdziała ze starości.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Niezwykła!

Kocham tę szminkę! Mam jeden ulubiony kolor (w gamie czerwieni) przy którym wszystkie inne szminki po prostu wysiadają. Cudownie "osiada" na ustach, nie waży się i nie podkreśla skórek (wręcz przeciwnie, jakby pielęgnuje wargi), ale najważniejszy jest naprawdę szykowny i nie do uzyskania przez tańsze firmy kolor! Pozostaje na ustach dosyć długo (tj. do 4 godzin), przetrwa jedzenie choć wiadomo, że mała poprawka w ciągu dnia się przyda. Wystarczy delikatnie dotknąć sztyftem warg żeby pozostawił intensywny kolor. Efekt intesywności można stopniować - od looku naturalnego aż po bardzo dramatyczny ;)
Do tego slicznie pachnie i ma bardzo ładne opakowanie. Jak dla mnie - jak do tej pory - KWC.

Fajny efekt

Miałam super delikatny, jaśniutki róż, długi efekt na ustach, duża gama kolorystyczna, bardzo fajne i eleganckie opakowaniem, jakościowo bardzo dobra

Używam tego produktu od:3 miesiące

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

:lol: :lol: :lol:

Albo ktoś robi sobie ze mnie jaja, albo myśli, że mam nierówno pod sufitem. Selektywna szminka nie wytrzymuje zjedzenia serka Bakomy, pozostawiając na ustach dziwną obwódkę w formie pogrubionego śladu konturówki. Lekko wysusza usta, ściąga wargi, nie jest to miłe :( Kolorek 610 w palecie wydawał się szlachetny, na palcu też, ale na ustach razi wrzosowatą czerwienią.
Lipa. Oddałam matce, której, o dziwo, jako rudzielcowi - jest w fioletach - znakomicie. Ale z tego, co widzę, jak się ta biedna szminka poniewiera miedzy łazienką a balkonem, nie wnioskuję dla niej nic dobrego. Niedługo wyląduje w koszu. Śpij spokojnie, Maleńka...
Plus za fajny czerwony kawałek plastiku w formie opakowania :)

Całkiem,całkiem...;)

Mam piękny kolor (jasny brąz),szminka dobrze się rozprowadza,ładnie pachnie,ma eleganckie opakowanie(pod tym względem Clarins to chyba moja ulubiona firma),nie wysusza ust-jedyne zastrzeżenie to nietrwałość,ale to zdaje się nie jest szminka z gatunku trwałych,więc trudno się czepiać.

przeciętniaczka

Taki przeciętniaczka wśród szminek oferowanych przez marki selektywne. Faktycznie dobrze pielęgnuje usta, nie wysusza, daje ładny, głęboki, intensywny kolor, ale równocześnie jest trwałość pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie jej konsystencja jest zdecydowania za bogata-czuć ją na ustach, a to moim zdaniem niedpouszczalne. Opakowanie średnio zachwycające.